אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מינהל התכנון הטיל פצצה, ותעשיית תמ"א 38 בסכנה

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
תמ"א - אליה וקוץ בה חלק 2
פרשת ענבל אור היתה אחיזת עיניים. כדי להטעות את הלקוחות. לרושש את האזרח הקטן, אותם ואת ביתם. כדי שלא יצליחו להגיע לקרות גג. לא את ענבל אור רצו. אחריי רודפים כדי שאני לא אצליח אפילו לשכור דירה. פוטין פעל בנחישות, להחזיר הביתה את האזרח הרוסי, (ההאקר) מדינת ישראל לא פועלת להחזיר גופות חיילים, כבר שנים רבות. משאירים אמא בוכה על גופת בנה.
מיכל א. | 16.10.19
31.
תמ"א - אליה וקוץ בה - חלק א'
תמ"א - אליה וקוץ בה תוכנית תמ"א לא באה כדי להטיב עם העם. גזירות קשות על עם ישראל. תוכנית תמ"א באה כדי ליקר את הדירות הזולות, כדי שהעניים לא יצליחו לקנות גם דירות זולות. הרי דירות חדשות בוודאי אי אפשר לקנות. בשיטת תמ"א מפילים גם את אלו בעלי הדירות הישנות. כל ההליכים למיניהם של הדיור כולל מכירת קרקעות, אלו הן לצורכי מלכודות לאזרח הקטן. מפלצות בשלטון. אין דמוקרטיה. פרשת ענבל אור היתה אחיזת עיניים. כדי להטעות את הלקוחות. לרושש האזרח הקטן, אותם ואת ביתם. כדי שלא יצליחו להגיע לקרות גג.
מיכל א.  | 16.10.19
28.
תמ"א 38 מצוינת חיזוק חידוש בניינים ומוזילה מחירים
תמ"א 38 מצוינת חיזוק חידוש בניינים ומוזילה מחירי הדירו תמ'א 38 תכנית הוגנת מעולה שחיזקה ושדרגה אלפי בניינים ישנים בארץ ללא עלות למדינה ....תכנית WIN WIN , שר האוצר , שר השיכון , שר הפנים תמנעו עצירת תכנית תמא 38 שעוזרת מאוד לבטיחותם של מאות אלפי משפחות רובן חלשות יותר בעם ישראל תמא 38 גורמת הורדת מחירי הדירות בארץ על ידי הגדלת ההיצע במרכזי הביקוש מה שעוזר לצעירים רבים ולמשפחות חלשות יותר כלכלית משפרי דיור ועוד....עוזר הרבה לשיפור המצב בארץ לחלשים ..
יעל | 07.07.19
27.
תראו כמה קצת מודעות במעטפת ראשונה לת"א ,ביד 2 ...
תראו כמה קצת מודעות במעטפת ראשונה לת"א ,ביד 2 : "דירות למכירה - אזור 148 מודעות" "דירות למכירה - גבעתיים 537 מודעות" "דירות למכירה - בת ים 1,357 מודעות" "דירות למכירה - חולון 1,801 מודעות" "דירות למכירה - רמת גן 2,125 מודעות" *תבדקו לבד עכשיו ו תראו שזה המצב ....
תראו כמה קצת  | 07.07.19
8.
תמ"א 38 לא עונה על הבעיה, רק יוצרת ג'נטריפיקציה ובעיות צפיפות
מלכתחילה היה ברור [לרשויות המקומיות ולמבינים בתחום] שתמ"א 38 תעזור בליזוק מבנים רק באיזורי ביקוש. דוגמה, ברחוב שבו אני גר, בחיפה, כמעט ואין תמ"א 38 ואם יש זה רק בצד ה"דרומי" הגבוהה. למה? כי בפינוי בינוי, למשל, המסתמך על התמ"א,לקבלנים לא כדאי לעשות תמ"א אם אי אפשר לבנות 3 דירות חדשות על כל כל אחת ישנה. בגלל הגאוגרפיה, תמ"א 38 בדירות הבנויות במדרון תלול יחסית, לא משתלם להם. איפה יש ברחובות יקרים באזור "אחוזה", והתוצאה, צפיפות רכבים, חוסר חניה, וסכנת חיים במקרה של צורך בפינוי מהיר, למשל בגלל שריפה. ובאיזורי הפינוי בינוי, מה שקורה זה שהתושבים הוותיקים שיעברו למגדלים החדשים, לא יהיו מסוגלים לשלם את דמי האחזקה במגדלים [היזמים משלמים זאת עבורם בשנים הראשונות בלבד] אז מה צריך לעשות? נו טוב, ללמוד מטורקיה של ארדואן. לעשות סקר מקיף של כל הבתים במדינה, להרוס כל בית מסוכן, ולחזק את מה שנינתן לחזק, ולתת תמיכה למי שלא יכול לממן, והלוואות בתנאים מצויינים למי שיכול להרשות לעצמו. אבל אצלנו... נו טוב. שילמדו מארדואן איך לפתור בעיה בצורה מסודרת עם מחוייבות של המדינה כלפי תושביה?
אא | 04.07.19
5.
ניצול ועושק הקשישים בתמא 38.
הייזמים וחברות הבנייה מנצלים את מצבם הקשה של הקשישים. מבטיחים מחתימים ואינם מקיימים. אין שקיפות בתמא הזו הייזם מחלק תמורות לוועד הבניין ולחלק מהדיירים. ולא נותן את הזכויות מכוח התמא38 לדיירים הקשישים שאין ביכולתם לשלם לעוד שיתבעו את הייזם עם חברת הבנייה שלו. יש לחוקק חוק עי הממשלה וחברי הכנסת להגן על הקשישים בתמא ובפינוי בינוי. הייזם קי ל טופס 4 וכל דירתי נפגעה מהתמא.
קשישה מתמא 38 | 04.07.19
1.
תמ"א 38 תכנית הוגנת מעולה שחיזקה ושדרגה אלפי בני
תמ"א 38 תכנית הוגנת מעולה שחיזקה ושדרגה אלפי בניינים ישנים בארץ ללא עלות למדינה ....תכנית WIN WIN , שר האוצר , שר השיכון , שר הפנים השר בצלאל סמוטריץ אנא מימכם תמנעו עצירת תכנית תמא 38 תמנעו עצירת תכנית תמא 38 שעוזרת מאוד לבטיחותם של מאות אלפי משפחות רובן חלשות יותר בעם ישראל תמא 38 גורמת הורדת מחירי הדירות בארץ וזה חשוב מאוד....קניתי דירה 4 חדרים מהישנות בפרויקט תמ"א 38/1 , עם מרפסת שמש ומעלית ושילמתי כעשרים אחוז פחות ממחיר דירה מקבילה בפרויקטים חדשים , דרך אגב הדייר שמכר לנו את
יעל | 04.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת