אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הגעתם לשדה וגיליתם שאין מקום בטיסה? כך תתנהלו נכון

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
רק לי אין מזל עם הדברים הללו...
הסיבות לאובר בוקינג רבות ומגוונות. לדוגמה - טיסות מתבטלות בגלל מזג אויר, לפעמים המטוס מתקלקל והמטוס החילופי קטן יותר. לפעמים צריך להעלות למטוס אנשים שחייבים לטוס (לדוגמה צוות אויר), אז בהכרח יורידו נוסעים אחרים. ועם זאת מאוד נדיר שצריך להוריד נוסעים ממטוס, ובמיוחד נדיר להוריד נוסעים בניגוד לרצונם, זה דבר שכמעט ולא קורה.
הנוסע המשמיד | 07.07.19
18.
כנראה שהייתי אחת מתוך 10,000 אנשים..
הייתה לי טיסה לניו יורק עם עצירה בפריז בחברת אייר פראנס. כשהגעתי לצק אין 3 שעות לפני הטיסה, הודיעו לי שאין מקום על הטיסה אז ימצאו לי טיסה חלופית ואקבל פיצוי. אחרי כמה שעות טובות בשדה תעופה, סידרו לי טיסה ישירה בדלתא עם עיכוב של 12 שעות בנחיתה מהמועד המתוכנן שלי. כפיצוי הביאו לי מונית הלוך-חזור לבית ולשדה בחזרה (הציעו לי מלון אבל לא רציתי) ו3,200 שח במזומן (אחרי התכתבות איתם כי בהתחלה בדלפק בשדה הסכימו לתת לי רק חצי מזה..)
נועה | 07.07.19
14.
פיצןו ביטול טיסה
מה הזכות כשחברה ביטלה טיסה בכלל מתל אביב למדריד בגלל הבעיה של מטוסי המקס ולא דאגה ללקוחות לטיסה חלופית למרות שרכשו כרטיסים חודשיים מראש והיה להם הזמנות רכב ובתי מלון שדמי הביטול עליהם היו גבוהים ביותר וגם לא רצו להפסיד את החופשה - החברה לא ענתה לאף פניה ובסוף היו חייבים לרכוש כרטיסים מחברה אחרת הסכום העולה יותר ב $2600 ל 4 כרטיסים.
מוני | 06.07.19
13.
חוויתי על בשרי אוברבוקינג לפני חודשיים בארה"ב
חברת התעופה הייתה אמריקן איירליינס. טיסה פשוטה מלוס אנג'לס למיאמי נדחתה בכמעט 24 שעות. לא מצאו שום טיסה ישירה אחרת לעלות אותי עליה. לא התנדבתי, לא שאלו אותי, פשוט לא נתנו לי לעלות. החברה נתנה לי 3 דברים כפיצוי: 1. שובר לארוחה בשדה תעופה 2. וואצ'ר למלון סמוך ( hayat) 3. נתנו לי לבחור אם אני רוצה שובר לטיסות עתידיות בסכום של 1200 דולר, או בצ'ק. בחרתי בצ'ק בלי למצמץ.
איתי | 06.07.19
9.
הבעיה בכתבה מתורגמת שרוב המידע לא רלוונטי לישראלים
לחברות תעופה אמריקאיות אין טיסה אלטרנטיבית תוך שעה ולא תוך 4, ודווקא המידע לגבי ײיותרײ מעורפל. חלק מהמרחקים האירופאים לא רלוונטים בטיסה ארוכה יחסית לישראל וחוק טיבי שאולי הוא הרלוונטי ביותר לישראלים לא מוזכר אפילו במילה אחת
אורי  | 06.07.19
7.
כמובן שהכל תלוי אם זאת טיסה לחו"ל או חזרה לארץ
אם זאת טיסה לחו"ל צריך לקחת בחשבון את שיבוש כל התחלת הטיול. אם יש לכם הזמנה לרכב שכור ביעד זאת בעיה, כי חברת ההשכרה לא תשמור לכם רכב למועד מאוחר יותר, תרצה תשלום עבור השינוי וסביר להניח שהשכרה חדשה תהיה כבר בתעריף גבוה יותר ליתרת הטיול. אם יש לכם הזמנה למקום לינה זאת בעיה נוספת כי לרוב כבר אי אפשר לבטל ותחויבו בכל מקרה. אם הטיסה החלופית מגיעה ליעד כשמשרד השכרת הרכב ביעד סגור, תצטרכו ללון ליד שדה התעופה ולשכור רכב רק למחרת, מה שאומר תשלום על מלון ועל שתי מוניות - אחת למלון ואחת ממנו למשרד השכרת הרכב למחרת. גם כל תכנית הטיול משתבשת, אם תכננתם להיות למחרת הטיסה ביעד מסוים ולבקר בו באתרים שפתוחים בימים ובשעות מסוימים. והשיבוש הזה בהתחלה עלול לגרור אחריו עיכובים שייגררו לכל אורך הטיול.
אזרחית | 06.07.19
3.
אובר בוקינג
לפני כ-3 שבועות הגענו לנתבג לטיסת בוקר בסוויס עד ציריך, ומשם לקופנהגן. ושם לעלות על אניית קרוז. את הכרטיסים הזמנתי ושילמתי לפני כ-10 חודשים. בנתבג תורים ארוכים. הגענו לדלפק ואז הודיעו לנו, אין מקום. אובר בוקינג. דבר שמותר לחברת התעופה. ואז החל מסע בין דלפקים למצוא לנו טיסה חלופית. האמת שהיינו קצת בהלם ולא חשבנו מספיק איך לנהוג. בסופו של דבר הועברנו לטיסה אחרת וממש בדקה האחרונה עלינו למטוס. הגענו בזמן לקופנהגן. אין ספק שהתאכזבתי מאוד מסוויס. אני לא אתקרב יותר לחברה הזו. ואני מציע לאנשים ללמוד מארוע זה, ולא להעזר בשרותי סוויס. לא ראויים. לא הייתי מודע שיכול היה להיות פיצוי כלשהו. לא היה לי רגע זמן לחשוב על משהו. רק לעלות לטיסה. תחשבו איזה נזק יכול היה לקרות אם הייתי מפספס את הקרוז...
אמנון | 06.07.19
2.
הגעת לנמל תעופה
שרפת כבר כמה שעות, תרצה לעלות על טיסה חילופית בשביל כמה גרושים?! אנשים שלרוב עושים את זה לא שווים את הזמן או לא מעריכים את עצמם. בזבוז של מעל ליום בהסתובבות בנמל תעופה לא שווה כמה דולרים. אני גם לא מבין את חברות התעופה, למה לעשות OVERBOOKING גם ככה הם לא מחזירים כסף למבריזים. וכל נוסע שהם מורידים עולה להם יותר מכרטיס טיסה אחד..זאת לא התנהלות לגיטימית בכלל
אזרח | 06.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת