אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המשק האמריקאי איבד כ-100 מיליארד דולר בגלל מוות מסרטן

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מקומות העבודה נותרו מיותמים?
אדם נפטר, אחר תופס את מקומו, אז היכן ההפסד? הרי אנחנו בחברה 'בה תמיד קיימת אבטלה ההפסד האמיתי מצוי בעלויות הטיפול הגבוהות ובמשפחות שכתוצאה מאיבוד מפרנס ראשי חייבות תמיכה סיעודית. בקיצור אי אפשר לקחת שטר של דולר ולהעביר אותו מקום ולקבל שני דולר
אמת | 06.07.19
4.
למה להאשים רק את החולים
גם ליצרני המזון יש יד בדבר. יש לבטל את כל החומרים המוסיפים למזון: חומרי הדברה, חומרים משמרים, חומרי טעם וריח, סוכר, נתרן, מזון מעובד ועוד תוספות הגורמים לסרטן ולעוד מחלות. במידה ומבטלים את התוספות למזון, שיעור המתים ממחלת הסרטן ירד פלאים.
מנשה | 05.07.19
1.
כותרת מעוררת עניין - אך לא מעמיקה
מה חשבתם שככה אפשר לעשות חשבון על כל מחלה ולהראות שהיא לא כדאית כלכלית- ברור שכל דבר לא יכול להימדד כלכלית- יש תוחלת חיים והיא קצת עולה בכל שנה ( בארצות הברית כבר שנה שלישית המגמה התהפכה )- תוחלת חיים זה אומר שיש מחלות והחיים אינם אינסופיים ולא חיים בעולם הזה כמו מתושלח. אגב אריכות ימים אינה בהכרח מצב טוב כלכלית לפחות לא קפיצות גדולות כי חיים בממוצע 80 שנה בחישוב מהלידה בעולם המערבי ומתוך זה עובדים ומתפרנסים ומשלמים מיסים אולי 30-32 שנה רצופות - אז מה שמרווחים בתקופת העבודה אמור להספיק ל הרבה שנים ללא עבודה...וזאת כבר משמעות כלכלית.
כ. | 05.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת