אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אחד ממייסדי ויקיפדיה: "רשתות חברתיות? זה דוחה"

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
להתנתק. רק להתנתק.
להתלונן על רשתות חברתיות זה משעמם אם לא מתנתקים. אני משתעמם מאנשים שמשיבים את פניי ריקם בטענה שהעסק שלהם בנוי על הפלטפורמה הזאת. אפשר להגדיר תאריך יעד ולהתנתק. שיחשבו מסלול מחדש. תחשבו מה אפשר לעשות כשמחליטים להתנתק: אפשר גם לכתוב דברים בליי חשש שמא יחסמו אותכם. להתנתק... אני גם לא מתכוון להצטרף לקבוצות וואטסאפ. בשבילי וואטסאפ זה הנחשול.
עמית | 07.07.19
4.
צודק לחלוטין באבחנה, לא בטוח שבפתרון
אין בעיה שחברות מסחריות יבנו את מרחבי האינטרנט - פשוט שלא יהיו מונופולים כמו היום. לפרק לאלתר את פייסבוק לחברת תשתית וחברת ממשק עם חובה על חברת התשתית לתת ממשק לעוד חברות. את גוגל המפלצתית בהרבה מפייסבוק צריך לפרק לעשרות חברות.
יובל | 07.07.19
2.
איזה קשקוש מוחלט
אנשים לא נמצאים בפייסבוק בגלל טכנולוגיה כזאת או אחרת, ושינוי טכנולוגיה לא ישנה את המשיכה לשם. הם פשוט נמצאים כי שם נמצאים כולם, מין תכונה אנושית כזאת. בנה את הרשת סביב מה שתרצה, בלוקציין, שרתים, קורי עכביש או טוסטרים, התוצאה היא שכולם יחפשו את מה שכולם מחפשים, ויתרכזו שם. זה נקרא בראנדינג והומצא לפני הרבה מאוד שנים. הרשת רק הפכה את התופעה לסופרקיצונית, כי כל העולם יכול עכשיו להשתמש בשירות אחד ואין משמעות למיקום. וכן, רק סוג של רגולציה יכולה למנוע זאת. לכן ישנם חוקי אנטיטרסט. זה לא יקרה לבד, לאיש אין סיבה לשנות משהו במצב.
לאאומרתשם | 06.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת