אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השופטת רבקה מקייס הזמינה את רומי קנבל והחברים למפגש סודי

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
סכנה!
המודל של מקייס דפוק מכל הבחינות. גם צריך להזמין תסקיר של עו"ס כשהעו"ס היא זו שגרמה לניכור כי לא הפעילה סמכויות לפי סע' 19 ו 68 לתת סעדים לניכור. גם צריך לחתום על ערבות 10,000 ש"ח, שהשופטת פמיניסטית תלטוש עיניה לממש את הערבות, וגם השופטת דורשת לדעת מי הבית העיקרי????? התחלקה על השכל. בוז לרומי קנבל שנותנת ידה למודל הביזיון הזה. בוז לאבי חימי שתומך בקנבל!
מחוז מרכז של רבקה מקייס זה קן צרעות פמיניסטיות | 08.07.19
37.
הפרויקט הזה התחיל במחוז תל-אביב על ידי סגנית הנשיא מירה דהן - ושם הוא עובד בצורה מצויינת
שמעתי על הפרויקט הזה מפיה של השופטת דהן בכנס באילת לפני כמעט שנה, מאוד מהר הפרויקט החל לנוע בתל אביב ומחוזות אחרים התחילו "להעתיק". הבעיה היא שכל סגן נשיא לענייני משפחה רצה להראות כמה הוא יצירתי ולכן הוכנסו שינויים כמו השאלון ההזוי הזה שרק מהווה כלי לעורכי הדין להתנגח זה בזה ולהימנע מלהגיע להסכמות. בתור מי שטיפל במקרים חמורים, בתל אביב הטיפול בניכור הורי עבר שדרוג ענקי, וצריך לתת קרדיט איפה שמגיע.
אריאל, עורך דין משפחה | 08.07.19
36.
המבחן האמיתי הוא היחס של הילד להורה, ולא כל השאלות שמסביב
לוקח הרי זמן כדי לבנות יחסי אמון בין ילד להורה, וברור שהורה שלא נמצא ביום יום עם הילד...יווצר ריחוק, ואולי גם ניכור. המבחן האמיתי לכן, הוא ברגשות ובשיתוף הפעולה שיווצרו במהלך השהות של הילד וההורה יחדיו
בית הדין של מעלה | 08.07.19
35.
מקייס הורסת את המדינה
מקייס היא התוצאה להרס חברתי, כלכלי, בטחוני ומדיני למדינת ישראל. יצרנית מס. 1 של מתמודדי נפש מאמצת בהתנהגותה את התהליכים הפסיכולוגים של מנהיגים אפלים ממלה"ע ה-2. (ראה ניסוי הכלא של זימברדו, "ציות לסמכות"כמו כן הניסוי של מילגרם וניסוי בובת הבובו של בנדורה המוכיח עידוד אלימות בקרב נשים) מעודדת אלימות בקרב נשים, הורסת משפחות ומתעללת בילדים קטינים חסרי ישע. יצרנית גברים מתאבדים. מייצרת, מקבעת, יוצרת סטריאוטפיזציה ומעלילה שהגבר הישראלי אלים בעוד שמעודדת נשים לאלימות עושקת גברים ומעבירה רכוש לנשים ושולחת גברים לפש"ר כידוע אב התאבד כי לא איפשרה לו לראות את ילדיו והנה הפכה לסגן נשיא. יש להקים ועדת חקירה שתחקור את כל התיקים שמקייס ניהלה במהלך כל שנותיה בתפקיד, התוצאה תזדעזע ותרעיד את אמות הספים במדינת ישראל לאור התוצאות. מדובר בילדים רבים וגברים שחיים וקיימים המהווים עדות חיה רלוונטית ואמתית. יש לבצע מחקר כמותי פסיכולוגי אקדמי. אל תגידו שלא אמרנו הכתובת על הקיר. מקייס ממיתה אסון כבד על מדינת ישראל!!!
איש טוב | 07.07.19
34.
ביהמ"ש למישפחה המקום המסוכן ביותר להגיע אליו. גורל אזרחים ניקבע ע"פ מעמד עוה"ד בלישכה-
ללא קשר לראיות. אם לקחת עו"ד שהוא בעל השפעה בלישכה, מקורב, פעיל... תדע את תוצאת המישפט מראש-לטובתך. גם אם התעללת, והיכית, וגנבת והיית האב/האם הבעל או האישה הכי נוראים בעולם. הכל משחק מכור. מדינת הפקר בה סוחרים בילדים ובאזרחים, וברכושם - ללא פיקוח. לכן יש לאפשר להכניס מצלמות שיצלמו את את גבם של האנשים, ללא שמות, ולהקליט ולשדר בטלויזיה כל משפט שאזרח מבקש שיתועד. ולהקים בית משפט השופט את השופטים ואת עורכי הדין.
נפגע | 08.07.19
33.
כבוד השופטת מירב אליהו
שיטת המשפט בישראל היא השיטה האדברסרית, במסגרתה השופט פוסק על פי העובדות המובאות בפניו על ידי הצדדים, ואין לו תפקיד אקטיבי במציאת העובדות, וזאת פרט לחריגים מסוימים. בפסק דין מנותק מהעובדות בתיק שופטת השלום מירב אליהו שינתה את שיטת המשפט הישראלית וקבעה "עובדות" בניגוד לשיטה שלא עלו בטענות הצדדים ואז הסתבר שהבנת השופטת מירב אליהו בחוק החברות הנו אפס מוחלט! ובכך היא ניסתה לחזק את פסיקתה והסתבכה בשרוכי נעליה כאשר האמת אינה נר לרגלי פסק הדין המעלה שאלות קשות האם בכלל היא קראה את החומר? דיי בזה על מנת לפתוח בהליכי הדחה נגד השופטת מירב אליהו וכאשר מתוספים דברים נוספים קל וחומר בן בנו של קל וחומר, העולם לא הפקר ועל הטעות חובה לשלם! השופטת מירב אליהו פסקה" צד בתיק צרף דפיי בנק מלפני 17 שנים שקיבל מהבנקים ובנוסף צרף אישורים שהבנקים יכולים להוציא דפיי בנק לכל לקוח לתקופות שבמחלוקת, הצד השני גמגם וגמגם ולא נתן גרסה אחידה ולא הציג כל מסמך. השופטת מירב אליהו פסקה שלא סביר שהבנק ישמור דפיי בנק 17 שנים....החלטה הסותרת את הודעת הבנק!
רפאל | 07.07.19
21.
מקייס היתה שופטת במקרה שלי
קצרת רוח, נרגנת, לא מקשיבה, מנוכרת, שחוקה. נורא שהיא סגנית הנשיא. והמקרה המתואר רק מקטין עוד יותר את האמון הנמוך ממילא שלי במערכת המשפט בישראל. כמובן, לא יקרה כלום. איש לא יודח, שום נוהל לא יחודד. עורכי דין שעוסקים במשפחה וגירושין הם הזן הנמוך והנחות ביותר שקיים עלי אדמות. אנשים שמרוויחים מליבוי שנאה ומדון. אנשי מניפולציה ורמאות. חלאות חלאות חלאות. מתעב אותם
סתם גרוש | 07.07.19
20.
למה מה שמתאים בתל אביב לא מתאים במרכז? איפה השופטת חיה?
אולי איילת שקד צודקת לגבי השופטים? אני לא ממצביעי שקד, אבל יש לזה ריח רע של שחיתות והעדפת מקורבים. ואותם עורכי דין מקורבים עומדים אחר כך בבית המשפט שלה מול עורכי דין פחות מקורבים וכולם אמורים לקבל יחס שווה...נו באמת.
דנה | 07.07.19
18.
אני מזמן לא מאמין לבתי משפט לענייני משפחה הם רק גורמים לקרע גדול יותר.
אני כבר 7 שנים לא בקשר עם ילדתי שכיום היא בת 18בגלל הסטה של אימא שלה, עם שני בניי אני בקשר טוב ואחד מתגורר איתי כשבקשתי את עזרת בית המשפט והרווחה אמרו לי שאין מה לעשות זאת האישה אבל לשלם לילדה מזונות הם כן חייבו אותי בקיצור לברוח מבית המשפט לענייני משפחה ובמיוחד שאתה גבר.
שלמה | 07.07.19
17.
בושה וחרפה
כעורך דין, אני פשוט מתבייש וממש לא מופתע. דברים גרועים מאחה רואים בכנסים מקצועיים של הלשכה, כנסים אלה משמשים כר פורה לשחיתות משפטית ושיפוטית. לא פעם שאלתי את עצמי מדוע שופטים, אשר אינם לוקחים חלק בצוות המרצים, מתרוצצים בין עורכי הדין ומתחכים בהם, שהרי ביום שלאחר מכן הם דנים בעניינם של לקוחותיהם. השחיתות והסיאוב זועקים לשמיים. לא רחוק היום שתהיה פה אנרכיה מצד הציבור. יש לשים לב שהדבר לא מיוחד לתחום זה או אחר, וכי גם בפרקליטות ישנם מקרים דומים, ועל כם יושבים חפים מפשע בכלא. (ואני שואל מה עם רות דו
עורך דין שמאס במקצוע | 07.07.19
15.
העובדה שהשופטת שהצטברו עליה עש' תלונות מאבות גרושים כבר לפני 15 ש' קודמה בעיתיי מאוד
לא הייתה צריכה בכלל להגיע לעמדות בכירות . יש עליה תלונות רבות ומוצדקות, כולל הפגנות נגדה שיושבים היטב בארכיון של גוגל !! עוד סיבה למה הציבור איבד אמון בבתי המשפט בייחוד בבתי המשפט לעניני משפחה !!
אחד  | 07.07.19
13.
קזינו? או רולטה עם מגנט?
השופטת מירב אליהו שופטת משפחה לאחר שכרשמת הוצל"פ נזרק רימון רסס לביתה, פסקה: תושב חולון, מנהל תיק גירושים בבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב. במהלך הדיונים עלה צורך לעשות פירוק שיתוף ולמכור את הבית בשומרון זה לזה או לצד ג', כנהוג. הבעל הביא הערכת שמאי בגובה 1.65 מיליון שקל. האישה הציעה 1.4 מיליון שקל. השופטת מירב אליהו קבעה שהצעת האישה גבוהה מהערכת השמאי שמונה על ידי בית המשפט.
ברוך | 07.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת