אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מקורבי עדי עזרא: הוא התפטר כדי להיות לצד אשתו בר רפאלי

76 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
לכל "נקיי הכפיים" ש "לא מחטטים"
כן. החברות בשליטת משפחת עזרא, חלקן לפחות, ציבוריות. ולכן זה בהחלט עיניינו של הציבור מה קרה ומה הולך לקרות. אף לא אחד רוצה להישאר עם מניות בשויי חתוך בגלל מעשים של "השולטים" אז אין כן עיניין בבר רפאחי או בריאותו של הבחור, אלא מה קורה בחברה שהיו"ר שלה פורש בפתאומיות.
ישראלי מודאג | 08.07.19
48.
35 צודק, 23 קשקשן. קובי פרץ ישב בכלא כי הוא סרב להסדרי תשלום.
למדינה אין שום אינטרס לשלוח עברייני מס לבתי הכלא, העמוסים בין כה וכה. היא רוצה את הכסף, ולהמשיך לעבריין הבא, במיוחד כשמדובר בסלבריטי ממשפחה עם כסף - כל פיפס יהפוך לסיוט תקשורתי עבור השב"ס. קובי פרץ סירב להסדרי התשלום שרשות המיסים הציעה לו, למרות שעורכי דינו המליצו לו לקבל אותם, אז זרקו אותו לכלא. בר רפאלי תקבל הסדר סביר, תשלם את הכסף כמו טעטלאך, ותמשיך בחיים שלה.
יובל, תל אביב | 08.07.19
19.
ילמד את שיעור חייו על מה זה כפיות טובה והתחכמויות. זו רק חזרה גנרלית.
העצה הכי טובה בשביל עזרא, תצווה על בר לשלם את כל העלמות המס, תאמר לה, אכלת אותה, תפסו אותך עם כל תכנוני המס הנלוזים. או שתתיישרי ותהפכי לאדם מן השורה או שתצאי מחיי. הרי מה שהיא עושה עכשיו לרשות המסים היא תעשה בזמן הגירושים. עוד עלולים להפיל עליו שיבושי חקירה ומשפט והוא ייצא חבוט מפה ומפה. הדבר הכי חשוב, תחזור מיד לעבוד!!!!!! שההורים ש"חיבקו" אותה כל חייה תתמודדו עם הבעיה והנזק שיצרו לבת שלהם. תתפכח עזרא, תתפקח. בהצלחה עזרא.
עושה את טעות חייו. | 08.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת