אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צוותי הבטיחות של ההסתדרות הגיעו לאתרי הבנייה בכפכפים

121 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

102.
#רק_זהות
לכל אותם מתלוננים ומקטרים שמצביעים בבחירות לאותם מושחתים (חיים כץ מהליכוד ניסנקורן כחול לבן וכמובן "העבודה") רפי שכל שדופקים את הציבור שוב ושוב ודואגים רק למקרובים ולוועדים החזקים (חשמל,נמלים וכ"ו)....המפלגה היחידה שחרטה על דיגלה מלחמה בכל הפקידים והמושחתים בביטוח הלאומי ...ברכבות...וכמובן ברעה החולה ההסתדרות...היא מפלגת זהות ...תצביעו וביחד נעיף את כל הזבלים המושחתים האלה מהמדינה !!
אריק | 09.07.19
94.
הסתדרות - לצאת לידי חובה במקום לנקוט פעולה ממשית
אפילו התגובה שלהם מראה עד כמה הארגון עצמו לא מודע לנושא הבטיחות. זה שהגעתם בהפסקת צהריים זה לא אומר שמותר לעמוד ללא נעלי בטיחות ליד חומרים האחסנה. תשאלו, למה? כי משהו עלול ליפול על הרגל. השינוי מתחיל מבפנים. תתחילו שם. כי אחרת אתם עושים יותר נזק מתועלת.
יוני | 09.07.19
65.
שתי בדיחות באותו הכיתוב...
נציגי ההסתדרות מגיעים אל אתרי בנייה לביצוע פעילויות הסברה בשעות הבוקר המוקדמות או במהלך הפסקת הצהריים, בזמן שלא מתבצעת בהם פעילות בנייה. נושא הבטיחות, הן של העובדים באתרי הבנייה והן של עובדי ההסתדרות המבקרים בהם, עומד בראש סדר העדיפויות של ההסתדרות. כחלק מכך העובדים הונחו לפגוש את פועלי הבניין בשטחי הכינוס אליהם הגישה מותרת - ולא בתוך האתרים עצמם. גם אנשי ההסתדות נוטשים את המזגן לטובת העובדים ,בהמהלך הפסקת הצהריים .... וגם הדוגמה האישית ... קרעתם אותנו....
מעריץ | 08.07.19
58.
הפסקת צהריים עאלק
אין כזה דבר "הפסקת צהריים" או "מוקדם בבוקר" תמיד יש עבודה באתרי הבניה. הפסקת צהריים זה לשיקולו של כל קבלן משנה, צוות עבודה או מתאם עבודה, נדיר מאוד שאתר שלם מושבת לזמן כזה. כמו תמיד, ההסתדרות גם חאפרים, גם טמבלים, וגם מעדיפים לשקר במקום לקחת אחריות.
ניצן | 08.07.19
45.
מה כבר מבינים בהסתדרות על עבודה ??!
מה אתם רוצים מהם ? זו פעם ראשונה שהם באמת רואים אתר בניה. והתירוץ העלוב של בזמן הפסקת צהריים ובשטח כינוס... בולשיט. קרש עם מסמר יש בכל פינה באתרי בניה ומי שתדרוך עליו תבין בדרך הפשוטה והישירה ביותר למה צריך את כל ציוד המגן, כל הזמן ובכל שטחו של אתר הבניה.
הסתדרותניק | 08.07.19
15.
הסתדרות מי אתם בכלל ? מה ההכשרה שלכם בבטיחות ?
התגובה העלובה והלא מקצועית רק מראה את חוסר ההבנה שלכם . לא סתם אתם מקשקשים שטויות פופוליסטיות על בטיחות כמו כל המלחמה העלובה שלכם בנושא הפיגומים . מלחמה בנושא הבטיחות היא חשובה אבל היא צרכה להיות ע"י אנשי מקצוע שצמחו בשטח תוך הבנה בהליכי הבניה . אחד הרעות החולות המרכזיות שיש זה חוסר אחריות אישית של עובדים . גם אם עובד קיבל כובע בטיחות , משקפי מגן , רתמה וכל אמצעי אחר ומאחרי גבו ובניגוד להנחיות הוא לא השתמש בהם הוא לא מקבל קנס אישי ,אבל מנהל העבודה שסיפק אותם והדריך כן מקבל קנס למה ? האם אדם שמקבל רכב חברה ועובר עברת תנועה פטור מעונש על עברות תנועה ואחראי הרכב מקבל קנס ? זה רק דוגמה לשיטה שמעודדת עובדים לא לבצע את חוקי העבודה . אבל גם המפקחים שלא מבינים כלום כמו יפי הנפש של ההסתדרות ומהווים דוגמה רעה תורמים למצב . מדינת ברדק
ישראלי | 08.07.19
10.
הם לא מצליחים לחנך את העובדים ה"אינטילגנטים" שלהם
אגף האמון על הבטיחות מצפה מהקבלנים ל"חנך" את עובדי הבנין שיהיו פרפקט במשך לפחות 8.5 שעות ביום, ולא יטיל עליהם קנסות כבדים של עד מאות אלפי שקלים, אם יטעו לשניה... אך את עובדי ההסתדרות שבאים לחלק חומר על בטיחות לא מצליחים ל"חנך" מפקח עבודה ראשי, יש לך שמות, יש לך פרצופים, אנא שלח להסתדרות קנסות של 35,000 ש"ח לכל עבירה כפי שאתה עושה לכל הקבלנים!
קבלן מתוסכל מהתייחסות של אגף הבטיחות | 08.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת