אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"תקעו אותנו בשיכון עם מסה של שוטרים"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
גם את רוסים תקעו באותן שכונות, רק הם התקדמו, אתם חתמתם קבע
מה אתם בוכים ומתקרבנים? עדה עצלנית, עדה שלא יודעת לדבר ערית גם כשהם דור שני בארץ.. אין לכם שום זיקה לכאן, אין לנו שום זיקה אליכם, אתם שונאים אותנו יותר משאנחנו אתכם, עכשיו תמשיכו לבכות ןלהתקרבן אה כן, ולכו ללמוד ולעבוד חוליגאנים..
התקרבנות תמידית | 09.07.19
3.
כל צורות המחאה שלהם לא עוזרות להם
האם הממשלה או איזשהו גוף יכול להפסיק את הגזענות כלפיהם? כאילו שגזענות זה דבר שניתן להפסיק בחיצת כפתור? כאילו שלשיר ראפ או לחסום כבישים, או לזרוק אבנים על מכוניות גורם לגזענים להפסיק להיות גזענים? האם לתמוך מייד במישהו מהקהילה שלך, אפילו שברור שהוא היה עבריין אלים, ושהשוטר פעם כשורה, גורם לגזענים להפסיק להיות גזענים? הדרך היחידה לצאת מהעוני, היא לרכוש השכלה. להיות אזרח שומר חוק. להבין שלא כולם גזענים, וגם בניכם יש אלימות ופשע. אז נכון כרגע מצבכם גרוע, אבל אם תדחפו את הילדים שלכם ללמוד הם יהיו במצב יותר טוב, והנכדים שלכם כבר יהיו מעורבים באוכלוסיה, ואף אחד לא יהיה גזען כלפם. * ממליץ לכם לקרוא את כתבי תומס סול שכותב הרבה על השחורים בארה"ב, ומצבם דומה מאוד לזה של האתיופים בארץ.
יוסי | 09.07.19
1.
יש הרבה אמת בדבריהם אבל גם עצימת עיניים על עצמם
כיוצא מברית המועצות, אני גם נתקלתי המון בגזענות בעיקר כשהייתי ילד. זו תופעה שתמיד תהיה ולא משנה איך ננסה להוציא אותה מהעולם. גם אני קצת גזען ולי לפעמים יש בדיחות גזעניות. העניין הוא שכדי לפתור בעיה כלל עולמית, ההתחלה חייבת להיות מבפנים. תראו איך אתם יכולים להשתפר במשהו כדי שכולם יראו ויגידו, אנחנו רוצים להיות כמוהם. במקום לנסות ולהשתפר, אנשים מעדיפים להאשים את כולם בבעיות שלהם. אז במקרה הזה שוטרים אשמים, במקרה אחר, הממשלה וכו'. ראיתם פעם מתכנת אתיופי? אני לא. תלמדו ותשכילו במקום להאשים את כולם
אלכס | 09.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת