אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צ'ק פוינט מחפשת משרדים חדשים בישראל

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
למספר 42- כנראה שאתה לא העיפרון הכי חד בקלמר. איפה הוא כתב שכל העובדים מתל אביב?
למיקום בת"א יש כמה יתרונות עיקריים: 1. עובדים חזקים מאוד, שגם מרוויחים הרבה- מתגוררים בחלקם הגדול באזור תל אביב. אלה גם העובדים שלרוב ההיי-טק הכי קריטי לגייס, וקל להם למצוא עבודה בחברות אחרות בשכר נאה. אם צ'ק פוינט תעבור מתל אביב- היא תיאלץ או לפצות אותם בהעלאות שכר נאות מאוד או שהם פשוט יעזבו לחברות אחרות בתל אביב. 2. ריכוז חברות ההיי-טק הגדול באזור תל אביב (מרכז ת"א-רמת החייל- הרצליה פיתוח) מקל מאוד על עובדים לעבור בין חברות באזור הזה ועל חברות לגייס עובדים חדשים. 3. חברה שנמצאת בתל אביב יכולה לגייס עובדים מאשקלון בדרום, מודיעין (ואפילו ירושלים) במזרח וחדרה בצפון- אז יש לה פוטנציאל גיוס מאוכלוסיה של מעל 3 מיליון ישראלים. חברה שממוקמת באשקלון תאבד את כל האוכלוסיה מצפון לתל אביב, מודיעין וירושלים- ולכן פוטנציאל הגיוס שלה נמוך בהרבה.
מישהו | 12.07.19
37.
המלצה.חולדאי עכשיו בונה על השדות של מקוה ישראל ודרום תל אביב איזור ענק לך על זה.
חולדאי שלח עכשיו 50 טרקטורים לישר את השדות של מקוה ישראל. וכל האיזור מדרום לשכונת הארגזים. קובע עובדות להתפשטות הוא והקבלנים על חשבון שטח ירוק. המיליארדים בוערים לו ביד.תראו ביציאה מתל אביב משני הצדדים פרויקט הריסת הטבע במהירות.
מיקי | 09.07.19
36.
אנקדוטה לגבי המעבר
בדרכי למשרדי המפונפן שלי, פגשה אותי עובדת מקופחת ושאלה אותי האם הכתבה רלוונטית והאם יש סיכוי שנעבור לבנייני TOHA הקרובים ובכן, עניתי לאותה גברת המקופחת, "לא, את טועה" ועכשיו, שובו לעבודה. ד. צריכה לעשות עוד כמה מיליונים וגם אני צריך להתבשם ממעמדי
ג. שוויד | 09.07.19
28.
עפולה והגליל " פירסט "
עפולה מקום מעולה עבור צ'ק פוינט , שדה תעופה בין לאומי " גליל" בתכנון מתקדם מאד,רכבת מהירה [ 35 דקות ] לתל אביב ,כביש מהיר עוקף ואדי עירון, חיפה במרחק 25 דקות נסיעה והכי חשוב "ציונות" חברה פרטית תעשה מעשה אדיר בפיתוח כלכלי של מדינת ישראל ותפוצץ את " הפרונקל" של תל-אביב המשמעות וברכה של המעבר לצפון הן בלתי נתפשות לעתיד מדינת ישראל. חזון הרצל בהתגלמותו.
קופי | 09.07.19
24.
חברה, תרגיעו בבקשה
אני אנווט, אני אחליט, אני הבוס ! ואתם, תמשיכו להתגורר במשרדים הקטנטנים שלכם, תמשיכו להצטופף בחדר האוכל (סיבוס בתחת שלי), תמשיכו לקבל תנאים מפליגים (יחסית לנהגי אגד) ותעשו כאילו אתם עובדים בחברת ההייטק הכי מדהימה בארץ ! שוקולד כבר אכלתם היום?
ג. שוויד | 09.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת