אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האחראי על האבטחה של צוקרברג פוטר בשל אמירות גזעניות ביחס לאשתו

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
אנחנו נמצאים תחת שלטון וטרור להט"בים -פמיניסטיים, והם אלו שמתלוננים?!
אמר שהיא לא יודעת לנהוג, וואו! לא מאמין ליתר הסיפורים, נשמע שמצצו אותם מהאצבע בשביל לתרץ את פיטורי האשה-של. לא שזה מפתיע שדיקטטורת פייסבוק מתנהגת ככה, הרי הם סותמים פיות ומונעים ביטוי מכל מי שלא מתיישר עם השמאל הקיתוני. לטנף על יהודים וישראל למשל- אפשר כמה שרוצים.
איתן | 10.07.19
28.
תאמת אני מתחיל חהבין את הימין דייי אם הסתימת פיות מותר לחשוב ולהגיד גם דברים לא פופולרים
הומו הוא הומו שחור שחור אסור היום להגיד עובדות ואתם בוכים שביבי הורג את הדמוקרטיה חבורת צבועים מותר לי לא להוב אנשים מסוימים למה וכמה זה הסיבה שלי ואף אחד לא יגיד לי איך לחשוב משטרת מחשבות מישהו?כן מותר לא להוב שחורים והומוים סליחה גייז ומותר לי להגיד שגבר אם ציצי זה דבר דוחה ולא רוצה לעבוד הוא להיות קשור לאנשים כאלה
PC HYPOCRITES | 09.07.19
25.
ל 2 - בארה"ב חוקי ההטרדה המינית וההטרדה בכלל הם חלק מחוקי התעסוקה
מפתיע, אבל לארה"ב אין חוק כלל למניעת הטרדה מינית - מותר להטרית במרחב הציבורי, מותר להטריד בגינת המשחקים. אסור להטריד במשרד. יש להם חקיקה מאוד נרחבת על מקומות העבודה שחייבים להיות מוגנים מהטרדות, בעלי סביבה מכבדת לכל המגזרים. לכן די באמירות הומופוביות חוזרות במקום העבודה כדי להצדיק פיטורים. על זה יש להם הוכחות.
אורי | 09.07.19
2.
זה נכון שהאסייתי הממוצע, השכיח, הוא נהג גרוע.
לא ידעתי מה הסיבה. אבל מאוד יתכן ויש כאן בעייה עם ראייה מרחבית. זה לא גזעני לחשוב את זה. כי זאת כנראה עובדה ביולוגית. אבל בעידן הפוליטיקלי קורקט אסור להגיד משהו רע על גזעים. היום מאוד קל לגרום לפיטורים של מישהו במקום עבודה. רק תגיד שהוא אמר ( לא צריך להיות שהוא באמת אמר) משהו על הומוסכסואלים או קוויר - ואתה מעיף אותו מהעבודה. משטר הלשנות בסגנון הקומוניזם משתלט על העולם המערבי. מעניין אם יש כאן התערבות של מעצמות זרות, כדי לקדם את ההרס של ארה'ב.
עובדות | 09.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת