אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המיליארדר הישראלי-אמריקאי נועם גוטסמן "אירגן" לעצמו חנייה על המדרכה במנהטן בלי רשות

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

51.
אפל תיצור אפלקציה שתחלק חניות עובדים בחברות לחניות, למשל לבכירים ואחרי זה יצבעו את זה
ואחרי זה יעבוד עבור אפל קאר האוטונומית שתחנה במקום המתאים. גם לנכים. עדיין אין לי מודל רווח יעיל אולי שכל עובד שרוצה חניה צריך לשלם לחברה ואפל תיקח 30% בשוק ענק. של מאות מיליארדים וזה דורש אייפונים לקניית החניה. לחניות בחברה. גם לעובדי מדינה. עבודות המיפוי. יעשו על ידי החברה בKit. כך שאפל לא תשקיע כמעט אף עובד ותרוויח מאות מיליארדים או טריליונים.
מנכ״ל אפל | 10.07.19
34.
כנסו להסבר על אופן התיחמון
לאחר בדיקה ברשת הבנתי את התיחמון של גוטסמן. הוא יצר אבן שפה מונמכת במדרכה מול הדלתות השחורות הגדולות, בקטע שבין הג'יפ השחור לאופנוע המכוסה. בנוסף כתוב על הדלתות: Active Driveway No Parking למרות שהדלתות משמשות רק כניסה לבניין, ייצר גוטסמן מצג שווא כאילו מדובר בכניסה לחניון.
מייקל | 10.07.19
20.
הוא כבר ישלם על זה מחיר כבד. ארה"ב זה לא ישראל המושחתת שכל דאלים גבר ואת כולם ניתן לשחד.
ועד שכבר המשטרה פועלת ועושה משהו ועד שהפרקליטות עושה משהו ועד שהתיק כבר מגיע לבית משפט - העונשים מצחיקים. כך האנרכיה והאלימות והשחיתות משתוללות במדינה. אין משטרה ואין פרקליטות ואין עונשים. רק בתיק החמגשיות של שרה נתניהו (ואני ממש לא מאוהדיה) פעלו המשטרה והפרקליטות במרץ ובאנרגיה בלתי נלאים. לאזרח הפשוט והקטן שנפגע מעבירת אלימות ותקיפה אשר רק למרבה המזל לא הסתיימה במוות או בפציעה אנושה- אין מזור מהמשטרה העצלה.
גלי | 10.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת