אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו נתן לחרדים, נתן גם למתנחלים, ולמי לא נשאר?

59 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

57.
פנסיות תקציביות
אל תחפשו את הכסף, הוא נמצא מתחת לפנס. כל חזירי הפנסיות התקציביות לבכירים בכל המגזרים בכל המפלגות.כל עובדי הציבור הבכירים הם גונבים את הכסף ברישיון. הידעתם כי 2700 מעובדי חברת חשמל מרוויחם כ35000 שח בחודש כלומר כ100 מליון בחודש.אצלם ואצל דומהם במגזר הציבורי נמצא הכסף.אל תקנו את הרמאות הזו.נתניהו לא יכל לעשות עם זה כלום.אם היה מצליח היה נשאר ראש ממדלה גם בקבר.
אביתר | 14.07.19
42.
תתביישו
ספרו איך אתם יושבים כרגע בבית קפה עם הרגלים למעלה מגרדים בין האצבעות מחוסר עשיה ומכניסים ייאוש לכולם. במיוחד אתם הנהנתנים האמיתיים יודעים כמה מדינת ישראל צעדה קדימה בשנים אלו, אבטלה נמוכה שיא כל הזמנים, תל"ג שילש וריבע עצמו כל הנתונים הכלכלים מעל המצופה ממש נס כלכלי בתוך 'מזרח תיכון חדש' רועש וגועש שאתם ייצרתם. לא צלמתם את בתי הקפה בת"א את היציאות לחו"ל, חסר תקדים עולמי,נתוני הרכב החדשים את כל השפע שכולכם שוחים בו. תזהרו אתם תטביעו את עצמכם, אתם הראשונים להפגע בהחלפה, שלא תאמרו לא הוזהרתם.
אוהד | 11.07.19
29.
אין חדש ואין ימין יש כסף המתנחלים מענין אותם ביתם שלא יקרה להם גוש קטיף החרדים כסף
הישיבות מוחזקות ע"י המדינה הגמחים מרכז להלבנת כספים, כל ראש ישיבה נלחם נגד גיוס כדי לשמור על התלמידים כל ראש כסף מהמדינה +תמיכה. ז המתנחלים קרקעות חינם כבישים חינם בתים בזיל הזול. הכל כסף.
מני | 11.07.19
28.
ל - 13 אגלה לך סוד, את אוסלו אפשר לבטל ומי לא ביטל 13 שנים?
רק שתבין אף אחד לא רוצה לחזור למצב שלפני אוסלו שאנחנו שולטים על הפלשתינאים, ביבי אומר הרבה מילים אך משמר את ההסכם, הוא לא רוצה לבטלו למרות הפרות שהיו לאורך השנים (לשני הצדדים), אז אל תתבשם מסיפורים, ההיפרדות היתה הכרח, איך? כמה? וכו', זה כבר סיפור עתידי
junux | 11.07.19
17.
אילת כדוגמה
אילת עיר של תיירות. כ42 אחוז מהבוחרים בחרו ליכוד. מה עשה הליכוד בעשור האחרון לאילת. סגר את שדה התעופה בעיר והעביר אותו 20 קילומטר צפונה. טענו תשבי אילת שזה יפגע בתיירות. מה הבטיח ראש הממשלה בתגובה: סלילת רכבת קלה, משדה תעופה רימון לאילת. מה קרה בפועל. לוקחים מונית בעלות של כמעט 100 שקלים לכיוון. דבר אשר מיקר את החופשה באילת. עכשיו הוחלט לסגור את שדה דוב לטובת בניית דירות במרכז הארץ. טענו תושבי אילת כי סגירת שדה דוב תפגע בהם. כי יותר קשה להגיע לטרמינל 1 בנתב"ג. לאחר חמש שנים של דיונים, נסגר שדה דוב. על הדרך הבטיחו רכבת מתל אביב לאילת. גם פנטזיה יקרה, שתעלה למדינה מליארדים בשנה. כמובן שזה לא יקרה בחיים. לפני שנה הגיע מנכ"ל חברת תעופה לאו קוסט לישראל. במהלך שידור חיי לחדשות הוא אמר כי הוא רוצה להיפגש עם שר התחבורה בשביל להכניס תחרות בקו של תל אביב אילת. כמובן ששר התחבורה לא נפגש איתו. למה לפתוח את השמיים גם לתשבי אילת. אך למרות כל השקרים. למרות שעתידה של אילת לא בטוח בכלל. הם בוחרים ליכוד. על זה שר מאיר אריאל. מי שנדפק פעם אחת, לא יכול להיגמל מזה.
גיא  | 11.07.19
15.
אבל מה עם החברים ? הבני דודים? והחברים של הבני דודים, הילדים והחברים שלהם.
אבל מה עם החברים ? הבני דודים? והחברים של הבני דודים, הילדים והחברים שלהם. נקווה שהם לא קופחו. וזה לא הכי נורא כי בעתיד זה יהיה הרבה יותר גרוע... ביבי ימכור את המדינה ואותנו על מנת להציל את הצואר שלו.
AL | 11.07.19
10.
לא נשאר לישראלים שקמים בבוקר לעבודה, שלומדים ומשרתים שירות מלא בצבא, לא לגימלאים
לא לגימלאים שבמשך שנים הפנסיות והקצבאות שלהם נשחקות ולא מתעדכנות, מתכון בטוח להביאם לחיי עוני אחרי עשרות שנים של עבודה, לא לנכים שלא שפר גורלם ולא לבתי חולים שכורעים תחת נטל עבודה
רענן | 11.07.19
4.
מעמד הביניים סוחב את כולם על הגב -
חרדים מקבלים כסף לישיבות ,לא עובדים ולא לומדים ,וכשמישהו הולך ללמוד ,משלמים לו , בדווים מתחתנים עם ארבע נשים ויולדים עשרות ילדים ,מי צריך לממן את זה ? מעמד הביניים , זוגות צעירים כורעים תחת העומס ,משתעבדים לקורת גג . הכל פה עקום ומושחת ,מפילים את כל העומס על מי שאפשר ,לא על מי שצריך , הכל פבה תשלומי אתנן לשרידות פוליטית על חשבוננו .בסוף הכל יתפוצץ למדינה בפנים .
אבנר | 11.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת