אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לראשונה: yes מציעה שירות טריפל, יקר מסלקום ופרטנר

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
התחלתי לעשות את העיסקה ועצרתי נזכרתי....
הייתי עד היום עם יס שהם בסדר , עם תשתית בזק . שהיה שירות מצויין , באם יש צורך טכנאי מגיע למחרת הקריאה , אבל היה לי גם ספק לאינטרנט שהינו בזק בינלאומי שלא אהבתי את השירות שלהם או באם לדייק את האי שירות שלהם . אז כעת הם משתלטים גם על התשתית , אבוי לי , האם לעוד מישהו היו בעיות עם שירות בזק בילאומי ? למשל התקשרתי אליהם לחידוש עלות , ופתאום אני רואה בחשבונית תוספת פרימיום של טכנאי שלא ביקשתי כלל , היה להם את השכל לזכות מיידית לאחר פנייתי , כך שחששתי מהם , כל שיחה יכניסו לי עלות נוספת .
טל | 16.07.19
33.
אתם מפספסים את הנקודה
בזק מיואשת ! היא מבינה שאין לה מנוס ממכירת חבילות טריפל ! מדובר באינדקציה לרמת התחרות בשוק ! הטריפל של בזק מהווה ירידת מחירים ! אם תקחו כל שירות בנפרד ותחברו תראו שהמחיר יוצא גבוה יותר מהחבילה החדשה שלה ! ירידת מחירים בבזק כאשר העלויות שלה קבועות וגבוהות הולכות לשבור את החברה ! בלי ביטול הפרדה מבנית, אין לה סיכוי !
מבין | 14.07.19
3.
לא שווה!!, קו של בזק שלא מחזיק 50MBIT, ותעריפי גזל!
מה מיוחד בטריפל הזה?! ,עלותYES היום 199ש"ח, אינטרנט-אופטי1ג'גה ב109ש"ח, וטלפון ביתי ?? באמת מי צריך כבר תקו הביתי הזה !?, גם ככה העלות שלו היום ירדה לפחות מ20 שח למי שהתחבר דרך פרטנר כבר מזמן היה חבילה זולה. בזק האלה צולעים! במקום להתקדם כבר לפריסה ארצית בתשתיות הסיבים. תעשו בדק שוק!
NFS | 14.07.19
1.
אם האינטרנט שהם מציעים יהיה "שוק סיטואי" עדיף שירדו מהרעיון
שיטת האינטרנט הנקראת "שוק סיטונאי" היא איוולת שבה יש שעות ביממה שגם אם אתה משלם על 100 אתה מקבל 2.5 . ואם זה מה שהם מתכננים עדיף לי להשאר עם הספק אינטרנט זבל הנוכחי שלי. אם תהיה הבטחה לאיכות הקו האינטרנטי - יש סיכוי שאעבור אליהם.
שלמה | 14.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת