אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כרמית מבקשת לשלב שמן קנאביס בשוקולד

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
שירות מזון של משרד הבריאות
חבורה של פקידים מושחתים ומאכרים ששומרים על האינטרסים של החברות הגדולות. זמן טיפול של עד שנה על בקשה כזו???? פשוט ביזיון מי שרוצה יום אחד להבין למה אין תחרות, למה חברות קטנות קורסות ולמה הכל בסופר מרקט יקר שייכנס יום אחד לשירות מזון ארצי ברח' הארבעה בתל אביב.
יניב | 16.07.19
4.
משרד הבריאות - חשוב לקרוא!
משרד הבריאות בכלל ושירות מזון בפרט הוא כביכול "רגולטור" שאמור לשמור על בריאות הציבור ואיכות המזון. בפועל יושבים שם נוכלים ומאכרים ששומרים בעיקר על כמה חברות גדולות ודואגים שאף יזם/חברה קטנה לא תצליח לקום ולנגוס בנתחים שלהם. הם לא רוצים להתקדם לערוצי תקשורת חוץ מדואר ופקס, עושים קבלת קהל שעתיים בשבוע עם יחס מזעזע וזמני טיפול בבקשות מגוחכים(תחנות הסגר בנמלים מעקבות יבואנים ללא שום סיבה ובגלל אי עמידה בעומסים ועולות לציבור אלפי שקלים שהיבואן מגלגל לצרכן משום שהמכולה שלו "נתקעה" שבוע מיותר בנמל). השחיתות שהמשטרה חקרה שם בשנה שעברה זה קצה הקרחון של מה שבאמת הולך שם!!! לסגור את המשרד ברחוב הארבעה בתל אביב, להכניס את רובם לכלא ולבנות הכל מהתחלה.
אחד שיודע | 16.07.19
1.
תיאורטית זה כמו להוסיף גרגרי חומוס לשוקולד - אבל לפי משרד הבריאות
שרשרת המחשבה שלהם שונה מזו של בני אדם רגילים - או אפילו כאלה עם רקע ברפואה - אי אפשר לנחש מה הם ימצאו פוגעני ברעיון... שיהיה לחברה בהצלחה - אבל לא הייתי מהמרת לראות את המוצר הזה בחנויות בעתיד הקרוב.
יסמין | 16.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת