אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לאן נעלם קור שולץ?

101 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

99.
תגובה לויקטור חסון וגם לסופי שולמן
דווקא סופי לא טעתה. את שמו של שולץ מבטאים "קור" כפי שהיא כתבה. תבדוק בדנמרק. אבל סופי חוטאת למשהו שהיא אמורה לדעת היטב כי היא עיתונאית רצינית. היא אמורה לדעת שכל מה שהמנכ"ל יגיד בתקשורת חיצונית או פנימית יכול להפוך לתביעה משפטית. נניח שהוא יגיד שיהיה בסדר ואנשים יקנו בגלל זה, והתביעות בארה"ב ייגמרו בבכי - מייד תביעות אישיות נגדו. ואם ייצא עם הכרזה עגומה ואנשים ימכרו ופתאום המניה תעלה - שוב תביעה. לכן הוא מוציא הודעות מדודות רק במסגרת החוק, וזה הדבר היחיד שהוא יכול לעשות.
דני | 19.07.19
98.
אם יתברר שטבע קנתה את אקטביס בלי הגנה מתביעות עתי
אפשר יהיה לומר בוודאות שזו היתה ההנהלה והדירקטוריון והרכישה הגרועה בהיסטוריה. טבע צריכה כבר עכשיו להכין את התביעה על רשלנות מקצועית נגד כל מי שהיה מעורב ברכישה - מנהלים דירקטורים עורכי דין רואי חשבון ויועצים. אולי כך היא תצליח לגרד כמה עשרות או מאות מיליוני דולרים לכיסוי הנזקים הצפויים.
דני | 19.07.19
80.
קיימים רק בגלל המאפיה במשרד הבריאות והאוצר
מקבלים העדפה בכל קופח כללית ,שראל , ועושים מה שרוצים בשוק בלי רגולציה . ברגע שהגמפ התחיל לעבןד והם נדרשים לחדש תיקים הלך עליהם . בעבר הורביץ והחברים רשמו מה שרוצים עם איזה התוויה שרוצים ועוד קיבלו הטבה מהמדינה . נגמר המשחק יאללה הביתה הגיע הזמן שלכם להימכר לסינים.
שלום | 17.07.19
78.
כשמנהל מבטיח שבתוך שנתיים חברה גדולה תחזור כקטנה
הוא אינו קוסם ובוודאי לא נביא. קר שולץ, לא מצדיק את שכרו, ואם יעזוב, פירושו שנכשל במשימתו. טבע כנראה תתפרק, וזאת בעיקר תודות למנכ"ל שהימר על גורל החברה, כמו אחרון המהמרים בקזינו, ודירקטוריון כושל. ליבי, יוצא אל המשקיעים הקטנים, הטובעים עם הספינה המקרטעת.
אחד העם | 17.07.19
65.
כמו נושאת מטוסים שספגה מטר של פצצות טורפדו, הספינה שוקעת למצולות
פצצות הטורפדו שהמטיר על החברה המנכ"ל הקודם ויגודמן פערו אותה באופן קטלני מדי, המים כבר הציפו הרבה מחללי הספינה והיא בתהליך שקיעה שאין מנוס ממנו. כמו הטיטאניק היא בדרך למצולות אף שאמרו עליה שהיא לעולם לא תטבע. הדרך היחידה היא לעלות על סירות ההצלה ולברוח מהסיפונים המתמלאים מים, להציל את מה שנותר ולצפות מרחוק בשרידי הספינה הענקית שפעם הילכה בפאר על אוקיאנוסים והיום שוקעת מטר אחרי מטר, כאשר בתוכה מתפוצצות הפצצות שאוחסנו במחסניה, ומחסלות את שאריות גאוותה. טבע הולכת להליך כואב וקשה של פשיטת רגל ופירוק, והיחיד שהרוויח כסף טוב מזה הוא המנכ"ל שולץ שילך עם עשרות מיליונים הביתה.
טלסקופ | 17.07.19
46.
הממשלה היתה צריכה לתת ערבויות לטבע ולהשאירה כחברה ישראלית
נערי האוצר טובים בלהרוס ולא יודעים לבנות כלום ושר האוצר סתם דביל. ברור שמדינת ישראל היתה צריכה לתת לטבע ערבויות להשאיר את המפעלים פה ולקצץ בדרום קוריאה.. הביאו דני שהופך אותה לעוד חברה בארה,ב וכנראה מנסה למכור לגזור קופון וללכת... העובדים והמפעלים בישראל ייסגרו. תודה לשר האוצר פחלון!!
ארה"ב עשתה כמה פעמים | 17.07.19
35.
טבע
חברה שבזבזה כל כך הרבה כסף ואין לה שם פטנט שום חדשנות חייה על תרופה מימי הבניים ומאז לא עשתה כלום איפה היצרתיות איפה החדשנות איפה המחקר לא בסרטן לא בקנביז לא מובילה בכלום חוץ משוחד ....חבל איזה פרצוף יש לחברה הזאת היא כבר לא מיצגת כלום לצערי .....מה שמצחיק שאדם אחד וכמה אנשים בדריטריון הרגו כמות כסף שאפשר בוא לפתור את כל העוני בארץ לתמיד ואת חצי מבעית התחבורה בעמוסה לתמיד רק כמה אנשים עשו את זה
ynet | 17.07.19
28.
אם שולץ הוא האדם להצלת טבע יש להשאירו !
הבאת כל גורם אחר לחברה לא תעזור בשלב זה. מחיר המניה כרגע ממש לא חשוב , שתתמקד בהחזרת הלוואות ונקווה לבלוקבסטר במגרנה. אין מה לזעזע עוד את העוף המרוט הזה.. לגבי המשכורת של שולץ... דווקא עתה הוא ישתדל יותר למיטב זיכרוני האופציות שקיבל רחוקות מאוד מיעד המימוש שלהן
רוני | 17.07.19
22.
נדמה שהגב שולמן מחפשת קצת דרמה לקיץ
לפי התגובות למטה - אכן הצלחת ללבן שנאה כלפי חברה שנמצאת בין 15 הגדולות בעולם הפארמה. קשה עכשיו לטבע? אכן. יש לך תוכנית הצלה? ברור שלא. בפעם הראשונה מזה שנים רבות - יש לחברת טבע הנהגה אחראית (בלי 'סמוך') ומכוונת מטרה להצלת החברה ולא לצרכים אישיים של אגו - התנהגות זרה לנו כאו בישראל...
דודו | 17.07.19
16.
גב' סופי שולמן, ראשית שמו קאר שולץ ודבר שני הכתבה סנטימנטלית ולא כלכלית
אף מנכ"ל אחר לא היה יכול להביא את החברה למקום יותר טוב בתנאים הללו. משום מה התקשורת אינה מבקרת מספיק את הדירקטוריון הכושל ושטוף האינטרסים לרווחי דיבידנדים בטווח הקצר. כל המאמץ לרווחי דיבידנדים וביצועים מהירי רווח הביאונו הלום. תאריך תפוגת הפטנט של הקופקסון היה ידוע מיום השקת התרופה. מאז כשלה החברה בפיתוח תרופות מקור. חיפשו דרך מהירה וישראלית לרכישת חברות עם פיתוחים בשלב פאזה II ללא השקעות בטווח הארוך בארץ- למשל בתחום הביוטכנולוגיה, החברה ויתרה על התחום ועכשיו חוזרת. (לא גנרי, אלא מקורי). ארז ויגודמן ושאר המנהלים שכשלו בתפקידם, היו צריכים לפרוש ללא בונוסים עצומים! כל עובד כושל המפוטר או נאלץ לפרוש אינו זוכה למענקים על כשלונו! הדבר דומה למהנדס בתהליך שגרם לנזק בקו משמעותי הייצור! אחד כזה לא זוכה לבונוס!
ויקטור חסון | 17.07.19
2.
מסתבר שוב שמה שמרים חברות זה יתרון טכנולוגי ולא מנהלים
כל הענקיות של היום גדלו בגלל שהיזם היה טכנולוג מעולהת וכן גם בעל חוש עסקי. אבל לחשוב שלהביא מנהל לחברה טכנולוגית בעיקרה ושהו יעשה איזה שינוי ? טפשי מנהלים מצליחים בדרך כלל במקרה ונכשלים במקרה כי הם מהמרים בכספם של אחרים
רוני | 17.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת