אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביטוח לאומי לאוצר: נפסיק להעביר את עודפי הגבייה בעוד חודשיים

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
איך יש עודפי גביה שלא מחולקים לאוכלוסיה
זה כסף שלנו ששילמנו מהשכר שלנו !!!!!!!!!ובסוף אשר מגיע לנו קיצבה ב לאומי מקמץ, מרמה, שולל כאילו זה כסף פרטי שלו. דיייייייייי יש עודפי גביה שלמו לנו קיצבה ראוי שתפצה על כל שנות החיסכון . אם הינו חוסכים את דמי ב לאומי בעצמינו היינו מליונרים. המדינה פשוט גונבת את האזרחים. כל הזמן בוכה משחקת במספרים בכדי להוכיח שאין מספיק כסף אקטוארי ובסוף שואבת את היתרות לבזבוזים ולגורמים סחטנים.
דיייייייייייייייייייייייייייי | 17.07.19
6.
שאול מרידור
לפי שאול מרידור כפי שהתבטא במתווה הגז: "אין טעם לשמור גז למדינה למשך זמן ארוך של 30 שנה שכן אולי עד אז לא תהיה מדינה בכלל" ובאותה דרך הוא מתכוון לקחת את כספי הביטוח הלאומי להקטנת הגרעון היום - כי בשנת 2034 לא תהיה מדינה בכלל ולא נצטרך להחזיר את הכסף. מה שנאמר אחרי המבול. לפטר את שאול מרידור הוא לא מתאים לדאוג לעתיד הכלכלי של המדינה.
דן דין דן | 17.07.19
5.
מישהו ניסה להכנס לביטוח לאומי לאחרונה לעבור מעבר גבול יותר קל מגנומטרים הפשטה חיפוש בתיקים
הביטוח הלאומי הכניסה אליו היא כמו ליעד מבוצר ומסיבה פשוטה הסיכוי שפקיד ירצח שם גבוהה כי אדם משלם כל חייב מגיע לקבל את המגיע לו ומגלה שלא מגיע לו כלום ואז הוא מוציא את העצבים על הפקיד בחיים ביטוח לאומי לא היה כך הכל תודה לביבי ומדיניות שלה להחזיק את האנשים כמו חיות בלי זכויות תודה BB BBBBBBBBBBBB
ישראלי | 17.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת