אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איגוף מימין: טראמפ מפחיד את טוויטר ויוטיוב

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
כמה שטויות וגיבובים בכתבה אחת
הסיבה שטוויטר לא מסננים ציוצים של דונלד טראמפ, כי הוא נשיא ארצות הברית. וכדאי שאמירות של האיש הכי חשוב בעולם ישמעו ולא יצונזרו על ידי אנשי עסקים שבאמתלת הפולקטי ליקורקט מחלטים להעלים צד אחד של המפה הפוליטית. הגיע הזמן לקצת איזון גם ברשתות החברתיות.
אושרי | 19.07.19
9.
אוף באמת, כמה הגזמות ואי דיוקים
מחוקקות בולטות? אפילו המפלגה שלהן מנסה להחביא אותן כולן נבחרו במחוזות עם שליטה דמוקרטית מוחלטת, שבהם אפילו זבוב דמוקרטי היה מנצח כל מועמד שמנגד. ביקורת מכל הקשת? מ-CNN ועד בניו יורק טיימס וואללה מהשמאל ועד לשמאל ההזוי ממש הופתענו ששני הגופים האלו ביקרו את טראמפ. בכל זאת, בואו, הם לא עשו את זה מעולם. וטוויטר? השבוע בית משפט אמריקאי קבע שלחסום מישהו בפייסבוק זה שלילת חופש הביטוי שלו ונוגד את החוקה. הקביעה אגב היתה נגד טראמפ וקורטז, אחת המחוקקות "הבולטות". אם כך, אז למחוק ציוצים זה בסדר? לא מפר?
ניר | 19.07.19
7.
4 מחוקקות בולטות?
4 המחוקקות, שונאות ישראל ופועלות כנגד ישראל, מה גם שהם אנטי אמריקה, וסוציאליסטיות על גבול הקומוניזם. הם טוענות שבעוד 12 שנים העולם בא אל קיצו, שצריך להפסיק לאכול בשר, להפסיק לטוס במטוסים, צריך גבולות פתוחים ולממן מהגרים בלתי חוקיים, ואני מדגיש, בלתי חוקיים, ולאסור את משטרת הגבולות ולהביאם לדין. 4 המחוקקות הם 4 מטורפות, שהרבה דמוקרטים מתביישים בהם. ומי הכתב הזה שטוען שטראמפ גזען? הוא לא שמע את טראמפ, אני כן שמעתי, והוא צדק לחלוטין, ולא היה שמץ של גזענות בנוסח.
מאיר | 18.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת