אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יציאת סין: מעל 50 חברות מעבירות את הייצור מהמדינה

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
כמו בצפון קוריאה
בכותרת כתוב "מעבירות" בכתבה כבר מדובר על "מתכוונות" ו"שוקלות". בכל מקרה הייצור לא חוזר לארה"ב,אירופה ויפן. עם סין או בלי סין,ארה"ב ואירופה גמורות. הן ישברו למדינות קטנות יותר בתוך כעשור ויעלמו לחלוטין בשל הדמוגרפיה עד אמצע המאה. מקסיקנים,כושים וערבים יהיו הרוב המוחץ בשלב ראשון.בשלב שני המיעוט הלבן השמאלני המשעבד ימחק או יגורש כמו בדרא"פ.
אאא | 20.07.19
10.
למס 8: כל מה שכתבת, מקובל בכל מדינה נורמאלית!
מס, מע"מ, ארנונה, מס על שילוט, על ניקיון ועל אשפה ואפילו ביטוח לאומי! הרבה בעיות אמיתיות בארץ, לא אלה שציינת. ...ותפסיק להתבכיין! בסוף, מי שמשלם אלה השכירים שבקושי גומרים את החודש. כמעט כל המיסים, האגרות והנהלים דומים לאלה בחו"ל, איך זה שהכל יקר יותר והשכר נמוך יותר בארץ? רק אל תספר לי על כשרות ותובלה...
איציק | 19.07.19
9.
מי גאון של אמא
טראמפ מתגלה כמומחה לא קטן באסטרטגיה-טראמפ ידע שהחברות לא יישובו לארה״ב הכוונה שלו הייתה שהם יישנו כיוון לבעלות ברית של ארה״ב הודו תאילנד ושאר מדינות באסיה חיזוק שלהם על חשבון סין משמה ברית חזקה יותר בעתיד-ובעתיד למדינות האלה תהיי השפעה סופר קריטי בייחוד להודו והן לא ישכחו להקיר תודה לארה״ב-בקיצור הבחור עם הבלורית שכולם אהובים לשנוא מסתבר כאסטרטג מפלצתי
אזרח מס׳ 1 | 19.07.19
8.
כמו שצריך -המדינה הזאת יודעת רק לגזול מעסקים
לפתוח עסק במדטנת ישראל זהלהיות עבד של המדינה ושל עובדי המדינה. המדינה רואה בעסקים הקטנים משאבה של כסף. לא נותנת כלום ורק לוקחת - ביטוח לאומי מס הכנסה מעמ טעית / איבדת / שכחת חשבונית של הוצאות העסק - יגבו ממך מס כאילו הרווחת את הכסף. תרצה לתלות שלט על המבנה שלך שאתה משלם עליו שכירות? שלם אגרה. לא שילמת. קבל קנס. רוצה אישור משרד הבריאות - שלם אגרה. שילמת?חכה חודשיים עד שיתייחסו אליך. הפסדת כסף בזמן הזה. לך ת.... או - בעישלך.. רישוי עסקים. שלם. תתקן אלף דברים(שעולים כסף). חכה עוד.תפסיד עוד.
בעל עסק | 19.07.19
3.
ל 1: ממש לא. האליטות והסוציליסטים שונאים אותו
האליטות שונאות אותו כי פוגע בגלובליסטים שזה נשמת אפם; לכן הם מפעילים את התקשורת הממסדית כנגדו באופן אובססיבי על גבול הפתטי. ההמון האדום והבולשיביקי שונא אותו כי מונע מהם את ה"אידיליה" האינטרנציונליסטית - עולם אחד ללא גבולות וללא ביטחון אישי. סין הייתה האמצעי להשגה של כך. אם הוא ימשיך לדחוק את סין לפינה אנחנו נראה עימותים צבאיים באיזשהו שלב.
אלי | 19.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת