אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיקרוסופט מציגה: מגע הקסם של סאטיה נאדלה

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אפל תגייס 500,000 עובדים בסינגפור. השכר שם הוא 50$ בחודש ויש שם מנהלים ומהנדסים מבריקים
אפל תעביר את כל ייצור הXserver, BeatsX, AirPort Time Capsule, ביטס׳ סולו, PowerBeats, וחלק מייצור המעבדים לסינגפור במקום לאינדונזיה עם השלטון הרעוע והמוסלמי וויאטנם שהיא מדינת עולם שלישי עם מהנדסים טיפשים. קדימה לעבודה. בשנה הבאה. שנו תוכניות מהר טים. חוץ מזה יש שם את שדה התעופה היעיל בעולם שזה יחסוך מיליארדים לאפל בשנה. ואפל תדאג שהשכר של עובדי היום יישאר על 50$ בחודש אבל בלי תנאי עבדות ואוכל מזין.
מנכ״ל אפל | 20.07.19
4.
באלמר היה הבזבזן של מיקרוסופט כמו... ויגודמן של טבע.
באלמר היה כישלון כמעט חרוץ במיקרוספט. קנה מכל הבא ליד ואת רוב הקניות היקרות מכר בשוק במחיר הכרם. אילולא החליפו אותו מיקרוספט היתה ממשיכה לצנוח. נאדלה לעומת זאת זיהה כמה פוטנציאלים בשוק כמו נושא הענן והלך על זה. זה מה שגם פתח את מיקרוספט לשטחים חדשים. טכנולוגיות חדשות במקום ענן? מה בדיוק?
ל-2 | 20.07.19
2.
איזו עזות מצח באלמר הוא אבי ההצלחה הזו
נכון הוא התנהג כליצן, אבל תחת הובלתו הטכנולוגיות הבשילו והגיעו לאיכויות של מוצרי פרמיום שהיום אנו רואים את ערכם. גם טים קוק רכב על התשתיות של גובס במשך שנים, אבל בטכנולוגיה לא מספיק לטייל על במה ולמכור... צריך גם לחדש. באלמר הכין תשתית חזקה לענן אך שיבואו הרוחות ויפנו את העננים לטכנולוגיות חדשות, מייקרוסופט תשקע.
משה | 20.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת