אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ספקית של המשביר: הרשת ניהלה מערכת ספרים כפולה

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
מס 30 - כנראה שהמחיר לצרכן לא נקבע בחוזה אלא רק אחוזי העמלות
הספק מבין שמדיי פעם יוצאים במבצעים ולכן הוא לא יכול לקבל חוזה שהוא מקבל עמלה קבועה במחיר קבוע, אלא אחוזים ממחיר המכירה ולא משנה מה הוא. את אותו טריק עושים בעוד כל מיני תחומים. למשל בתחום הבניה כשכאן זה הפוך, כשמשלמים למנהל פרוייקט עמלה באחוזים קבועים, מנהל הפרוייקט יכול לסגור עם הקבלן שיבקש מחיר גבוה ממה שהוא יכול היה להשיג וכך הוא מקבל יותר אחוזים, פה זה פוגע בלקוח פעמיים, גם לא קיבל מחיר נמוך כמו שיכול היה לקבל, וגם משלם תוספת למנהל הפרוייקט.
סתם אחד | 22.07.19
32.
ל31(רענן), תודה על התגובה. ראשית אני רוצה לציין שבכתבה רשום ש"לפי התביעה, לפי ההסכם בין
"לפי התביעה, לפי ההסכם בין הצדדים המשביר היתה אמורה למכור את הבגדים במחיר שנקבע על ידי טורבו טקסטיל, ולהעביר לטורבו את התמורה שהתקבלה מהמכירה, בניכוי עמלה של 45%." כך שאם אפילו *התובעים* טוענים שהם קובעים את המחיר לא ברור לי למה הם לא ניהלו רישום משלהם. שנית, יש באמת ספקים שמסכימים להסדרי קונסיגנציה שכאלו? אם כן, מה יפריע למשביר לחלק את הסחורה שלהם בחינם (או במחיר זול אם לא רוצים לעצבן את הספק יותר מדי) כדי ליצור טראפיק בחנות? לחילופין, אפשר גם לארגן כל מיני באנדלים של מבצעים ועוד אין ספור פתחים להונאות שונות ולניצול של הספק. תודה.
? | 22.07.19
30.
או שהכתבה מדלגת על כמה שלבים בהסדר שלהם או שלא הבנתי כלום.
אם אני ספק שנותן לעסק 1000 יחידות של מוצר כאשר ההסכם הוא שימכור אותם ב1000 שקלים ליחידה תמורת 50% עמלה- אז אני יודע שבסוף כל סייקל אמורים להיות לי 500 אלף שקלים ו 0 מוצרים. באותו רגע אני מספק 1000 יחידות נוספות וחוזר חלילה. לא ברור לי כיצד במערך כזה יכולה להתגלע אפילו אי הבנה\הסכמה אחת. מה זה משנה מה המשביר מדווח? מה שחשוב זה מה שרשום ברישומים הפנימיים שלך.
? | 22.07.19
21.
ספק שמבין ומזדהה -גם לי עשו ככה
גם אני כיבואן של ביגוד לילדים נתקלתי במערכת המבלבלת שלהם והמסורבלת .הבנתי שהם עושים ככבה רק להקשות ולתת לספק המון זמן לנתח ולהבין או יותר נכון לא להבין ולוותר על הבדיקה .ולנסות להאמין להם כאשר גילתי שההנחות שהם רושמים לא נכונים הפסקתי מיד לעבוד איתם
rubi | 21.07.19
15.
מס הכנסה מכיר את מערכת איציק?!! מדהים. רק על זה צריך לסגור אותם...ממילא ההנחות שלהם
היה לי זיכוי של 500 ש"ח אצלם. כל מוצר שהתעניינתי , היה יקר יותר, כולל כל ההנחות הקיימות. למשל סט מזוודות שמחירם הרשמי 1300 ש"ח. עליהם היה מבצע 50%! ז"א 650 ש"ח. בבדיקה פשוטה באינטרנט מצאתי שהם עולים 499 ש"ח כולל משלוח.... מוצרי אלקטרוניקה- לא מותגים. רק סיני. בסוף נתתי את זה מתנה לאחותי... שקנתה נעליים שעולות 1000 ש"ח, ובמקום אחר יכלה לקנות ב 600.
לא אמיתיות.. | 21.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת