אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ישי גרין: "אני לא מוכן יותר לעבוד עם אנשים שלא מקשיבים לי ב-100%"

59 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

51.
כשיש כאלה בעיות ביחסים בני בני זוג לא יעזור לזרוק גם 200 אלף על פסיכולוגים. לפעמים עדיף להיפרד
בת זוג שמורידה אותך, ששקועה כל כך בעצמה ומשתמשת ככה בכסף שלך זאת בעיה שכסף לא יכול לפתור. מתישהו תבין שגם הפסיכולוגים הכי יקרים בעולם לא יפתרו לך. ולמענך, אני מקווה שאתה כן מסוגל לשים בצד כסף. זה שהיו לך אקזיטים לא אומר שזה ימשיך ככה לנצח. הצלחת? קיבלת מליונים? מעולה. שים לך בצד חלק מהסכום ותמצא אהבה טובה. יש דברים כאלה. בהצלחה!
עצוב לראות מה קרה לו | 27.10.19
34.
כתבתי טוקבק על כמה הוא נפוח וסביב כסף...ואז הקשבתי
ועכשיו אני מבין שהוא פול אוף שייט...לגבי תמונות - אם זה מזויף אפשר לגלות ואם זה אותנטי אפשר לגלות. אפשר לדעת אם תמונה עברה טיפול בתוכנה. לא רק מה שבריל טיים מהווה הוכחה. בארץ זה תלוי בתי משפט ולרוב זה איש אחד בקצה. כדי למחוק הכל צריך שתהיה גישה...ורוב המקומות הללו לא יתנו לו גישה..כי אין סיבה לתת לו. וכל המהלך מיותר כי אנשים מייצרים כל הזמן עוד טביעות רגליים דיגיטליות...זה כמו לרוץ ולנסות למחוק את טביעות הרגליים בו זמנית. מי שרוצה למחוק צריך להפסיק לייצר.
שגיא | 24.07.19
8.
תגובה ל- 5: מאה אלף שקלים בחודש זה לא הרבה כסף בייחס לכמות הכסף שהוא כבר צבר.
אפילו אם הוא לא ירוויח עוד בעתיד הוא יכול להרשות לעצמו להוציא את הסכומים האלה במשך כל חייו. ואני מניח שיהיו לו עוד הרבה הצלחות. (תחשוב על זה שהוא כבר אחרי שלושה אקזיטים בלי לספור השקעות אחרות שהוא עשה.) ולא הייתי קורה "חמוד" למי שהרוויח כל כך הרבה כסף. כישורים ויכולת עשייה יש לו. זה לא "חמוד". (אני כתבתי את התגובה הזו לפני שהאזנתי לפודקאסט.)
מיי שהוו | 22.07.19
7.
מעניין מאוד
כרגיל המצקצקים בתגובות מתקשים לקבל כל מה שנראה להם כמוצלח יותר מדי, אז כדי לא להרגיש קטנים מדי, הם מנסים להקטין את אובייקט המטרה כך שיהיה קרוב יותר לגודלם, וכדי שירגישו טוב יותר עם עצמם. מה דעתכם על קצת פחות שנאה וקצת יותר פרגון למוחות מבריקים שהערוגה הישראלית שלנו מפיקה ?
תמיר | 22.07.19
5.
צר לי על הבחור החמוד הזה
אין ספק שרק לפי הפודקאסט הזה אפשר להבין למה הוא פוטר. פטפטן בלתי נלאה, שחצן, מלא בעצמו - ובעצם על כלום, והכי גרוע: בזבזן כרוני של ׳כספים קלים׳. יום אחד החגיגה תגמר לו כשכול יבינו ויפנימו שהוא ממש ׳לא׳, ואז מה? אני מקווה שמישהו יעצור אותו, שלפחות יחסוך לימים גשומים. 100 אלף לחודש. על מה ולמה.
ליאור | 21.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת