אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אל על מציעה: שלמו 6 דולר ותעלו ראשונים למטוס

192 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

175.
אפל תיצור אפלקציה שתעשה זאת במחיר של 3$ לאדם למחלקה שניה או Low Cost ו9$ למחלקת עסקים
לכל חברות התעופה ותיקח 50% בפטנט. מהאייפון או האפל ווטש עם כרטיסי הטיסה שלך גם בסירי. גם מהאפל ווטש בשוק של מאה מיליארד $ בשנה עם פרסום בעיתונות ובלוגים של טכנולוגיה. תחתום עם חברות תעופה בארצות הברית, סין ובעולם מאייפון ואנדרואיד.
מנכ״ל אפל | 22.07.19
171.
איזה קטע חמוד
טסתי בWIZZ שילמתי 6 דולר ובעליה למטוס קראו לכל הנוסעים שכולם שילמו 6 דולר לעלות ראשונים... תכל'ס? לאל על יש יחס דוחה ואנטיפתי בפרט לגברים חרדים וממש לא משנה אם הם נוסעים בפירסט ביזנס או אקונומי, וכן כן, גם אם הם מבושמים מנומסים ולא עומדים במעברים ואפילו לא מתפללים! וזה מנסיון אישי! אני באל על בעזרת ה' לא יטוס בכל מחיר גם אם הנציגות הנחמדות שלהם יתקשרו פעמיים בחודש וישאלו הלו מיסטר.... what happened that you not flying with us any more
frisby | 22.07.19
161.
יחסי הציבור של אל על
לא מוכרות הרבה חברות תעופה שכך מגיבים הלקוחות. מחליפים מנכ"לים לעיתים קרובות והחברה לא משתנה. אולי כדאי לבדוק למה? האם זה אכן "הכי בבית בעולם"? תביאו מנכ"ל שיודע איך מנהלים חברת תעופה ולא איזה "מישהו" שהוא לא "משהו", אבל חושב את עצמו. זו עצת חינם!!!
פרסומאי | 22.07.19
146.
מבצע מדהים ויש עוד כמה בדרך
חכו למבצעים החדשים שלהם : אם אתם רוצים שהמאורר מעל הראש שלכם יעבוד ויציא קצת אויר - 5$ לשעתיים הראשונות ואחר כך עוד 2$ לשעה אם אתם רוצים שהדייל או הדיילת יגידו בבקשה ותודה כשהם מגישים את האוכל המעפאן והכשר שאפילו חתול מת לא יסכים לאכול - 4$ (לכל כיוון טיסה) וכמובן כל הליכה לשירותים 1$ לקטנים 2$ לגדולים לכל שימוש בבית השימוש או 5$ לכל הטיסה
יודע דבר | 21.07.19
142.
משלמת יותר וטסה בשבת, בלי חרדים
בשבת טסים אנשים נחמדים, ענייניים, שסיימו שבוע עבודה ורוצים לנפוש. הם יותר מחייכים, יותר רגועים, ואין דחיפות בעליה למטוס. הכי חשוב: אין תפילות במטוס, אין צדיקים שמבזים נשים, ואין עיכוב בהגשת המזון בגלל כשרויות בד"צים למיניהן.
לא טסה אל-על | 21.07.19
138.
אני תמיד עולה אחרון באל על
פחות זמן עם מושב בלי מקום לרגליים . לפעמים אפילו מחכה שיקראו לי ברמקול - יחס VIP ... אם הייתם מציעים קדימות בביקורת הדרכונים , בצק איו ובבידוק היה מה לדבר על תוספת מחיר ... קודם תציעו מקומות עם מקום לרגליים כמו בחברות האחרות , אחר כך נדבר על אקסטרות מספר המושבים במטוס מסוג מסוים הכי גבוה באלעל , מה שאומר הכי פחות לנוסע יהודים רודפי בצע (יחד עם איגוד הכדורסל והכרטיסים לעתודה) והנהגת המדינה
אזרח  | 21.07.19
121.
טסה רק באל על
תגובות של כפויי טובה! חבורת קמצנים שכמוכם. אלעל מספר אחת בביטחון! נראה אותכם מתבכיינים שיחטפו לכם את " אייר מעפן " שאתם טסים איתו. איזה טייסים יש באלעל !!! איפה הם ואיפה טייסים בני 25 ממולדובה? אוכל סבבה , כשר, יש אפשרות לבחור. יש בידור בטיסות. המטומטמים שחושבים שאלעל יקרה יותר - אתם חייפ בסרט. קנו כרטיס בלואו קוסט, תוסיפו אוכל, מושב , מזוודות - יצא לכם הרבה יותר!!!!
עדי | 21.07.19
115.
החברה הגרועה ביותר בעולם
אני נמנע ככל האפשר מלהשתמש בשרותיה (רק פעמיים ב - 40 השנים האחרונות ). וכדאי לכולם לשים לב שהיא לא "החברה הלאומית" אלא סתם חברה כושלת. מה יהיה השלב הבא ? כנראה קנה כרטיס במחיר יקר ואחר תשלם עוד כמה דולארים כדי לעלות למטוס כדי חהגיע למחוז חפצך. חחחחחח " להרגיש כמו בבית"
אדר | 21.07.19
112.
קנה כרטיס לשירותים וקבל שקית הקאה חינם
6 דולר עלייה מהירה למטוס 8 דולר עלייה איטית למטוס מבצע 3 דולר גרפס + גרפס נוסף חינם 4 דולר כרטיס לשירותים ושקית הקאה חינם 1 דולר להורדת המים בשירותים 75 סנט שטיפת ידיים בכיור 5 דולר חגורת בטיחות 10 דולר כריכים עם תאריך פג תוקף 20 דולר בקבוק מים אסלה קטן 7 דולר מציות ממנות קרב של מלחמת ששת הימים 12 דולר לפטיש כדי לשבור את המציות
הקורא בתה | 21.07.19
108.
חחחחחחח אני תמיד מגיע בין הראשונים, ויושב על הספסל מול הבורדינג
לשלם 6 דולר בשביל לשבת עוד חצי שעה מיותרת כמו סרדין???? תמיד נותן לכולם לעלות, ואז ממתין לכריזה "זוהי קריאה אחרונה בהחלט" (שמוקראת כשעדיין יש אנשים בבורדינג, ולאחריה יהיו הקריאות השמיות)... ומצטרף לאחרונים שעמדו 20 דקות בתור. לא. אני לא מעכב את המטוס בשום צורה, כי תמיד, בכל נקודת זמן יש עדיין אנשים שעומדים. אני פשוט מצטרף בין האחרונים (לא המאחרים). מי האידיוט שחשב על הרעיון המביש הזה?
גכ | 21.07.19
104.
עוד פטנט של אל על...
עוד דרך לגבות כסף! חושבים שזה ישפר את העליה למטוס - אתם טועים . מה יקרה אם 80 אחוז ( תמימים ) ישלמו המחיר ? מה דעתה של החברה להעלות קודם נוסעים שיושבים בסוף ואחר כך אלה שבקדמת המטוס ? סדר לא הצד החזק. הרי שיורדים היושבים בסוף המטוס מבינים שהם יורדים אחרונים אז למה לא לתת להם לעלות ראשונים? בחברות אחרות זה מסודר בלי דחיפות ובלי לאלץ אנשים לזוז בזמן שמתארגנים לשבת . ובטח לא לשלם כסף על כניסה מעודפת .
אלי | 21.07.19
100.
הפוך גוטה הפוך
אני תמיד יושב ליד שער העליה למטוס וממתין לרגע האחרון (אלא אם כן אני טס עם טרולי). מה הטעם לשבת בצפיפות עוד רבע שעה? זו אחת ההצעות היותר מצחיקות שראיתי לאחרונה... ההצעה הבאה של אל-על: שלם ארבעה דולר ותהיה זה שמסיט את הווילונות לפני הנחיתה. דולר אחד נוסף ודיל יבוא לדרוך לך על הרגל.
יוסי | 21.07.19
93.
חחח...אני הייתי עושה זאת כמכרז וזאת למה?
ככל שישלמו יותר יקודמו יותר כי מה יקרה אם כולם ישלמו 21 שח להיות ראשונים. או אפילו 50 איש, מייד יהיה תור של 50 איש שיתחילו להתלונן מדוע הם לא ראשונים. כך אל על תוכל להתחיל משקל אחד אבל מהר מאוד להגיע לעשרות אולי גם מאות שקלים.
רוני | 21.07.19
81.
אפשר לקנות את הזכות לעלות למטוס אחרון?
מה זה החרטא הזה? גם לעלות ראשון ולחכות לכולם שיעלו ויסדרו את המזוודות שלהם וגם לשלם על זה?! אל על תהיו יותר יצירתיים. למשל תציעו שירות מעולה, עמידה בזמנים, מחיר כרטיס תחרותי, מקום מרווח לרגליים ואז אולי נרכוש כרטיס רגיל. תודה ושלום ואל תבואו לי בחלום.
ישראלי | 21.07.19
78.
עוד ימכרו לנו כרטיסים לשירותים
תמורת 4 דולר ישמרו עבורך מקום בשירותים תמורת עוד שני דולר נייר הטואלט יהיה נייר משובח תמורת עוד 2 דולר תוכל להפעיל בידה ויבוש העכוז תמורת עוד דולר ידלק האור בשירותים לחיצה על כפתור קריאה לדיילת יעלה 4 דולר פעם ראשונה פעם שניה רק 3 דולר אם תקנה בדיוטי פריי תקבל קופון להשתין בחינם
הלוחש לעיתון | 21.07.19
73.
הלקוחות באלעל זה לא פקטור
אלעל עושה מה רוצה. שימעו נא... הזמנו אלעל לתאילנד, מגיע מטוס ספרדי, עם צוות ספרדי, עם טייסים ספרדיים, עם אחזקה ספרדית! אז מה אם שילמתי בשביל לטוס אלעל!? "שמעו נא, הנוסעים האחרונים לאלעל טיסה XXX..." מכירים את הכריזה הזו? היא היתה עבורי ועבור משפחתי בטיסה ההיא לתאילנד. יותר לא נוסעים שלה. קפיש?
צרי | 21.07.19
72.
למי איכפת?
לא טסה אל על כבר שנים. כל פעם שטסתי נכוותי בצורה אחרת. יש לי כל כך הרבה סיפורים - מהטיסה שבה הדיילת הודיעה לכולם שאני טסה במחיר הזול ולכן לא אקבל אוכל, גזילת מושבים מאמא עם תינוק, מושבים אשר בכל חברת תעופה אחרת שומרים במיוחד למקרה זה. הושבה ליד כומר קתולי שביקש, אם אפשר, לא לשבת ליד אם מניקה, אבל הרי הוא לא חרדי אז למה להתחשב, המושבים עם אפס מקום לרגלים, גם בטיסות ארוכות, האוכל הרע, להיתקע בניו יורק בשבת בגלל שלא טסים בשבת...המחירים הגבוהים...למה אנשים עוד טסים איתם?
גילי | 21.07.19
57.
חוצפה
זו שיטה מחוצפת קודם כל כי היא יוצרת תמריץ לחברת התעופה "לייצר" תור גם בדרך מלאכותית. קל לעשות זאת על ידי פתיחת הבורדינג באיחור - מצב אופייני כמעט בכל טיסה של אל על, וגם בדרך ש"תחסוך" בכח אדם בעמדת הבורדינג וכך שייפתח ותור אחד פחות מהרגיל כדי שהתורים שנותרו יהיו ארוכים יותר. ברגע ששיטת תמחור יוצרת תמריץ ליצור תור, היא לא הוגנת כי מי שמרוויח הוא מי ששולט בגודל הבעיה. זה ממש לא מנחם אותי שוויזאייר - חברת לואוקוסט בסיסית - עושה משהו דומה. אל על גובה יותר ולכן חייבת לתת יותר.
ש. | 21.07.19
29.
בקרוב 6$ עבור קדימות בתור לשירותים/בקרוב 6$ עבור כניסה לשירותים נקיים במטוס
בקרוב 6$ עבור החלפת חיתול לתינוק במטוס/ בקרוב 6$ עבור הליכה בגרבים בתוך המטוס/ בקרוב 6$ עבור שימוש במושב ריק במטוס/ בקרוב 6$ עבור הנמכת המושב במחלקת תיירים/ בקרוב 6$ עבור הורדת וילון הפלסטיק בחלון ליד מושב המטוס/ בקרוב 6$ עבור הנמכת מושב המטוס/ בקרוב 6$ עבור הקמת הנוסע בשורת המעבר כשהולכים לשירותים/ בקרוב 6$ עבור מריחת הציפורניים בלאקה בתוך המטוס.
גם אני עשיתי MBA במכללת שפרעם | 21.07.19
28.
האמא של רדיפת הבצע !
התשלום הבא באל-על יהיה על הגישה לשרותים.... חברה עם התנהלות דפוקה כלפי הלקוחות. אתה טס עם אל-על בטיסה סדירה (לציריך 4 שעות) ועוד 45 ד' האיחור המסורתי בהמראה, הנוסע בחזקתם כ-5 שעות, ומה הכיבוד שנתנו: כוס מיץ לא מקורר אפילו מקרטון משקה + חפיסת גרנולה בגודל 4 ס"מ.
א.ל. רמת-גן | 21.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת