אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חלומות בלי תג מחיר: מסרים חברתיים זה לא מספיק

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אין ספק יעדים ראויים
אבל חובת התקשורת היא לא רק לפמפם מה צריך (פיקוח על הגנים) וכ"ו, השאלה שצריך לשאול כל פוליטקאי 1.מאיפה התקציב 2.בלי כסף נוסף אם הוא יצליח לעשות רפורמות שמיצד אחד ישפרו ויגדילו את השרותים באותו הכסף. אם ישיב בחיוב על שאלה 2 ויתן פתרון מניח את הדעות , הוא יהיה מנהיג ראוי ומוערך.
אזרח | 23.07.19
3.
אמיר ואורלי היקרים מקווה שתקראו
זוג יקר אתם באמת זוג נחמד עם רצון טוב, אבל... תמו הימים בהם ייצוג סקטוריאלי עדתי עדיין רלוונטי חבל שאתם לא מבינים שברגע שאתם מתאחדים לכאורה, נראה הדבר כמנצחים עדתם מתוך אינטרסים ברורים, כאדאה וכאסטרטגיה של מפלגה -מיותר הסינרגיה בנכם מייצרת אנטגוניזם וברור למה בתור בוחר עבודה אני לא אתכם בלשון המעטה צעד לא נכון שלא לומר טעות גדולה ליברמן לוקח מכם לפחות מנדט 1 לדעתי הפעם לא תעברו את אחוז החסימה
אמיר ואורלי היקרים מקווה שתקראו | 22.07.19
2.
אפשר להשיג תקציבים בקלות
מתחילים בבנקים , עוברים בשירות הציבורי , משם לכל מיני טייקונים . מחיים את החקלאות ומורידים את יוקר המחייה, משקיעים בתשתיות אינטרנט ובבריאות בחינוך , מחכים כמה שנים והופה . מדינת ישראל מבריאה . לא ברגע אבל בטח לא בדרך של הליכוד שהביא אותנו לפי פחת . נהיה ממש בלתי נסבל לחיות פה . ולא , טיסה של פעם בשנה לחו"ל או קפה מדי פעם לא משנה את העובדה הזאת.
ד | 21.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת