אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הינשוף בעקבות הקורקינטים: המשטרה החלה בבדיקות שכרות לרוכבים

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
מדינה פח
ואחרי שהליכוד אירגן לנו גרעון של 55 מיליארד ש"ח צריך לעשוק את הכסף מהתושבים הנחותים. למה לא לתת דוחות גם לאופניים רגילים? או לילדים בני שש עם אופניים עם גלגלי עזר? במקום שהמדינה והעירייה ידאגו לפתרונות בדמות שבילי רוכבים בטוחים פשוט עושקים אותנו וגונבים מאיתנו כסף תמיד יותר קל להעניש ולקנוס במקום לדאוג לפתרונות הגיוניים ובטוחים
יאיר | 22.07.19
28.
מדהים, הרגולטור לוקח כל חלקה טובה ומחריב אותה עד היסוד
ללא הבנה, ללא ניתוח, ללא תפישה סבירה של מה טוב ומה רע, לוקח הרגולטור את ההמצאה המדהימה הזו, המפחיתה זיהום, מפחיתה צפיפות, מצמצמת הוצאות, מקילה, מאפשרת ופשוט מחריב אותה עד היסוד עם התערבותו הבוטה והנטל הרגולטורי על אנשים שסך הכל מנסים להתנייד במציאות התחבורתית הכאוטית הזו. פקידים ומשפטנים חסרי בינה, במקום להגדיר מדיניות וליישמה, מוציאים קודם כל את השוט, ובמקום להגן על הציבור המשתמש, מגינים על בעלי קרטלים כנהגי מוניות. החדשות הטובות הן, שכמו בכל תחום, הפקידים חיים בעולם של אתמול, מיושנים, מסורבלים, חסרי מעוף, בעוד הטכנולוגיה לא תעצור.
אילן רפואה, תל אביב  | 22.07.19
16.
הציבור לא מבין שחוקי התנועה חלים גם על קורקינטים ואופניים
הרלב"ד צריכה לצאת במסע פרסום מאד רחב שמבהיר לציבור שחוקי התנועה חלים גם על קורקינטים ואופניים. כולנו רואים כל יום רוכבי אופניים ומשתמשי קורקינט שאינם נשמעים לחוקי התנועה - נוסעים בניגוד לתנועה , חוצים צמתים באדום , מדברים בטלפון וכדומה. כמו כן הם צריכים להבין שיש לעברות האלו השפעה גם על רשיון הנהיגה ז"א: נקודות , עבר תעבורתי . רכיבה תחת השפעה יכולה לגרום לשלילת רשיון הנהיגה על רכב.
חיים | 22.07.19
9.
היועץ המשפטי של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים - שאלה אליך.
למה לוקח לאנשיך יותר מיומיים לענות על השאלה אם מותר או אסור לרכב בשכרות על כלי ממונע חשמלי? - החוק לא פורסם והציבור אוכל אותה. למה אתם לא מפרסמים שהחוק תקף על כל "רכב" ממונע חשמלי (גם סקייטבורד חשמלי, הוברבורד ועוד..). אנשים תמימים לוקחים קורקינט כדי לא לנהוג שיכורים על רכב ולא לסכן את הציבור ואתם מנצלים את זה. בהמשך לחוק רכיבה על המדרכה - החוק תקף גם על ילד בין 5 שרוכב על אופניים עם גלגלי עזר לצד ההורים ואוסר עליו לרכב על המדרכה ומוריד אותו לכביש. כנל ל"רכב" צעצוע חשמלי לילדים קטנים.
יוסי | 22.07.19
6.
למה לעשות את זה, אין סיבה, המחוקק המציא חוק שערורייתי, ובמקום לדאוג לפתרונות הולמים
מחפשים כסף ושלילת רשיון ללא צורך., מי שנוסע שיכור על קורקינט מסכן את עצמו, לא מהווה סכנה לציבור וזהו פתרון טוב,הרי אין תחבורה ציבורים הולמת או כל פתרון אחר יעיל.. ולדעתי זה גם פגיעה בחופש הפרט..
אלף | 22.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת