אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"בקביעת מזונות בתי הדין הרבניים הם לטובת האישה"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לעורך דין מכני שלשלתי אסימון בחריץ הפה..
מניסיון רב שנים, בד"כ מדובר בשכירי חרב ומדון, פרזיטים מונעי דם, איבה וסכינים אל תשתפו איתם פעולה. מטילי רפש המונעים כל הסדר לטובת הילדים באיצטלא של ײמגיני זכויות ײ יום אחד ייכרת הענף הרקוב עליו הם יושבים והם ייאלצו לוותר אם אתם מסוגלים להתבטא ברהיטות, לכו לא מיוצגים. לפחות לא תשמנו את מנגנון השנאה של המגזר הפרזיטי הזה והנלוז הזה.
יקובי הדין את ההר | 26.07.19
8.
פסיקת 2017 יצרה כאוס - דרושה חקיקה מיידית
יש פער אדיר בפסיקות של שופטים שונים במקרים דיי דומים ואין קו מנחה שלא לדבר על חוקים מנחים , הפסיקה של 2017 יצרה כאוס במערכת ושופטים שונים פוסקים הפוך לגמרי ... במקרה של גירושים תשלמי מזונות והסדרי ראייה זה מצב אבסורדי , ולכן נדרשת חקיקה בנושא !
אבי | 24.07.19
7.
וואו. משמורת משותפת זה לא דבר טוב?!
משמורת משותפת וזמני שהות שוויוניים ככל האפשר הם הדבר הטוב ביותר שקרה לילדים להורים גרושים בשנים האחרונות. הם גם הדבר הטוב ביותר שקרה *לנשים*. הגברים יותר ויותר הופכים לצד שווה לכל דבר בגידול הילדים כך שלנשים מתפנה זמן לפתח קריירה. מפליא בעיני שדווקא ה'שמאל' שרואה עצמו ליברלי הוא חוד החנית במאבק נגד אבות גרושים וילדיהם בזמן שחברי כנסת מהליכוד הם אלה שמנסים להפוך את ישראל למודרנית ושוויונית.
אבא גרוש | 24.07.19
3.
זו לא כותרת מדוייקת
אין מזונות לאישה לאחר גירושים. המזונות הם לילדים ולכן אין זה נכון להגדיר כפי שמוכר בכותרת. בנוסף, אי שוויון הפסיקו נכון גם בתחומים אחרים, אין שום ודאות שהתוצאה משפטית של שופט א' תהיה כמו של שופט ב' ועעעדו על כך מחלוקות בין שופטים בהרכבים. אין זה כמובן גורע מכך שבד"ר מיותר ולא מתאים למדינה דמוקרטית
פפה | 23.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת