אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בהסכמת המחבר: בתרגום הרוסי ליובל נח הררי, הביקורת על פוטין הוחלפה בטראמפ

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
סופר שטחי, צמא לפופולאריות שהרס את ההיסטוריה כמקצוע וכשיח רציני
זאת רק דוגמא אחת בולטת, הכתיבה שלו מראשיתי כוללת הכללות גסות, בלתי מבוססות, וכפייה של סיפור צר, פשטני ומידה רבה דכאני על רצף האירועים הרב מימדי של ההסטוריה. דעותיו על מגוון חומרים כמו מונותאיזם, קפיטליזם, קידמה, רובוטיקה הם דעות חד מימדיות, התבגרותיות מאוד, לא בשלות ובודאי חסרות כל עומק אקדמי או מדעי.
דנה, תל אביב | 24.07.19
12.
עצוב. זה אולי לא שינה את מהות הספר, אבל בהחלט משנה את מהות המציאות שמתוארת.
קיויתי שיובל נוח הררי יהיה יותר טוב מזה. אם הוא עכשיו מתפשר בזוטות, בפעם הבאה הוא יתפשר גם על דברים מרכזיים יותר ויהיה קשה לשמוע את הרעיונות שלו בלי לחשוד שיש אולי למישהו אינטרס מאחורי הדברים.
מיכאל | 23.07.19
8.
בתור קורא זה מאד מאכזב שהכותב אינו נאמן למילותיו עצמו
גוגל למשל, לא הסכימה לבצע שינויים שנדרשו על ידי הממשל הסיני ונמחקה למעשה מסין - בשל עקרונות חופש המידע שלה. ואם גוגל, חברה מסחרית, עומדת על עקרונותיה ומוכנה להפסיד שוק ענק כסין, אז ליובל נח הררי לא צריכה להיות בעיה להוציא את ספרו ברוסית כפי שהוא ואם יאסר על ידי השלטונות שם זה יעיד עליהם שהוא צדק.
יריב | 23.07.19
6.
חבל שאצלנו
לא מפרגנים ליצוא המוצלח ביותר של ישראל בעשור האחרון-יובל נח הררי. לא רק שמאז 1989 כל המדינות והמשטרים פועלים תחת אותו סט של ערכים , לטוב ולרע, ההסטוריה לא מחלקת ציונים לאף אחד ואין שום דבר פסול בהצגת רעיון על ידי מתן דוגמאות שונות. בכל מקום בעולם מכבדים את ההצלחה של הררי ואת מחויבותו להצביע על סכנות לאנושות ואצלנו שתי כתבות שליליות, אחת על כמה כסף הוא עושה ואחרת על התאמת התוכן למקום ושפה. למה ? אנחנו צריכים להתגאות בו. היסטוריון ישראלי שכל העולם האקדמי הפוליטי והתקשורתי מחכה למוצא פיו. חבל.
בת-אל כהן מליחי | 23.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת