אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דלק: 'עסקת איתקה-שברון צפויה להיסגר ברבעון 4, תזרים מיליארד דולר לדיבידנדים'

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
יש לו שיטה, ואני חייב לאמר מוצלחת מאוד
שיטה: להלוות כסף מבנקים, חברות ביטוח, למכור אגרות חוב והכל בסכומי כסף גדולים, שמסתכמים במיליארדים, ואז לשבת עם בעלי מקצוע טובים ואנשי מפתח עם השפעה, מה עושים על מנת לא להחזיר את הכסף, או להחזיר כמה שפחות. שיטה זאת עובדת יפה עבורו. עובדה שבנק הפועלים קיזז 1.4 מיליארד שקל מהחוב שלו, ושאר הכסף שחייב שיחכו. בשנת 2018 עשב תספורת יפה של מחזיקי איגרת חוב, שוב שיכנע אותם להלוות לו עוד ועוד, ומה אתם חושבים שיקרה עכשיו, שוב תהיה תיספורת, ניקויי של רוב הכסף. נתנו לו ארכה לגייס כסף, ואני לשאול אותכם, "מה, אתם עד כדי כך טיפשים"?????
צדק | 27.05.20
18.
למה לגייס בארצנו הקטנה אם העסק כל כך מבטיח?
אולי הפעם תנסה לגייס קצת בחול? אולי תנסה בניו יורק?, כולם מכירים אותך שם מהמלון ובטוח ירצו קצת מהדיווידנדים המובטחים עזוב אותנו באימשך. הבנקאים וחלק מהעיתונאים אולי מושחתים כמוך אבל אנחנו לא שוכחים כל כך מהר מי הביא את המושג "תספורת" לתודעה הציבורית
דרור | 24.07.19
15.
כולנו בני ערובה
כולנו בני ערובה של תשובה, של נובל אנרג'י, של דלק *בפנסיות ובקרנות שלנו *באסדות הגז המזהמות שהופכות אותנו לבני ערובה של המחבלים *בדרדור האפשרות להפוך למדינה מובילה באנרגיות מתחדשות- כי זה לא באינטרס הכלכלי שלהם וכל זה במדינה עם שמש אין סופית, תרבות סטארט-אפ שהיתה מאפשרת פיתוח מאסיבי כי הצורך היה מוליד את ההמצאה שדרושה להציל אותנו מעצמנו, מהטייקונים ומכלבלביהם המכשכשים.
בן ערובה | 24.07.19
10.
וואוו, כמה אהבה לתשובה בתגובות... אבל לענייננו:
ב-3 השנים הקרובות הם ישרתו את החוב, נחמד. ב-3 שנים אחרי, ישרתו את בעלי המניות, תכנון חיובי, אבל צריך לזכור ששברון מוכרת כי התחזית היא לירידה בביקוש, לסגירת בארות וצמצום הפקות נפט... שברון מתכננת לטווח ארוך ונפטרת ממה שהיא יכולה כשהמחיר עדיין גבוה, דלק... אולי תחשבו על השקעות במכרות ושאר חומרי גלם לסוללות.
הילדון | 24.07.19
8.
וואללה כולם מטומטמים חוץ מתשובה....
זה שהריבית על האג"ח הגיעה ל-9% מראה על אמון מוחלט של המשקיעים בדיבורי הרהב של תשובה. דיבידנד??? אולי תספורת מחכה בעוד שלוש שנים, כמו מה שנותר מהמגרש הידוע בלאס וגאס - עוד לא שכחנו את צילום הגאווה של תשובה עם העבריין נוחי, בקסדות פועלים מגוחכות. גנב נשאר גנב.
חשב חושב | 24.07.19
7.
תשובה גוזר קופון בארץ הפיות
אצל תשובה הכל וורוד כשמגייסים כספים, ושחור כצריכים לשלם ומספרים. אשרי המאמין לסיפוריי המעשיות של תשובה. את המחיר הציבור ישלם בעוד 4 שנים כשתתגלה האמת על ההשקעה, בציוד ותשתיות ישנים עם עלויות תחזוקה גבוהים שיעלו עם השנים, ושדות נפט שידרשו השקעה גבוה מהצפוי בהפקה מהם.
ספר צמרת | 24.07.19
2.
דיבדנדים
אדון תשובה הספר . זה יעזור לאנשים שסיפרת אותם בדלק נדלן . בטוח לא . אבל זה היה בעבר. את מי אתה מתכוון לזיין עכשיו עוד פעם את הציבור עם הפנסיות שלהם ? סביר שלא תחלק דיבידנד לציבור . אוליי לנכדים או לבנים שמגיל 13 הם מנכלים...אתה יודיע משלמים בסוף למעלה אדון תשובה הצדיק...
גבריאל  | 24.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת