אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"הפוליטיקאים אמרו לבנקאים: הגזמתם, חלבתם, שילמתם"

60 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
אין הצדקה לחגיגות השכר בבנק
ברודט מתקשה להסביר לבנקאים בעולם מדוע קיימת מגבלת שכר ? אז אני רוצה לעזור לו. בשוק ללא תחרות כאשר הלקוחות שבויים בידי הבנקים אין הצדקה לשלם הון תועפות למנהלי גרביים. שנים הוא חגג על הציבור עם תנאים מפליגים. הגיע הזמן שילך לביתו. אני בטוח שטלפון אחד הוא לא יקבל מהשוק הפרטי.
לקוח לאומי לשעבר | 28.07.19
33.
עלינו לארץ מארהב והדבר שהכי מכעיס פה זה העמלות של
למה צריך לשלם לבנק כדי להפקיד כסף בחשבון שלי? הבנק הרי עושה כסף על הכסף שיושב לי בחשבון. אנחנו משלמים בארץ רק בכרטיס אשראי מחו''ל שלא גובה עמלות. כן, יש כאלה דברים. חבל שלא לכולם יש את האופציה הזאת. מזל שיש את בנק המזרחי שיש בו הרגשה לפחות של בנק שנותן שיירותים ולא קיים רק כדי לחלוב עמלות.
רימה | 28.07.19
20.
ברודט תצא מהבועה
אינני לקוחה של לאומי ולא אהיה יש לי חברים עובדי הבנק בכל הדרגות. המשכורות של הבנק לא רק של הבכירים הן בושה וחרפה. עובדים בקושי שבע שמונה שעות ומקבלים משכורות של אלפים רבים. נוסעים לחול בטיולים מטעם ועוד ועוד . תת בייש לך על בכיה של משכורות הבנקאים . אתם לא מיצרים כלום אתם הגלגלים שמניעים ומקבלים כסף שנמצץ מחסרי ישע לטובת אוליגרכים חברים שלכם. באמת בושה
אני | 28.07.19
18.
זהו בנק שפועל בניגוד לחוק !!!
ומסתבר ש 80 אחוז מתלונות הציבור הנן נגד בנק לאומי . אני יכול להעיד כי בנק זה לא "רואה" לקוחותיו ומרשה לעצמו לפעול בניגוד לחוק הבנקים . בימים אלו אני במערכה מול הבנק שחשב שיתוש קטן לא מאיים אך בהחלט יווכחו כי "היתוש" יהפוך את הבנק ויאלץ אותו לפעול ע"פ חוק! ולאחר בדיקה מסתבר שרוב תביעות הציבור מול בנק זה ! ממליץ בחום לא להיתעסק מול בנק זה . את כל הכתוב תראו בתוכנית "הכל כלול " ממליץ לכל נפגעי בנק לאומי להגיע לתקשורת הגיע הזמן שבנק זה יציית לחוק !!!
א | 28.07.19
15.
בעניי החקירות בארה"ב הוא צודק - המדינה עמדה מנגד בשעה שהייתה צריכה להכניס אתכם לכלא. לא מאוחר לתקן
זה מה שיש לו להגיד על עבירות פליליות חמורות מאד.... הודות לשיטה האמריקאית המושחתת ששם כסף יענה את הכל - הם לא נשפטו למאסר ממושך לו היה פה מפקח על הבנקים ויועמ"מ אמיתי ולא משפחתי - הם היו בכלא
mik776  | 28.07.19
14.
עושק
מתי אדוני ביקר בסניף של הבנק וראה את יחס הפקידים ללקוחות השבויים שלכם? הכוונה ללקוחות שסגרתם להם סניף ובעל כורחם העברתם אותם לכל מיני סניפים, והמעבר לדיגיטל לכל המבוגרים בלי עזרה ויחס מחפיר, רק לכן אתם צריכים לשלם את המחיר, מספיק לחיות על חשבון האזרח הקטן והפשוט.
אזרח ותיק | 28.07.19
10.
ברודט
ברודט מאז ומתמיד למדנו והבנו . שהרווחים על הכספים של הציבור עוברים לבנק וההפסדים עוברים ללקוחות שזה הכסף שלהם . להגיד שמחיקות כמו לנוחי היו מאז ומתמיד ואין רע בזה מדהים אותי. במיוחד ביצירתיות של נוחי ליצר דיבידנדים ככול האפשר .על נכסים ונהנתנות של אוליגרך . שוב בכסף שלנו הציבור שבחיים לא היינו מקבלים מכם יחס כזה . אל תיתמם . ורק דבר נוסף . מה נסגר עם ההלואה הפרטית של 800 מיליון שקל שנוחי קיבל מבנק הפועלים ללא ערבות של שקל אחד לעזאזל . הייתה מלווה לאזרח מהשורה סכום כזה ??? רוצה לקרוא את הספר.
ברודי | 28.07.19
8.
חי בבועה
גם אם נשים דחלילים בראשות הבנקים הרווחיות לא תשתנה. זה מגזר שבנק ישראל והפקידות מגוננים עליו ולכן אינו יעיל ואינו תחרותי. התייעלות שנגררת 20 שנה היא על חשבון הציבור ולא צל"ש למנהלים. בנק ישראל רוצה שקט ולהמשיך להיות לא יעיל עם משכורות עתק. כשבנק יפול גם בנק ישראל יעבור ניעור. והפקידים באוצר רק רוצים להבטיח את מקום עבודתם הבא. ראו ערך הבר, שוקי אורן, ידין ענתבי...... ברודט כותב מתוך הבועה. לא אתפלא אם הוא באמת מאמין בדברים שהוא כותב
אורי | 28.07.19
5.
אנחנו בסדר זה הציבור הפוליטיקאים ורואי החשבון.
כשאקרא את הספר אדע יותר. בינתיים נראה שברודט שכח שהציבור הוא בעל הבנק. לכן מותר לנו לומר שהמנכ"ל היו"ר והדירקטוריון מעלו בתפקידם. זילזלו בנו ועברו על החוק. במקומנו העדיפו טייקונים ומעלימי מס. ובסוף לא לוקחים אחריות.
נח | 28.07.19
4.
בסט סלר לא יהיה כאן
ברודט טוען שהמדינה לא סייעה בפרשיית העלמת המס מול מול הרשויות בחו"ל ובנוסף מבקר את רואי החשבון שלא הזהירו את הבנק בסוגיית חקירות העלמות המסים של הלקוחות האמריקאים. כנראה ברודט לא הפנים את העובדה שהוא כבר לא עובד מדינה והנהלת הבנק היא בעלת הסמכות ונושאת באחריות. טוב שהוא לא ניסה להפיץ את הספר מחוץ לבנק.
דוד | 28.07.19
2.
זו הבעיה עם כהונה ארוכה, הבנאדם מתנתק מהעם
ממרומי מגדל השן, אדם שמרוויח מיליונים על הזזת עט, לא מבין למה הציבור כועס שהוא צריך לשלם עמלות גבוהות פי כמה מכל מקום נורמלי בעולם. ולמה הבנקאי חושב שהכסף שלי הוא שלו, ומותר לו לעשות בו ככל העולה על רוחות, כמו להלוות אותו ללא ערבויות לגורמים מפוקפקים. אולי עוד כמה שנים מחוץ למערכת הבנקאית, יצליח ברודט להבין גם את הצד השני.
ישראלי | 28.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת