אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עסקים בחדלות פירעון? 97% מהם יפורקו בלי לנסות הבראה

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
האמת העירומה
הנתון לא לוקח בחשבון את אותן חברות שעורכי הדין העוסקים בענף עושים עליהן סיבות של בין חודשיים לשישה חודשים, רק כדי לעשות לביתם. הקפאת שאין ולא היה להן כל בסיס ומיוצרות באופן מלאכותי כדי להאכיל את אותן פיות. כמובן שהליכים אלו מסתיימים בפירוק, כי שם מקומן של חברות שסיימו את חייהן. הבראה? יוצר נכון, המתה בהרדמה על ידי רופאים שגרים ישנים ואוכלים באותה קליניקה.
סינטבון | 07.08.19
5.
חוסר הבנה בסיסי. לא מתאים לך ענת רואה
מה שקובע אם הבראה הצליחה זה אם מכרו ביוקר? איך אפשר בכלל להשוות בין מגה שהגיעה לבית משפט אחרי הסדר כואב מחוץ לבית משפט, אחרי שכבר סגרה הסכם התייעלות עם העובדים, ועם מאות מיליונים מזומן בקופה, ולבין חברות האופנה שקורסות בזו אחר זו שאין להן כלום בקופה והמלאי שלהן שווה גרוש וחצי? נו באמת.
כלכליסט  | 30.07.19
1.
שיטה ידועה של עורכי דין שנבחרים כנאמנים
עסקים נקלעים לקשיים ופונים להקפאת הליכים --- בית המשפט ממנה נאמנים כדי להחזיר את החברה למסלול בלי פשיטת רגל ובלי פיטורי עשרות ומאות עובדים. מה שקורה בפועל זה שמתמנים עורכי דין עצלנים וטיפשים שאין להם שום ידע בעסקים ובקבלת החלטות וכל מה שמענין אותם זה לעשות הצגה של הליך הבראה אבל בפועל לא לשחרר שקל אחד ולא לתת שום סיכוי לחברה להבריא הכל הצגה בשביל למשוך זמן כדי שלאחר חודשיים שלושה יבוא הנאמנים לשופט וידרשו שכר של מאות אלפים על זמנם. כואב הלב לראות את זה כל פעם מחדש, עדיף לדלג על השלב הזה ופשוט להכריז פשיטת רגל
ש | 28.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת