אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העליון הקפיא את התוכניות להרחבת מתחם בתי הזיקוק בחיפה

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אנחנו כורתים את העץ מצד הצמרת
בזן היא חלק אינטגרלי של ישראל בלעדיה נהיא חשופים ללחצים ממדינות ערב לאספקת דלקים. מחיר הנפט יאמיר קלפי מעלה. כאחד העובדים בבז"ן והגר באזור מבטיח לכם שבז"ן עושה את כל הנדרש למנוע זהום אויר ומשקיעה מילונים, בלי להתחשב בעלות. תוכל החיים של עובד בז"ן הם מהגבוהות ביותר ממוצע החיים של הפנסיונרים עומד על 80 שנה וזה עובדה. בז"ן דואגת וממשיכה לדאוג לאויר נקי . יש מערכות בתוך שטח בז"ן לניטור גזים ואנו העובדים דואגים לתחזק אותם כי זה בנפשנו.
שש | 29.07.19
4.
העליון מתפלפל בשביל למצוא חן בעיני גופים רעשניים
כמי שעבד בבז"ן בהקמת פרוייקטים ,רובם היו לצורך דרישות איכות הסביבה ,בנינו תחנת כוח חדשה על גז, שהחליפה ישנה שעבדה על סולר ,מה לא בסדר בזה ? עדיף להשאיר מתקנים קיימים לא יעילים במקום לבנות חדשים ?,יעילים ולא מזהמים ? שטויות במיץ עגבניות ,אני קורא את פלפולי הניסוח ומגיע למסקנה שמחפשים תירוץ לא לאשר ,מה נפקא מינה ? כלום ! ,פופוליזם בלבד בשביל למצוא חן בעיני הירוקים .
פופוליזם | 28.07.19
3.
כחלון וממשלת ישראל - מקנזי לא טועה
שר האוצר כחלון - מה לגבי הבטחתך לפינוי המפרץ ממפעלים עד 2024 ? ממשלת ישראל -מה לגבי המלצות מקנזי ? תפסיקו להכות את חיפה - היא כבר מוכה מספיק . באמת הגיע הזמן שתתחילו להצמיח את העיר לעתיד נקי מזיהום ומשגשג כלכלית - זה לא בשמים. פשוט צריך מנהיג .
חיפאי פטריוט | 28.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת