אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המחיר הגבוה של הטבות האשראי לנוסעים לחו"ל

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
לדני (6) ומי אמר שהטלפון שלי עלי בחו"ל ? ומה זאת אומרת מייל לא עלי פיזית ?
גם אם יש הגיון במה שאתה כותב (ואני חושב שלא) למה חברות האשראי מניחות שהטלפון שלי זמין בחו"ל ? ונניח שמייל לדעתם לא מאובטח (כמובן נניח כי יש מיילים מאד מאובטחים) יש המון דרכים אחרות למשל אימות באפליקציה אימות דו שלבי אחר. מספר טלפון זה עדיין לא שבב תת עורי שהולך עם בן אדם ? בטח לא בחו"ל. הפכנו למדינה שאם אתה מחליף מספר טלפון, אין לך כמעט אפשרות להתמודד עם גופים ששולחים SMS-ים (וזה כמובן בלי קשר לנושא הכתבה)
צ | 03.08.19
6.
ל-5 בגלל אבטחת מידע
הסיבה לכך היא כזו, כדי לוודא שגורם זדוני לא עושה שימוש בכרטיס שלך, חברת האשראי מוודאת את זה עם לפחות 2 אמצעי זיהוי שונים. אחד מהם זה הטלפון שנמצא אצלך פיזית. מייל לא נמצא עליך פיזית ולכן הוא שקול לאמצעי זיהוי וירטואלי אחר. כמו שכתבתי, תמיד יהיו שניים, רק הטלפון לא מספיק
דני | 01.08.19
5.
ולמה חברות האשראי מתעקשות לתקשר רק ב SMS ? זה ממש בעייתי
בנסיעה האחרונה שלי לארצות הברית לפעמים אחרי ביצוע עסקה קיבלתי SMS -ים מחברות האשראי (ואני לא מדבר על אחת) ההודעות לפעמים דורשות SMS חוזר עם הספרה 1 כדי לאשר שבאמת בצעתי את העסקה, בפעם אחרת קיבלתי SMS שמתנה את אישור העסקה בקוד (אחרי שמלצרית אמרה לי שהעסקה נדחתה במסוף). זה בסדר גמור, מובן ואפילו אינטרס של הלקוחות. אבל למה ב SMS ? מי אמר שאני בחו"ל זמין עם מספר הטלפון שלי ? למה מחייבים אותי לעשות חבילת חו"ל רק בשביל חברות האשראי או להסתובב עם שני טלפונים? למה לא במייל ? שאלתי במוקד ונאמר לי שאפשר רק ב SMS. מעצבן ויקר.
n | 01.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת