אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אפל עקפה את תחזיות הרווח וההכנסות לרבעון - למרות ירידה של 11.8% במכירות האייפון

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
פיל שילר יעבוד על רשת חברתית עם פיד ואפלקציה שמחליפה את יוטיוב שהיא הכלאה של פודקאסט יוטיוב
שתי האפלקציות יעלו 8.25$ בארצות הברית ו2$ בסין עם פרטיות ובלי פרסומות רק חסויות בקאסט פרו ואפל תיקח 50% ותשלם גם למפורסמים באפלקציה דמויית פייסבוק על כל כניסה. כמו אד שרידן, , ראיין גוסלינג, טיילור סוויפט וU2 כך שהם ינטשו את פייסבוק במהירות. הפיטורין של ג׳וני אייב מבוטלים לאלתר LoveFrom Jonny מבוטלת.אני רוצה את היוטיוב שייקרא TimeCast והפייסבוק שייקרא iTime. עם Massages הנוכחי כמעט בחי שינוי בMassages ויהיו עוקבים בiTime. קדימה לעבודה.
מנכ״ל אפל | 31.07.19
2.
טים קוק הסמנכ״ל ייפגש עם הנשיא האמריקני וייבקש הטבות במיליארדים בתמורה לבניית המרכזים החדשים
בסיאטל , יוסטון, ניו יורק, סאן חורן ועוד שייצרו עוד 30,000 מקומות עבודה ישירים של מהנדסים ועוד מיליון מקומות עבודה אחרים כמו חברות הייטק ותמיכה עסקית ויתמכו בכלכלה. בשלוש השנים הקרובות ורק 15,000 איש ביוסטון עם מהנדסי בניין ישראלים ויהודים.
מנכ״ל אפל | 31.07.19
1.
אפל תיצור סירי לארגונים לצשל התקשר לראש מחלקת העיצוב או הראה לי מידע עסקי על החברה מOffice
או Exchange בסירי או שלוף מסמך מהענן של אז׳ור לאייפון או מידע מלינקדאין או קוד מGitHub באייפון או באייפד בפטנט והאפלקציה עולה 500$ שנה ודורשת ענן אז׳ור ואופיס וExchange ולינקדאין ממנו תרוויח אפל 30% בהסכם עם מיקרוסופט לסירי של אפל בהסכם בלעדי. גם לא בקורטנה או גוגל OK. ומיקרוסופט תרוויח מאות מיליארדים בשנה ואפל 30% + 500$ לכל עובד בשנה. בקילר פטנט. אפילו לעסק קטן.
מנכ״ל אפל | 31.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת