אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דוד ברודט: "לא הייתי פותח חשבון בגופים כמו אמזון או אפל"

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
חחח מצחיק
מאוד מעריך את ברודט, אדם בעל הישגים. אבל האמירה שלא היה פותח חשבון באחת ענקיות המיחשוב מגוחכת. מערכות המיחשוב של לאומי מבוססות על מערכות עתיקות ומיושנות. הבנק השקיע מאות מיליוני שח בהחלפה ולא הצליח. אפילו רוסק עמינח אמרה את זה. בשורה התחתונה בנק זה מחשב. אז איפה נפקיד כסף? אצל מי שמייצר רולס רויס או אצל מי שנוסע בסוסיתא?
יוד | 03.08.19
18.
ביי ביי לדינוזאורים שמנהלים את הבנקים
3 מנכ"לי הבנקים הגדולים עוזבים ערב הודעה על השקת המטבע שת פייסבוק, השקת כרטיס אשראי דיגיטלי של אפל, וכניסה של אמאזון לארץ. המנהלים פורשים בשיא כי ימי הזוהר של הבנקים כנראה כבר מאחוריהם, וכדי לנהל בנק עם האתגרים הטכנולוגיים של היום כבר לא מספיק להיות מקושר או רו"ח מדופלם צריך הרבה יותר מזה.
שלא יעבדו עליכם, הם מפחדים | 02.08.19
17.
לא באמת שווה את השכר שלו
אם היו מחליפים את מר בורדט במכונה שמחליטה כן או לא באופן אקראי, לא היה הבדל מובהק בתוצאות של הבנק ומכונה כזאת אפשר לתכנת בעשר דקות ובחינם (כולל השקעה בממשק משתמש). כל הבכירים בבנקים יעזבו ולא יהיה שום שינוי בתוצאות של הבנק. הדבר היחידי שמשנה הוא תחרות ואת זה המדינה בולמת בכל כוחה.
מוזמן להתחבר למציאות  | 02.08.19
7.
לא הייתי פותח חשבון בבנק שלך
חוסר ההבנה שלו משווע. הרגולטורים זה הדבר היחיד ששומר על הבנקים בארץ. היה לי חשבון של אמזון בארה"ב, בלי סניף ובלי טלפון אני סומך עליהם הרבה יותר מעל כל נותן שירות בארץ, בטח ובטח שהבנק הנוראי שלי (דווקא לא לאומי). כל פניה מקבלת התייחסות עיניינית בתוך זמן קצר, לא מבקשים שום דבר מיותר, הכל מהיר ויעיל ותמיד עם טובת הלקוח לנגד העיניים. הסיבה המרכזית שיש לבנקים לקוחות בארץ, זה כי אין ללקוחות אופציה אחרת. ולמס' 6, הוא לא קפיטליסט. הוא לא מתחרה בשוק חופשי, אחרת הוא לא היה מדבר ככה. בגן הקטן שלנו, כשמדינת ישראל ובנק ישראל מונעים תחרות אמיתית (וגם מחליטים מי יכול להיות בעלים של בנק, או לנהל אותו), מה יש לו לפחד מחברה שמכריזה שהמחוייבות שלה היא קודם כל לשביעות רצון הלקוח?
ד | 01.08.19
5.
ענקיות הטכנולוגיה
מר ברודת ההצלחה של בנק לאומי היא מינורית מעולם לא חשבת על האדם הקטן מעולם לא חשבת שצריך להבין את המשכורות המטורפות שלכם גם את הפסדתם בהרבה מי משפטים ושילמתם הון עתק למי שפגעתם גם אני בין אלה שזכו בתביעה יצוגית נגד בלל ועדיין לא שילמתם גם אותי דפקתם בזמן הרצת המניות גם אני לא היצלחתי להפסיק רכישת מניות בלל למרות כל הנסיונות אז גוגל או אמזון יהיו טובים יותר
לימן  | 01.08.19
3.
זה בסדר, גם סטיב באלמר לעג בזמנו לאייפון וטען שיהיה כשלון מוחלט כי הצרכנים רוצים כפתורים....
וכמות הסתירות שיש בתשובותיו פשוט גורלמת לי להתגלגל מצחוק. אנשים לא יעברו לבנק של אפל וגוגל כי הם רוצים סניף עם אנשים? הרי זה בדיוק הפוך ממה שהנהלת הבנק מצהירה בכל מקום - סגירת סניפים ודחיפת אנשים לדיגיטל.
משה פ. | 01.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת