אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הראל ויזל נגד קניון TLV: מאיים לסגור 12 חנויות

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אנשים מעולם לא ביקרו בקניון ומספרים סיפורים
הקניון ממש אבל ממש לא ריק. לא מפוצץ כמו עזריאלי (מזל) אבל בטח לא ריק. ברור שהוא יהיה מפוצץ כמו עזריאלי עם סיום החפירות באזור. ומה רוצים מגינדי? הם ידעו שיחפרו להם כשבנו את הקניון?? ובלי קשר גם על שרונה מרקט אמרו כישלון, חחח. מי שביקר שם לאחרונה ראה איך נראה ״כישלון״, הלוואי על כולנו כזה כישלון.
ביקרתי שם | 01.08.19
13.
קולנוע/הום סנטר/סופרמרקט
תזכרו את זה. זה רק עניין של זמן עד שסוף סוף יפנימו שמה שצריך זה לסגור כמה חנויות בגדים ובמקום לפתוח בית קולנוע (אין אף אחד בכל דרום ת"א ויפו) או הום סנטר או סופרמרקט. נכון, אלה משלמים שכ"ד הרבה יותר נמוך. מה לעשות שהקניון גדול מדי? הגודל של קניון רמת אביב למשל הרבה יותר מוצלח. גודל אנושי ומאד נעים לבילוי. כך גם קניון 7 הכוכבים בהרצליה. קולנוע/הום סנטר/סופרמרקט אמנם נשמע בנאלי, אבל זה בדיוק מה שצריכים תושבי שכונת השוק הסיטונאי הסמוכה. בשבילם זה המרכז המסחרי השכונתי.
dw | 01.08.19
12.
הבעיה של הקניון היא המיקום.
קניון עזריאלי הרבה יותר נגיש בתחבורה ציבורית וברכב למי שמגיע מחוץ לתל אביב. דיזינגוף סנטר הרבה יותר נגיש ברגל ובתחבורה ציבורית למי שמגיע ממרכז תל אביב. אז מי נשאר? קצת תל אביבים שמחפשים קניון עם חניה ופחות נוח להם להגיע לעזריאלי, ופה ושם אנשים שמחפשים חנות ספציפית. אני מניח שהקניון ימריא עוד 5-10 שנים עם השלמת העבודות של הקו הירוק והאדום של הרכבת הקלה, עד אז הוא ימשיך לדשדש. אני מניח שהיום גם היזמים עצמם מודעים לכך שאין במקום שום צורך בכ"כ הרבה שטחי מסחר- הם היו צריכים להסתפק בחזית מסחרית וזהו.
מישהו | 01.08.19
9.
ניהול כושל
נתנו את המושכת לאלוף בצה"ל בשם אבי זמיר שחשב שהוא נמצא בצבא וכולם ממלאים אחר פקודות ואין לו צל של מושג בנושא שיווק ומשיכת לקוחות לקניון , סוף סוף תפסו שכל והביאו את אורי איש שיווק שכבר תוך חודש רואים שינוי קטן לטובה אך לא מספיק ..במקום לתת חניה של 3 שעות חינם כדי למשוך לקוחות הם נותנים שעה ..במקום לעשות אירועי שיווק בימי חמישי ומוצ"ש הם עושים ביום שלישי הכול הפוך שם . יש קבוצה של 18 שוכרים שגם מתכננים לתבוע את הקניון על מצגי שוא.
שוכר בקניון  | 31.07.19
3.
ניסו למכור למיליארדר יהודי שהבין שמדובר בנכס פח
לאחר מכן התחילו לבטל את החניה בחינם שפרסמו בעבר, נכון להיום נותנים שעה בחינם שזה ממש עולב לקניון שנמצא במקום בו מצוקת חניה חוגגת. צריכים לקנות ב 250 שקל כדי לקבל עוד חניה, אולי אחרי שויזל ייצא מהקניון הזה, יביאו סופר מרקט שיביא איתו חניה בחינם ללקוחות.
נערני רסמי | 31.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת