אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חבר הנאמנים ייאלץ לקיים שימוע לנשיא המכללה למינהל - שבינתיים ייצא לחופשה

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
אורן קפלן הפך את בית הספר למינהל עסקים לאימפריה
פרופ' קפלן הוא איש יצירתי, חושב, הגון וישר. ואת אי הסדרים/שחיתות שיש במכללה לא המציא רפי גמיש, הוא רק שיכלל אותם, לרמת אומנות. הגיע הזמן לעשות ניקוי אורוות, להחליף דחוף את המנכ"ל ואת חברי הדירקטוריון ולהביא אנשים ישרים חסרי אינטרסים ויפה שעה אחת קודם.
הילי | 04.08.19
7.
גמיש הוא סימפטום לבעיה שתרבות המיכללה יצרה
שטרן הוא פרופסור למשפטים אבל כנראה שאתיקה וחוק מעט שונים, אז בכל היבט אתי זה בעייתי, בלשון המעטה, שמנכ"ל מיכללה הוא בעלים של חברה פרטית שלקוחותיה הם סטודנטים באותה מיכללה, ושהפרטנר שלו הוא יו"ר הדירקטוריון. באיזו שפה צריך לומר "ניגוד עניינים חריף" כדי שכולם יבינו שזה המצב. גמיש הוא תוצר של חברה של אנשים שמנצלים כל הזדמנות להתעשר. הם אנשי עסקים בנשמה, תוך עיגול פינות. המיכללה למנהל מקדמת תרבות כזו וזה חבל. גמיש צריך ללכת הביתה. ברור שהוא לא יוכל להמשיך. דירקטוריון שמירקטוריון, המל"ג יקבע.
חיימון | 02.08.19
2.
קפלן נאחז בקרנות המזבח
קפלן הבין שחבריו השתמשו בו וכעת הוא נמצא בצד המפסיד. כדי לשמור על כבודו המועט שכן נשאר לו, לאחר כל האירועים האחרונים, הוא יורה לאן שרק ניתן. קפלן יודע שזה לאיעזור לו אך אך אולי יצילו, במעט מאוד, את כבודו. (אחרי ההשפלה לה זכה בעת הדחתו ע"י חבר הנאמנים אני יכולה להבין אותו). קפלן, היית צריך ללכת כבר לפני חודשיים ומונע מכולנו את הסיטואציה.
עובדת  | 01.08.19
1.
קפלן היה דיקאן כושל ונשיא כושל. נצמד לכיסא אבל די, לך כבר.
את גמיש היה צריך לפטר מזמן בגלל ניגוש אינטרסים. גמיש גם הכניס את המכללה להתחייבות גדולה בגין פרוייקט המעונות שבאופן תמוה הפך מפרוייקט BOT לפרוייקט שהמכללה משתתפת במימונו. טוב יעשה חבר הנאמנים אם יחליף גם אותו
עובד | 01.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת