אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ארדן: נקנוס את אלביט בגלל קרקוע טייסת הכיבוי

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
היוזה רק עבר לבט״פ מתחילות צרות
כמו שכל השוטרים חובבנים ודואגים לדפוק את האזרח במקום לטפל בעבריינים ככה גם כבוד השר. לא בודק עובדות ומתלהם. 4 שנים הטייסת תקתקה כשהחוזה היה במשרד הבטחון, רק עבר למשרד לבטחון פנים וכבר מתחילות הבעיות- אין שם כלום חוץ מניהול כושל. מפכ״ל הם לא מסוגלים למצוא מבפנים צריך להביא מבחוץ. בדיחה.
עובד משרד הבטחון | 04.08.19
30.
ארדן יודע שהיו במכרז פתרונות טובים בהרבה הכול שחית
במכרז על מטוסי הכיבוי היו פתרונות טובים בהרבה, מטוסים גדולים בהרבה ביחס למצחיקולים של אלביט, עם כושר נשיאה של עשרות פעמים יותר, אן יכולת איסוף ומילוי הרבה יותר מהירים ואיכותיים של מי ים ובסוף נבחר מה שהיה טוב לפוליטיקאים ולא לציבור. כרגיל בושה
ציוני גאה | 03.08.19
23.
ארדן מסתתר מאחורי כשלונות במשרדו
1. שישה מסוקים זמינים לכיבוי ורק אחד מסייע? גם בזה אלביט אשמה??? 2. שישלח את הכבאים לקורס דיווח שרפות, לחייג 102 הם יודעים? חשבו שכל המערך מושבת ובשל כך לא בקשו סיוע, חלמאות אחרי שיפרסמו את האמת תבינו את התקלות ואת הפולטיקאי העומד מאחורי המחדלים
האלביטאי הגאה | 02.08.19
14.
אלביט
בשנה שלמה יש 8,760 שעות. אלביט מקבלת כסף, כסף רב כדי להיות מוכנה לאותן 4-10 שעות קריטיות בשנה בהן זקוקים נואשות לזמינות טייסת הכיבוי. אם לא היתה זמינות של 100% צריך לקרוע לאלביט את הצורה, בדיוק לפי כל האותיות הכי קטנות בחוזה. מבחינתי להביא איטלקים או סינים או תאילנדים במקום אלביט השחצנים, העיקר לשמור על זמינות.
יוסי מ-חיפה | 02.08.19
6.
אלביט
חלמאות לשמה כל אחד מפיל על האחר . זה ממש כבר לא מצחיק .אלביט פישלתם ואתה יודיע את זה אדוני המנכ"ל .הטייסת חייבת להיות מוכנה כל הזמן גם אם תעבדו 24 שעות זו מחויבותכם ועל זה אתם מתוגמלים בהרבה כסף.חבל שלקחו את האחריות מחיל האוויר היו הכי טובים שיש.. חברה פרטית חושבת על כסף לא על ביצוע לצערי .
גבריאל | 02.08.19
4.
חברה שמדברת על מצויינות וערכים
חברה שמנופפת אל מול העובדים בסיסמאות על ערכים נקיון כפיים ואף משקיעה מיליוני שקלים עי הבאת חברת ייעוץ בסופו של דבר מתברר שהכל יחצנות והזדמנות למחוץ את העובדים לקיר שכן ברגע שתסתובב תרגיש חזק שבמקום מצויינות וערכים יש דברים אחרים לחלוטין. אמת מכאיבה מעקבים האזנות כדי לוודא שאתה מתיישר לתורה החדשה. ואם לא אז אין לך זכות להתקיים מזכיר חכם משהו ממקומות אחרים??
ישראל פלוני | 02.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת