אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ביטול הטבת מס להיברידי? הרכב כבר פה להישאר

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
שיהיה לכחלון לבריאות עם הכסף
מה אני אגיד לך משרד האוצר פשוט בדיחה בהתנהלות שלו בא לו לעשות רווח על חשבוננו אז שיהיה להם לבריאות ושייקחו את הטבת המס בחזרה כי גם עם ספיגת מס הנירו למשל, עדיין יצא לי משתלם בכיס. כלל צריכת דלק שאני אחסוך בכל נסיעה עדיין שווה לי את זה.
אדי | 11.08.19
4.
מדינת גנבים
למה לשלם מיסוי מטורף כזה על רכבים בכלל ? למה רק מכוניות זבל זולות מסתובבות בכבישים ? התשובה: כי המדינה היא מדינה של גנבים ברמה המוסדית. מדינה שונאת אזרחיה. אין גישה להיטיב עם האזרחים. רק נבזות, מיסים, תשלומים, חובות ועוד ועוד. 12 שנות ביבי לא הביאו לשום שיפור למעט במצב שותפיו הטבעיים של נתניהו היינו, החרדים. סדר יום חילוני הוגן לרוב. חובה.
o1 | 06.08.19
3.
הציבור מטומטם, ולכן הציבור התרגל/ישלם
רק במדינה עם משרד אוצר ותחבורה הזויים כמו שלנו, ניתן לראות תופעות כגון זו - לקחת הטבה מהציבור, שכל כולה נועדה להעלות רכבים פחות מזהמים על הכביש - ופשוט להמשיך ולחלוב את הציבור במקום ללכת למהלך ארוך-טווח שיחסוך למדינה זיהום אויר וכסף שלא יצטרכו להוציא על נפט כי המכוניות יסעו יותר ויותר על חשמל. האמת העצובה היא, שמאז ומעולם (כמובן הרבה לפני הליכוד) ראו בממשלה את הנהגים בתור פרה חולבת ותו לא. חס וחלילה שיפסידו את ה-66% מס שיש להם מכל ליטר בנזין שנמכר פה! לעזאזל עם הבריאות ואיכות הסביבה שלנו, שלא לדבר על הכסף שלנו. במקום לעלות על בריקדות ולתת לזחוחים בממשלה להבין שהם אמורים לעבוד בשבילנו, נמשיך לקטר ולתת להם להתייחס אלינו הנהגים בתור האויב.
אורי | 06.08.19
1.
מי התרגל, חברות השכרה?
80% יונדאי יוניק ,70% טויוטה קורולה היברידית הולכים להשכרה, חברות השכרה קונות אותם כי הן זולות להן מדגמי בנזין גרילים. לקוחות פרטיים לא קונים אותם כי הם מפחדים מהיבידיים בגלל סוללות, תיקונים יקרים וירידת ערך. אם המחירים יעלו - חברות השכרה יפסיקו לקנות אותם ופרטיים ימשיכו לקנות ג'יפונים מזהמים, מה שהם עושים גם היום.
מיקי מאוס | 06.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת