אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גם הדיבידנד מבזן לא יספיק לפטרוכימיים לפירעון האג"ח

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
2, כל שנה יש פה עוד 200 אלף רכבים
וגם אם חלקם היברידים הם עדיין צורכים דלק. בעיה. עד שנעבור לחשמלי עוד ייקח הרבה מאד שנים, כאשר צריך עמדות "תידלוק" חשמלי בכל הארץ (רוב האוכלוסיה גרה בבניה רוויה בערים ולא בבתים פרטיים היכן שכל אחד יכול להתקין עמדה פרטית משלו). כמו כן משק החשמל איננו ערוך לתמוך בעוד 2 מיליון צרכני כבדים. גם ככה המערכת קרובה לניצול מקסימלי, ועקב קצב הריבוי הגבוה מאד 03.1 ילדים בממוצע) כל שנה יש פה עוד 200 אלף גולגלות שרוצות חשמל ומים (ישראל זו מדינה מדבר, אי עוד גשם, לכן כל גולגולת נוספת דורשת עוד מתקני התפלה). לא פשוט. גם בתסריט האוטופי שב 2030 יפסיקו לשווק רכבים מנועיים יעברו עוד 20 שנה עד שצי הרכב הותיק יעלם מהכבישים , וזה אומר 2050.
dw | 03.09.19
6.
אתרוג
דיויד מרוקן את הקופה באופן קבוע... ואף אחד לא נוגע בו הוא איש הינו איש העסקים המאותרג משום מה? מעניין למה? מעניין מדוע? מישהו בדק איפה כל הכסף שלו נעלם? הרי היה לו בית יקר שנמכר לא? לא נוגעים בדיויד שישלם לנו את הכסף לכל האג"ח ויעזוב אותנו לנפשנו
לא נוגעים בדיויד | 07.08.19
2.
תבינו - נפט שייך לעבר
כן יש צורך בו, אבל לא כמו פעם. אני גר בעיר תעשייתית לשעבר בגרמניה, ואפילו פה אני רואה כל יום כמה רכבים חשמליים (לרוב קוריאנים) ברחוב. בנורווגיה והולנד יש כמויות משמעותיות של כלי רכב חשמליים. לאט לאט גם כל תחום האריזה עובד לחומרים שקלים יותר למיחזור, גאנק פוד עטוף בפלסטיק נהפך לפחות ופחות פפולרי, ואפילו כלים למיקרוגל מפלסטיק נהפכים ליותר נדירים. הצעד האחראי הוא לסלק את בז"ן כדי להציל את החיים של כמה אלפי חולי סרטן בצפון. אני זוכר שאפילו כתושב רמות רמז, זכיתי להריח את הסרחון מהמפרץ מדי פעם.
א.א. | 07.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת