אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נמשכת מגמת העלייה בשכר הממוצע: עמד במאי על 10,477 שקל

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
עולם הפוך ראיתי, כואב.
מה שבאמת כואב זה חוסר הגיון, אלה שדואגים לעתיד שלנו, דואגים לילדים שלנו מחנכים אותם מנתבים אותם לחיים, אלה שבעצם בלעדיהם לא היינו יכולים לצאת לעבוד כי היינו צריכים להיות עם הילדים, הם שבעצם דואגים לדור העתיד, איך תראה המדינה בעתיד. יש הרבה בעיה ביחס לעובדי חינוך, לא מעריכים אותם מספיק ולא נותנים להם את הכבוד שהם ראויים לו, הרבה יותר קשה להיות סבלני וסובלני כלפי 35-40 תלמידים לחייך אליהם כל שעות הבוקר לקבל אותם יפה לחנך אותם, לשאת את מי שהם ולכוון אותם לחיים. זה בהחלט קשה יותר מלשבת מול מחשב.
מרים | 07.08.19
4.
התקבלתי לקורס בחסות 'רשות החדשנות'
להסבת אקדמאים להייטק. יצאתי, כי לא התחברתי, הרגשתי קוף קוד לא מועיל. ראיתי שההנאה מעשייה לא מתקבלת, והמצב האורטופדי יחמיר אם אמשיך כך (דאגתי לארגונומיה טובה). הבנתי שהמדינה מחפשת שאממן אותה במיסים, לא תודה. עדיף לקבל 9 נטו, ולא 15 נטו - להישאר ללא לחץ. אמשיך לגור עם משפחתי, ההוצאות כ 2000 שח בחודש. חוסך 7 ומפריש חלק נכבד לחיסכון. עם יתרות של כל שנה יוצא לצבור חוויות. נגמרה תקופה. חבל שחוץ מהייטק, אין איפה להתקדם (לאלו שאין להם לאן לעוף מפה, ואין באפשרותם לבצע הסבה מסודרת וארוכה במשלח יד אמיתי).
המס שחזר לדרכו | 07.08.19
3.
המלצה חמה, ברחו מההוראה, לכו להייטק, משכורות ותנאים הגיוניים, ולא עובדים יום עבודה מלא
מול קהל של 40 תלמידים ויותר ובין שיעור לשיעור וגם בבית מתמודדים עם מערכת תובענית שלא מבינה מימינה ומשמאלה ורק מנחיתה הוראות הזויות, הורים מטרידים ואגרסיביים ועוד. מגיע לעבוד באופן הגיוני ועם הפסקות.
מורה  | 07.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת