אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרופ' אידלמן: "בתוך שנתיים התורים לניתוח יירדו ב־30%"

58 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

42.
איש מקצוע בתפקיד שר
ואני מקווה שכל המפלגות יתחילו להפנים את העניין. אי אפשר לאייש תפקיד שר ללא השכלה וניסיון בתחום. שר החינוך מעולם לא נכנס לכיתה או ניהל בית ספר, שר הבריאות בכלל מאמין בניסים, שר האוצר לא מבין חצי דבר בכלכלה, שר התחבורה לא למד כלום על תשתיות או הנדסה אזרחית....בקיצור רוצים אנשי מקצוע ולא חאפרים.
סוף סוף | 08.08.19
35.
השר ליצמן
כולם יודעים לדבר מה יעשו וכל אחד אומר כמה אני יודע ....השר ליצמן עשה מהפכה במשרד הבריאות 1 ביטח שינים לילדים 2 קנביס3 ביטוח סיעודי אני לא אומר שאין מה לעשות אבל זה השר שהפך את משרד הבריאות לפופולרי לעולם לא עניין את אף אחד מה יעשו עם החולים במדינת ישראל ...תודה לך ליצמן..
דודי | 08.08.19
29.
שומעים על הזקנה במסדרון כבר 20 שנה. ברק/שרון/אולמרט/נתניהו לא עשו כלום בנידון, כי אין כסף
מה עם עוד קצת דמגוגיה ? אם מנהלי מחלקות לא ייקחו 100,000 בחודש עבור חצי משרה במחלקה, אלא, נניח 50,000 שקל , אפשר יהיה לבנות עוד כמה חדרים בבית החולים עבור אלו שבמסדרון. לגבי קיצור תורים, ראה למעלה, רופא בכיר שעובד בבית חולים, צריך לעבוד משרה מלאה, 9 שעות, ולא למהר לרוץ לקליניקה שלו.
די כבר עם ססמאות ריקות מתוכן | 08.08.19
27.
בית חולים לגליל מערבי
שירות גרועעעע,,יחס משפיל במיון,חוסר רגישות לחולים,דוקטור בדראן כירוג במיון ממש לא קשוב אורולוג ליילה חסר בטחון וחסר עמוד שידרה ואין טיפול..החוויה שלי איתם מגעילה כמו משחטת עופות. לעומת זה בית חולים בני ציון ממש אלופים בשירות וברגישות ובטיפול!! פרופסור עופר נתיב והצוות שלו וסגנו!! ממש מיקצוענים!! למה לא כל בתי החולים לא מודעים לחולים!!
שלום | 08.08.19
20.
עוד חרטוט מבית ליברמן...מצויינים בהבטחות שווא
הרי המערכת הזאת חולה זה עשרות שנים. אם יש פתרון אמיתי שיציג עכשיו. אבל אין פתרון אמיתי.וב-100 ימים הוא יחרטט כמו עכשיו פתרון פשרה שלא יהיה לו בסיס תקציבי..והתורים בוודאות לא יתקצרו! מספיק לשקר לעם! רק מצביעי ליברמן יקנו את הסיפור הזה.כמו ההבטחה מלפני 20 שנה שהוא יסדר פנסיות לעולים מחבר העמים!
דני | 08.08.19
12.
רופא רוסי יהודי זה בסדר אך רופא ערבי רוסי לא טוב
הרי 80% מהרופאים בישראל סיימו לימודי רפואה ברוסיה, ברית המועצות לשעבר ובכל מזרח אירופה כולל רומניה ועכשיו אותם אנשים לא מכירים בלימודי הרפואה שם- ממש מצחיק כי לשם הולכים ללמוד סטודנטים ערבים- באם פוסלים שייקחו להם לרופאים הללו את הרישיון גם!!!!
שמעון הצדיק | 08.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת