אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בקשה ראשונה לייצוגית נגד בנק שסירב לקבל כספי מכירת ביטקוין

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
הבנק יכל לדווח אך לא למנוע הפקדת הכסף
על פניו, התביעה נראית מוצדקת. אכן, בהתאם לחוק הבנקאות (שירות), בנק אינו יכול לסרב, סירוב בלתי סביר, לקבל כספים לחשבון של לקוח. בהתאם לסעיף 9 לצו איסור הלבנת הון (ופריט 9 לתוספת השניה לצו זה), הדבר היחיד שהבנק מוסמך לעשות במקרה שסכום ההעברה הוא מחו״ל, הוא מהותי והצד להעברה/מקור הכספים/יעד ההעברה הוא בלתי ידוע - הוא לדווח לבנק ישראל.
עו״ד | 22.08.19
13.
תשובות לכותבי התגובות חסרי ההבנה ממי שמכיר את הפרטים
תגובה ל"5" ו"6": אתה מוכן לפרט למה היא תידחה בלי סתם לזרוק דעות לא מבוססות. כנ"ל 9 - למה היא לא רצינית. על סמך מה אתה אומר זאת? תגובה ל "8" - הוא לא פותח במדינה אחרת כי זה לא יעזור, כשינסה להעביר מחשבון הבנק שעל שמו במדינה האחרת לבנק בישראל ישאל הבנק מה מקור הכסף ואם המקור ממחירת ביטקוין לא יסכים לקבל את הכסף מהבנק בחול. צריך כמובן להראות מסמכים להוכיח מה מקור הכסף בבנק בחול ראה כתבה בדהמרקר תחת השם :הרוויחו בביטקוין ונתקעו עם הכסף: "עיקלו לי את הבית והקטנוע". תבינו - נראה לכם שהכסף שייך לכם אבל הבנק יכול להחליט אם אתם יכולים להעביר או להשתמש בו . בקיצור - הבנקים והמדינה שולטים בנכסים שלהם וצריכים לאשר כל פעולה (לכן מדינות מנסות להפטר ממזומן). וכמה שטויות שהם עושים עם הכסף.... אם אין לכם ביטקוין - אין לכם פנסיה תזכרו שלא תגידו שלא ידעתם.
מושיקו | 12.08.19
12.
תשובות לכותבי התגובות חסרי ההבנה ממי שמכיר את הפרטים
תשובה עבור "1"- הקבוצה המיוצגת - כל מי שניסה להמיר ביטקוין או מטבע דיגיטלי אחר לשקלים והבנק לא מוכן לקבל את השקלים בטענה שמקורם ממכירת מטבעות דיגיטלים בלי לברר באופן פרטני כל מקרה ולוודא את מקור המטבעות אצל כל לקוח. ע"פ חוק הבנק לא יכול לדחות העברת שקלים לחשבון של לקוח ללא בדיקה, וזה מה שהם עושים באופן גורף. תשובה עבור "3" - גם במקרים בהם קל להוכיח את מקור הכסף הבנק לא מוכן לשמוע. למשל - העברת שקלים מהחשבון שלך בבנק לבורסה מוכרת , קנית ביטקוין, החזקת בארנק פרטי, העברת מהארנק בחזרה לבורסה והמרת לשקלים, וניסית להעביר את השקלים בחזרה לאותו חשבון מקורי שלך בבנק. ראה מה שכתב "4" והוא צודק.
מושיקו | 12.08.19
10.
הבנקים זה מונופול משוכלל לעשוק האזרח.הכל מתואם עם בנק ישראל נגד האפס שכמוכה
שימו לב לשרשרת ההחלטות במערכת הבנקאית שנועדה להפוך את האזרח הישראלי לעבד. 1. חוק המזומנים שנועד בכיסוי רמאי למנוע מאיתנו להשתמש בכספנו חופשי. הכל חייב לעבור דרך הבנק הנצלן. 2.אישור לבנקים לסגור 90% מהסניפים כאשר מתואם ביניהם לסגור את כל הסניפים באיזור מסוים. כך שאן תחרות יותר. ביטול הסמכות לפקיד הבנק בסניף. הכל עבר למרכז מסוים כמו בנק לאומי בכלא לוד. ופקיד שלא מכיר אותך מתעלל ללא מעצור. והריבית המושחתת. הבנק מקבל מבנק ישראל ב 0.25% ריבית כספים. ולאזרח ב 10-15% ריבית. פשע לאומי. וחניכת העסקים להשקעות בישראל. וגם הקרנות שמשקיעות 60% מהחיסכון שלנו במדינות בחו"ל ולא ישראל. אכלו אותה בגדול.
יחי הביריון | 11.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת