אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אוגוסט הלוהט: מדוע כולם בטוחים שהשווקים יקרסו בקרוב

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
שטויות במיץ
היוהן ירד בגלל אילוצים של השוק? הבנק המרכזי הוריד אותו! באיזה מדינה הורידו את השער זל המטבע במכה אחת לשער ההכי נמוך היסטורית? בישראל שלושה נגידים מנסים להוריד את השקל, קנו 125 מיחיארד דולר ולא הצליח להם, ואילו הסינים, באורך פלא אחרי שטראמפ איים בהעלאת מיכסים, היוהן ירד לרמה שנוח לסינים איתו!
יוסי | 10.08.19
17.
למחברי הפוסט תקראו
לכאורה אנינו בבועת מחירים למה שהתרגלנו היסטורית.אך אולי מדובר בכלכלה חדשה ? עם כללים חדשים ? כלכלה שבה המנצח והמוביל טכנולוגית לוקח הכל ? כסף זול לא חסר, כסף בטריליונים מחפש השקעה.אדח ל30 שנה ארהב ברצפה, אז מה נשאר חוץ ממניות ? מובילות טכנולוגית כמובן. נראה שהמדדים יכולי לטוס עם 15-20 אחוז ללא כל בעיה.עד המימוש הבא.לגבי הארץ אין פה שום תחרות וחכן בורסה שהיא בועה אמיתית תלויה בריבית ובמה שקורה בארהב.
גיל | 10.08.19
11.
מי זה כולם ?
כעיתונאי תהיה מעט פחות יהיר והחלטי. מי זה כולם ??? אם אתה חושב כך ועוד מספר עיתונאים או אנליסטים או כלכלנים שקוראים לעצמם גם איסטרטגיים או גם בעלי עניין אשר לפעמים אומרים דברים מתוך פוזיציה בזו או אחרת או אפילו כאלה שרק רוצים לחמם את הזירה בהחלט לא אומר שזה כולם. מעיתונאי מצפים לאמינות !!! להזכירך לפני מספר שנים דברו חבריך העיתונאים, האנליסטים, הכלכלנים, האיסטרטגיים על אינפלציה שתביא להעלאות ריבית ניכרות ולפגיעה בלוקחי הלוואות בייחוד משכנתאות, כבר עברו למעלה מעשור ושום דבר כזה לא קורה !!!!!!!!!!!!!!
יחיאל | 08.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת