אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך עשקו מייסדי סייברה את שותפם במכירה לפאלו אלטו

55 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
הסיבה האמתית לנישול
כאשר בעלים של סייברה רשמו את החברה ברשות התאגידים, רשמו גם את שמו של משה בן אבו. הסיבה האמתית ששני הבעלים הראשונים של החברה עשו הכל בכדי להוציא את משה בן אבו היא שמשה היה "חייב מוגבל באמצעים" והדבר משפיע על כל לקוח פוטנציאלי מפני שזה מדליק נורה אדומה.
אהוד פטרסקו | 02.08.20
52.
מסריח עד הגג
אני לא יודע באמת מי צודק פה, אבל עצם הויתור על עשרות רבות של מניות בשווי כה-גבוה ללא שום תמורה - מסריח עד הגג. זה פשוט לא שפוי, בבחינת חשדהו. על פניו נראה שהתובע היה הגורם המקצועי והנתבעים היו המנהלים/יזמים. כיוצא, התנהלות שכזו הייתה בבחינת מעילה של הנתבעים בתפקידם ובאמון שנתן בהם התובע כבעל תפקיד. זו מעילה באותה מידה שהתובע היה רושם את הפטנט - שהחברה פיתחה - על שם עצמו ומודיע לנתבעים שעליהם לוותר על המניות כי הן חסרות ערך בלעדיו.
פם | 24.08.19
51.
הנה עוד סיבה למה לא להקים סטארטאפ בישראל
בית משפט שלא מבין שהבעלות על חברת סטארטאפ היא נגזרת של התרומה של היזמים למיזם. אם יזם לא תורם את חלקו, צריך להוציא אותו החוצה ולהסדיר מחדש את מבנה הבעלות. אלפי סטארטאפים עשו את זה וזה האמא של התקין. הטענה של השופט שאינו עוסק ביחסי מעסיק-מועסק מראה כמה הוא לא מבין את הוויית הדברים בסטארטאפים.
בוגי | 20.08.19
46.
בושה לבית המשפט
אם רק הייתם יודעים באילו אנשים מדובר..... 2 חברה שלא יפגעו בזבוב . את הונם וזמנם תורמים לציבור . וגם לבעלי חיים בלי לצפות לתמורה כלל. מאחל לכול אחד שהשותפים שלו יסבלו ויפרגנו לו למרות ההתנהגות הבלתי הולמת שלו כמו שהם פירגנו.... האמת תצא לאור. מאחל לכולכם חברי אמת כמותם
גיא | 16.08.19
44.
אורי ונתי מהאנשים הטובים ביותר. מהיכרות אישית ומק
אני מכיר את אורי ונתי מעשרות שעות של פעילות חברתית ותרומה כספית. כמנהל כפר נוער הקמנו ביחד מסלול שמקדם נערים מהפריפריה החברתית למסלולי עילית בצהל. אני יכול להעיד שמדובר על שני אנשים אשר הדאגה לאחר עמוקה בליבם. שניהם מעבר להקמת התוכנית ותמיכה בה עד היום חונכים בוגרים ברמה האישית. אני יכול להעיד בלב שלם ששניהם הם מהטובים ביותר והלוואי ויהיו ביננו עוד כמותם.
שמולי | 16.08.19
42.
ל-40 ולמגיבים מבלי להכיר את הנפשות הפועלות
כל בר דעת מבין שאף אחד לא היה מוותר על משהו שמגיע לו ומשה ויתר כי הבין שהוא מקבל יותר ממה שהגיע לו ולקח מה שהציעו לו בהסכמה .וזה המון לעומת מה שעשה ולא הוא לא תמים ולא מבין ואף אחד לא הונה אותו ולגביי אורי אלטר ונתי דוידי מלח הארץ הלוואי והרבה היו כמותם אנשיי עשייה ונתינה אנשיי חסד ואמת החברה הייתה נראית אחרת אם הייתה מורכבת מאנשים כמותם מערכת המשפט מזמן פשטה את הרגל ובינה לבין משפט צדק מרחק שמיים וארץ
שי | 14.08.19
28.
על תמימות וחוסר מקצועיות
יש כאן הרבה מתחת לפני השטח. קודם כל, כל פעם שכתב משתמש בנימוק: "הוא היה תמים ולכן התנהג בדרך מסוימת", זו דרך מאוד מנומסת לומר שמשהו כאן לא מסתדר והכתב פשוט לא חקר לעומק מה קרה כאן. חוץ מזה, משה בן אבו לא תמים. הוא לא יכול להרשות לעצמו להיות תמים בעיסוקיו. למה הוא ויתר על המניות שלו בלי תמורה? מה הוא עשה? ואם אי אפשר למצוא את הדברים שהוא עשה, איפה הם? איך הם נעלמו כל כך מהר? תמימות? חוץ מזה, רעיון לא שווה כלום. הביצוע הוא מה שמשנה. מי עשה את הביצוע? והדבר האחרון, התביעה נמשכה 4 שנים. אם נניח שמשה בן אבו לא קיבל שום דבר, איך בידיוק הוא החזיק מעמד בתביעה של 4 שנים? כלומר, אם לא הבנתם, מי עמד מאחורי משה בן אבו? יש כאן הרבה שאלות, וצריכה להיכנס כאן כתבה הרבה יותר מקצועית. אבל אולי זה רק אני מנסה להיות לא תמים.
תמוה | 12.08.19
25.
אני לא מבין למה השופט לא העניש את השתיים על ההתנהלות
למה רק להחזיר את מה שגזלו ועשקו ? למה לא לקחת מהחלק שלהם כעונש . זה היה מרתיע אחרים מלנסות את מזלם בעושק . החזר בלבד מראה ששוה לנסות . מקסימום מפסידים את מה שניסיתם לגזול. אם היה לוקח להם אחוזים נכבדים מהחלק שלהם היו מקבלים שטוזה .
רוברט | 12.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת