אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הסרט "פרזיטים": הברקה קולנועית

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
סרט מעיק ומאד מעניין
בניגוד למצופה העשירים הם התמימים והשאננים. התעשרו ונרדמו בשמירה. מאמינים לתומם שהכסף יכסה על הכל ויקנה נאמנות. הרעבים נשארים ערניים, יצירתיים (במקרה זה לשלילה וראויים לכל גינוי). סרט מעורר מחשבה ואסוציאציות על הנזקים הנגרמים על ידי פערי מעמדות - כובש ונכבש- לדוגמא. המפגש בין הקצוות ייגמר ברע.
קוריאנית | 16.02.20
16.
עוד במאי של פרסומות
סרט די רדוד. הדמויות שטוחות , הצילום משעמם , אין מוזיקה , אין משהו אומנותי יפה לזכור. נראה כמו הצגת תאטרון גרוטסקית בסיגנון פרמיטיבי. חצי סרט משעמם צפוי, חצי סרט אקשן אלימות בלי תכלית. זה כמו פרסומות שמנסות למשוך תשומת לב , באמצעות קצת משחק דרמטי, אבל אין להם מה לומר.
צפיתי | 18.01.20
15.
התרגלנו לסרטים הוליוודים ואנחנו מזל יצירת אומנות
עלילה נוקבת וחדה. אין יותר טוב ורע, גיבור ונבל, סיפור שאמור להוציא אותנו מהשיגרה. כמו במציאות, מי הופעל, ביבי שלקח אותנו שבויים? אוכלי ביתו שרצים סביבו במעגלים? מצביעי הליכוד(שאני אחד מהם) שמפחדים לחזור לימים שבהם היו בחירות אמיתיות? או תושבי ואזרחי מדינת ישראל שפשוט מרשים לעצמם להתלונן ולא לעשות כלום? (ולא הזכרתי את החרדים שיעשו הכל, כולל לחנוק את אימם ומשפחתו, אם רק יקבלו תקציבים, משרד הפנים ומשרד הדתות לשליטה דתית שטנית משיחית בעם כולו). למספר 3, הריח. מוטיב חוזר ונוקב בסרט.
התרגלנו | 14.01.20
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת