אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ניסוי הכלים של נתניהו: השימוע לאלוביץ' כפרומו

51 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
אם יוכח שאלוביץ' פעל למען "הטבות תקשורתיות" לBB ואשתו, זה ניסיון שוחד
אם המיילים וההקלטות והעדויות יוכיחו כי אלוביץ' פעל למתן "הטבות תקשורתיות" באתר וואלה לטובת BB , זה אומר שהוא ניסה לשחד. השאלה היא האם העובדה שאין "הוכחות ישירות" על מה BB דיבר עם אלוביץ' (=כמו הקלטות או עדים שנכחו בפגישה), יכולה להיות מוצגת כניסיון שוחד (=כשההטבות הרגולטוריות הן העודת לאתנן שBB נתן לאלוביץ) ????
שרל'ה התבחבחה | 12.08.19
48.
38 "המשפטן" לטענתו: האם באמת "זו הפעם הראשונה בהיסטוריה העולמית שסיקור תקשורתי נחשב
כשוחד", כטענתך ? והאם באמת "בלי תשלום כספי אין שוחד" ? אם כך: למה התפטר השותף של סבסטיאן קורץ באוסטריה ? לא בגלל שהוא הציע לעיתונאית הרים וגבעות תמורת סיקור אוהד ? ומה רוצים מאפי נווה, שלפי הטענה, קיבל שוחד מיני תמורת מינוי שופטת ? הרי כסף הוא בטח לא קיבל, נכון ? רצוי שתלך לעשות קצת שיעורי בית, ידידי המשפטן; את המבחן שלי בדיני שוחד - לא עברת.
הרוב השפוי | 12.08.19
47.
תגובה למשאלות הלב של גורלי
לגבי ליצמן. עזרה לזולת- זו לא פרוטקציה. אני לא נזקקתי לעזרתו של יעקב ליצמן, תודה לאל. אבל אני מכיר לא מעט אנשים שהתקשרו ונעזרו, ללא הבדל דת/גזע/מין ולכן זו שטות מוחלטת לכנות את העזרה כ"פרוטקציה". טוב יעשו נבחרי הציבור האחרים אם ילמדו מליצמן, יתייחסו ל"אזרח הקטן" ויעזרו לו מול הרגולוציה המסואבת במשרדי הממשלה השונים. לגבי נתניהו ההיפך הוא הנכון. הרי כאזרח הוא כלל לא היה מואשם ובודאי לא הייתה מופעלת נגדו הסברה התקדימית (המפוקפקת, יש לומר) שקבלת סיקור אוהד הרי הוא שוחד, ובפרט שלא הוכחה, מה משמעותה של סקירה אוהדת או אוהדת למחצה על השיח התקשורתי, אותה היה מעוניין, לפי הטענה, לקבל ראש הממשלה. אם כן, תפקידו כראש ממשלה הוא זה שעומד לו לרועץ בעיני הרשות השופטת.
יצחק | 12.08.19
44.
עצוב למה הגענו ...
איפה הימים של מחל בתקופת בגין ! מילה היתה מילה! יושרה היתה יושרה! ביבי מכריח את כולנו לתמוך בו ולהכריז שהוא מלך , וזכאי! תתעוררו אחי הספרדים והאשכנזים, המלך ביבי- ערום! עובד עלינו בעיניים ! גדעון סער טוב ממנו ! לסדום היינו לעמורה דמינו ! יש מחליף לביבי!
סמי מהליכוד | 12.08.19
39.
חבל שגורלי מערבב משאלות לב ודעות עם עובדות. ככתב משפטי יש כאן דווקא סוגיות מעניינות
אם כבר, אז עדיף לנתניהו משפטית להגיע לשימוע כאזרח. הלהט להרשיעו ירד והעליהום בתקשורת ישכך. מפתיע שמי שכותב על משפט לא מוצא לנכון לכתבה רצינית שתבחן את נושא השוחד דרך מתן סיקור תקשורתי אוהד. הרי זו הפעם הראשונה בהיסטוריה המשפטית בישראל ואולי בעולם שיש ניסיון להגיד שסיקור תקשורתי יכול להיות מתת בעסקת שוחד. אבל, לא תשמעו מגורלי ודומיו מילה על כך שכן הדבר הוא דווקא לטובת נתניהו. אני גם שמח להבהיר לגורלי מדוע איריס כן ושרה לא. איריס הינה הבעלים של הגוף שלכאורה העניק או קיבל שוחד (האם הפרסום, שברובו בכלל היה שלילי, הוא תשלום שוחד לנתניהו או שהוא התמורה לשוחד שנתניהו (לא) העניק לקבוצה העסקית?). שרה נתניהו, ובכן, היא אשת ראש הממשלה. תפקיד ייצוגי ללא סמכות כלשהי. האם שרה משפיעה על ביבי? סביר להניח שכן. אנחנו יודעים שראשי ממשלה לשעבר הושפעו מנשותיהם ואנחנו יודעים שרוב האנשים מושפעים במידה זו או אחרת מבני זוגם. אבל רק השמאל המטורלל שלא מצליח מול נתניהו מנסה לצייר את אשתו כדמונית (וזה לא משנה אם היא כן או לא) בשביל לפגוע בו.
משפטן | 12.08.19
35.
הרי ידוע ששני אנשים מובילים את נתניהו
האחד בנו יאיר, והשניה אשתו שרה. על זה ששרה היא אישה שצריכה עזרה כולם יודעים, מה שיאיר כותב חושף ומתבטא כולם יודעים. עכשיו יבואו אזרחי ישראל לקלפי ושיחליטו אם אלה שני האנשים הראויים להוביל את מדינת ישראל, ושאלה קשה יותר - לאן הם יובילו את מדינת ישראל.
יובל | 12.08.19
27.
הכתבות בונות אווירה נגד נתניהו
משתדלים להגניב בין השורות טיעונים כדי לייצר גיבוש של תפיסות טרם השימוע לטעמי זאת עבירה חמורה ופוגענית. הגם שאני מאמינה שהשופטים אינם טיפשים. קשה להתעלם מכך שטוחנים אותם השכם והערב כבר כמה שנים. וזה מגיע מבית מדרשו של אלדד יניב. גיא פלג ואחרים. בעיני זה נורא
נאןה | 12.08.19
25.
ליצמן לא יכול לקדם תור לכולם אם הוא לא מגדיל תקנים
ליצמן לא יכול לקדם תור לכולם אם הוא לא מגדיל תקנים. הקדמת תור למישהו זה אומר דחיית תור למישהו אחר כך שאי אפר להסתתר מאחורי "כולם" הוא לא באמת עוזר לכולם הוא עוזר למי שהמקורבים שלו מבקשים שיעזור ויתכן שגם שם יש מאכרים שמוכרים קירבה ל"כותל בקשות הבריאות" הלוא הוא ליצמן לצורך הקדמת התורים ומתן עדיפות בהם
מי זה כולם? | 12.08.19
22.
קרית אונו
היום לא בוישה להיות מושחת . :נשיא מדינה , שר אוצר ,ראשי ממשלה שר הפנים ישב בכלא וחזר לאותו משרד וכעת יש עוד אשמות,שר הבריאות, עוד שר ועוד ראש ממשלה שבחלקם רק אשמות ועדיי לא נשפטו אבל רסן השלטון בידם ויתכן שיהיה חוק שלהם מותר הכל . ועוד באים אלינו ומבקשים שנבחר בהם . זו לא חוצפה זו הנורמה שלנו כיום.
יחזקאל צמח | 12.08.19
14.
מה זאת אומרת "ליצמן עוזר להקדים תורים לכולם"? לי הוא לא עזר... זה על חשבוני
לאדם הפשוט כמוני אין שום גישה לשר ליצמן. ולכן ברגע שליצמן מקדים תור למקורב שפנה אליו, הוא דוחה תור למישהו אחר. הוא מנצל את מעמדו כשר, ומתערב בחלוקת התורים לטובת אנשיו/ זו הפרת אמונים ברורה כשמש. וחבל שמעמידים אותו לדין רק בגלל שהוא עוזר לפדופילית. היה צריך להעמיד אותו לדין על הכל כחבילה אחת.
רונן | 12.08.19
11.
השכן של אלוביץ ראה את שומרי הראש של ביבי מספר פעמים
ולא כמו השקרן המקצועי שאומר שהיה פעם אחת !!! אפשר להזמין את השכן ואת שומרי הראש בדלתיים סגורות בכדי לחקור עם עובדות חקוקות בסלע ואז הציבור יכול להאמין למערכת המשפט שעל ברכיה הדמוקרטיה תמשיך למשול !!! ולא כל מלחכי הפנכה וה ASS כמו ביטן וחבריו יובילו ליכודניקים עשו חשבון נפש כי ילדיכם ובני ילדכם יאכלו מרור ובצדק עדיף להדיר רגליכם מהצבעה מאשר לתת לגנבים לחמוס את המדינה שבניתם
חילוני אדוק | 12.08.19
2.
מייד אחרי הבחירות מצעד המושחתים היתחזק,
התייצבו אחד אחרי שיני השרים ושגנים יבואו לשמועים שלהם גם ביטן, הגיע זמן להוציאה אותו מיהכנסת. די עם הפעלתנות מוגברת שלו בעינייני נאמנות... אגב מה עם 56 תאגידי מים? ליפני כמה שנים הוא הבטיח לבטל אותם או לפחות רבם... להשאר "רק 13" שיזה גם יותר מדי. אומרים ל בצועה הבטחה מחכים שלוש שנים, אבל גם הם כבר עברו
אלה | 12.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת