אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העבודה-גשר מציגה: תוכנית כלכלית חברתית ב-30 מיליארד שקל

103 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

101.
איום ונורא
ממולץ להשקיע בעסקים קטנים ולעודד תחרות ושוק חופשי. אבל הדבר הזה : "*קביעת פנסיית מינימום - בסך 6,000 שקל נטו לקשיש יחיד, 9,000 שקל נטו לזוג. המפלגה ציינה כי "מאז 2003 הלכו ונשחקו קצבאות הזקנה. במקום הפקרת הקשישים בישראל, העבודה-גשר תשקיע בהם ותבטיח שאף קשיש לא יחיה בעוני". אסור בעליל להכריח את אזרחי המדינה לשלם על פנסיות של אחרים. בסכומים כאלה, מדובר על גישה קומוניסטית אנטי ליברלית שתגרום לנטל קשה מאוד של מיסים ולהפרשות גבוה מאוד מהמשרות והגדלת גרעונות. הצעד גם שגוי כלכלית. צריך לעודד צריכה,השקעה וחיסכון(בצורה מועטה אך קיימת) וע"י כך להגדיל את התוצר המקומי הגולמי)ע"י "פרדוקס החיסכון"
רון | 18.08.19
94.
40 שח לשעת עבודה בשכר מינימום מאמינה שהרבה
מאמינה שהרבה יצאו לעבוד בעבודות שחורות ניקיונות משרדים מוסדות משרדים טיפול בקשישים עבודה בעמותות ,הדרכה ,אם בית,אב בית,בשלניות מעונות לתינוקות,גני ילדים צהרונים אבטחה קופאיות הגיע הזמן שבעבודות השחורות נראה את האור בקצה המנהרה ונקבל שכר בהתאם שיאפשר לנו לחיות את החודש בכבוד אני רואה בשכר הוגן ישראלים נוהרים לתפוס את מקומות העבודה שבהם העובדים הזרים תופסים
אזרחית שכר מינימום | 17.08.19
91.
מפלגה של הזויים עם תוכנית פופוליסטית מבית הבולשיביזים
מפלגה של הזויים מסוכנים. לקרוא ולא להאמין. בואו ניקח את הגדלת החוב שהם כותבים, "הגדלת החוב תכניס לקופה מיליארדי ש"ח" לקרוא ולשפשף את העיניים, ממתי הגדלת חוב מכניסה כסף? חוב צריך להחזיר, והוא עולה כסף בריבית, והריבית היא כבר הוצאה מיותרת, מעיקה שמי שמשלם אותה זה כל אזרחי המדינה. החזרי הריבית מונעים אפשרות להגדיל תקציבי רווחה, חינוך, בריאות. אז בעיני מפלגת ההזויים הגדלת החוב "תכניס לקופה".. והבדיחה על ההון השחור שיכניס 6 מילארדי ש"ח, תגידו איפה אתם חיים, ממתי המלחמה בהון השחור היא מקור תקציבי? מה זה מע"מ? ביטוח לאומי? מלחמה בהון השחור קיימת ומתקיימת, ומכניסה קצת כסף פה ושם ממתי זה מקור תקציבי מובטח? ועוד דבר קטנטן חינוך מגיל אפס. יופי, נהדר, מי ישלם? הרי זה עולה כסף נכון. אגיד לכם מי לא ישלם, החרדים הפרזיטים שרוצים ללמוד ולחיות על חשבון הציבור העובד. ואגיד לכם מפלגה הזוייה על גבול ההפקרות, מי שישלם זה האזרח הקטן, העובד, המשרת בצבא, מה אתם מפליצים נתונים על מס הכנסה של 57% או 65% אלו דברים שפסו מהעולם, .
אביגדור | 16.08.19
86.
ומי ישלם את החשבון של חגיגות הקןאליציה?
האם לא יכול להחות שזה שוחד בחירות??? גם השקל והייבוא עולים על חשבו פיתוח וייצור מקומי.וחברות מצליחות נמכרות או מעבירות פעילות יקרה מישראל. גם עובדים שכירים עם מקצועות חופשיים יעזבו, גם כי לא תשאר להם עבודה... בסוף יישרוכאן רק אנשי המנגנון ההמשלתי, אנשי צבא ומשטרה... וחרדים ונתמכים... וממה יהיה להם כסף לקנות מוצרים מיובאים, לאכול ולהתקיים???
לא פרייר | 15.08.19
83.
אמיץ ועובד באמת לטובת המדינה
אנשים אמיצים. פועלים ללא חת לטובת המדינה. לא חוששים לצאת נגד הגופים הגדולים ומדושני העונג. לא פועלים מתוך פופוליזם ואינטרסים צרים מפלגתיים אלא לטובת הציבור. לטובת ערבות הדדית אמיתית. הגיע הזמן. מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה. שימשיכו כך. אני מקווה שהציבור יפקח את העיניים ויקשיב....קודם כל בני אדם. כל הכבוד
רחלי | 14.08.19
82.
מוסיפה עוד רעיון שיעשה שינוי גדול
אמיר ואורלי תהפכו את עניין התחבורה הציבורית לעדיפות לאומית תדאגו לרשת את המדינה בתחבורה ציבורית מעולה וכך תורידו את הפערים בין המרכז לפריפריה במחירי הדירות . וחינוך חינוך חינוך אם מתאפשר בחינם לכולם ואז תראו צמיחה כלכלית אדירה בזכות היכולות האדירות של האנשים במדינה . השקעה לטווח ארוך זו הדרך היחידה.
אחת מהעם | 14.08.19
78.
מצוין סופסוף תוכנית חברתית כלכלית מצוינת
הגיע הזמן שנחשוב במובני שינוי כלכלי חברתי אמיתי ורציני לרוחב ולעומק. כל מי שמודאג ומבין באיזה מצב כלכלי-חברתי דפוק אנחנו נמצאים - חשוב שיתמוך אגב, דרוש שינוי רציני גם בחינוך הפעם זה נראה צוות מבטיח. שיידע לעשות ולא רק לדבר. וזה ממש ממש מעורר תקוות חדשות בהצלחה
תכלס שינוי | 13.08.19
71.
התכנית הכלכלית שלי
1. ביטול קצבאות ילדים. אין צורך בהגדלת האומה. גם ככה מי שגדל זה רק הערבים. 2. ביטול קצבאות למי שלומד בישיבה. מי שלומד, צריך לשלם. אף אחד לא מכריח אנשים ללמוד. אז עוד שאנחנו נשלם על לקחת החלטה פרטית של בנאדם שרוצה ללמוד? אין תקדים כזה בכל העולם המתוקן. 3. הקפאת שכר מינימום לחמש שנים. 4. הגבלת פנסיה לעובדי המדינה ל 20 אלף נטו. 5. מלחמה בהון השחור ובארגוני הפשע. לרבות סגירת כל הצ'יינג'ים. 6. הטבות מפליגות למעסיקים פרטיים של מעל 100 עובדים, או מעל סכום מסויים שמסייע לאוצר המדינה.
כלכלן | 13.08.19
69.
אדם שמרוויח מעל 10,000 הוא לא בעל הכנסה גבוהה
נותנים צהרונים חינם שלוש שנים ומזה נהנים כולם ,גם אלה שלא עובדים מאן עובדים בשחור, ומכבידים את נטל המס על מעמד הביניים, כי כבר עכשיו ברור שהמס הוא גבוה מדי. או אולי קצת חשיבה? צהרונים חינם כאשר שני ההורים עובדים, וקצבאות זקנה להעלות אפשר להעלות אבל לזכור שיש מקבלי פנסיות שמנות ומכובדות אז גם להם תעלה את קצבת הזיקנה? חבל שאתם מבריחים בוחרים, כי כמה שאדם יהיה חברתי הוא לא יהיה מוכן לשלם מיסים גבוהים יותר.
עופרה | 13.08.19
60.
ברור הצעות מאוסף טפילים שלא עבדו יום בחיים שלהם
אני ממש אוהב תוכניות כלכליות באקסל, זה כול כך קל, אתה מכניס את הנתונים ואז מתחיל לשחק עם המספרים עד שאתה מגיע לתוצאה שאתה רוצה, גם אם היא הזויה האקסל הרי מוכיח שהיא אפשרית. ככה נראית ה"תוכנית" של המפלגה ההזויה הזו, ולא ציפיתי למשהו אחר, הרי מי יש שם אנשים הזויים כמו איציק שמולי, אורלי אכלו לי שתו לי לוי, עמיר פרץ אנשים שחיו על חשבון הציבור תמיד אף פעם לא עשו שום דבר ייצרני. אז הם יקחו עוד למי שעובד כאן, הם יגדילו את הגרעון (ומי ישלם את הגרעון הזה?) הזויים
רמי | 12.08.19
58.
גם רוצה
לאפשר לבטל את ההפרשות לפנסיה ולקבל את זה לברוטו כולל הפרשות מעסיק (אפשר לשים בצד מי שרוצה) ואז לקבל 9000 בפנסיה בלי לשים שקל בצד. עוד יותר טוב, לעבוד בקטנה לקבל שכר מינימום 7500 או משהו כזה בלי להתאמץ יותר מידי, חינוך על חשבון המדינה, בריאות גם ופנסיה מובטחת. גם לא צריך ללמוד, חבל על הזמן שלכם, שכר מינימום יהיה עוד מעט 10,000 ש"ח, בלי ללמוד, בלי להשקיע בעבודה. אהה, גם אפשר לעשות ילדים חופשי, פריאר אחר יממן אותם גם ככה (גם דירה נקבל).
רוני | 12.08.19
50.
הפרדת דת מהמדינה וביטול כל ההטבות תביא ל7.3 מילירד
לשנה. הדתים והחרדים עולים למשק באופן ישיר עי משכורות ותחזוקת מוסדות הדת שלהם והישובים שלהם ומיגוון הפטורים ותשלומים לבחורי ישיבה ולמשפחות שלהם ותשלומי והעברות לקבלת כשרויות כ 7.3 מיליארד בשנה. בדקו אצל חכ גפני..
כלכלן | 12.08.19
43.
כבר כיום
אנחנו משלמים משכורת לחרדים, למה רק להם מגיע? עם ממשלת ביבי חרדים המשכורת רק תגדל ולא על חשבון רווחי שוק ההון אלא על חשבון משתכרי המשכורת הממוצעת. רק הטייקונים והחרדים מרוויחים בממשלת הליכוד, אולי עם עמיר פרץ אינשאללה תשובה סוף סוף ישלם לנו פנסיה ולא אנחנו נשעבד לו את הפנסיה שלנו
משכורת לכולם | 12.08.19
42.
ישר כוח לפרץ ואורלי.
שינוי סדר עדיפות מחושב ונכון יביא לתוצאות טובות. לבד מהגדלת מיסים על שכר גבוה צריך לחשוב גם על צימצום כמות הפנסיונרים של גופי הביטחון ושירות המדינה. נדרש לחקור את מתווה הגז ולשנות את המהלכים שהממשלה עושה בנושא. יש עוד המון נושאים לטיפול אם רוצים לחסטך ולצמצם פערים.
החברתיים היחידים  | 12.08.19
41.
טיפשים ללא הפסקה
לעלות עוד את השכר המינימום ?? במה הישראלי יותר טוב מהאוסטרלי קנדי אמריקאי ?? ששם שכר המינימום נמוך יותר. מי ישלם את התוספות האלו כמובן המעמד הבינוני שמחזיק עסקים וכמובן פועלים . במקום להוריד מיסים ובכך להביא משקיעים ולמנוע מכסף שחור להעלם מוסיפים עוד ועוד ועוד . חלאס לנהל עסק במדינה הזאת זה טירוף . בגדול מה שאמיר פרץ מציע זה תעזבו את העסקים שלכם ותלכו להיות עובדי מדינה . אי אפשר לתת לשכיר לנהל מדינה וישראל זה עסק .
ליעד | 12.08.19
33.
אני אומר בואו ניתן משכורות לכולם בלי לעבוד
שכולם יעשו חיים ויילכו לים, נממן גם פעמיים בשנה טיסות לחו"ל לכולם, נסבסד שכירויות וגם ניתן מענק שנתי כמו משכורת 13 לכולם...כייף מאד להפריח דברים באוויר..השאלה אם יש להם כיסוי...לקחת 65% אחוז מס זה לא ריאלי ולא הגיוני, אדם שהשקיע ועבד קשה והגיע למעמד כזה לא צריך לתת למדינה שני שלישים ממשכורתו נקודה! גם 57% מס זה מטורף. מס חברות צריך להיות רק במגמת ירידה ולא בשום מגמת עליה ואת זה מבין כל מי שמבין בכלכלה. שכר מינימום של 40 ש"ח לשעה זה פשוט לא ריאלי, הרבה מעסיקים לא יוכלו לעמוד בזה ואז או שעסקים ייסגרו או שהם יקרסו תחת נטל של הלוואות, או שהם יעלו את המחירים של המוצרים ויגלגלו את זה עלינו הצרכנים. כל אחד יודע שהביטוח הלאומי במצב קשה וצפוי להגיע לחדלות פירעון בעשורים הקרובים, להעלות עכשיו קצבאות זקנה ונכות זה נשמע כמו פופוליזם זול וחסר כיסוי.
יניב | 12.08.19
22.
נשמע פופוליסטי
מה זאת אומרת 9000 פנסייה לזוג קשישים? גם אם הם לא הפרישו מעולם לפנסייה? לגבי תוספת מיטות - זה לא הפתרון. צריך להשקיע ברפואה קהילתית ובאיבזור של הדירות בהן מתגוררים הקשישים. צריך לתת לקשישים אפשרות להימנע מלהגיע לבתי חולים.כמות הרופאים בישראל היא לא מספקת
יואב | 12.08.19
13.
ל 10
במבנה שהצעת יש בעיה מוכרת בכל הטבה סוציאלית מפליגה, בעיית האינטרס. מה מונע ממני כאזרח לפעול בבחינת "אכל ושתה כי מחר נמות"? כלומר לא לחסוך לפנסייה בכוונת תחילה, כי אחרת לא אזכה למימון מהמדינה. מה גם שהסכום לא נמוך דיו שיהיה לי האינטרס לחסוך (ולהפסיד הסובסידיה) כדי לשמור על רמת החיים שהורגלתי בה. בעצם בעקיפין יש פה עידוד לחוסר לקיחת אחריות, תכנון לטווח ארוך ובזבוז. לתפסיתי הציבור אינו טיפש (אינני יודע מה אתה חושב) ולכן יפעל בהתאן לאינטרס שלו -> ינסה למקסם את מה שהוא מקבל.
א | 12.08.19
11.
הרעיונות ברובם טובים
הרעיון של העלאה גורפת של קצבאות הנכים והזקנה חייבת להיות מותנת במבחן הכנסה. לא יכול להיות שמי שיש לו הכנסות נוספות מנכסים וכו' יקבל גם פנסיית מינימום . בנושא של המקורות התקציביים גם אנשי מפלגת העבודה מפחדים להתעמת עם בעלי הפנסיות התקציביות הגבוהות. לטעמי כל פנסיה תקציבית שהיא מעל ל 20K בחודש צריכה להיות או מקוצצת או ממוסה נמאס כבר מבזבוז הכספים הזה שלא נותן דבר לאזרח.
אלון | 12.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת