אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אנגלמן מדיח את כל חברי ועדת ההיתרים: ימנה בכירים לשעבר, חלקם מקורבים לליכוד

75 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

75.
איןן שום קשר בין "ביקורת בונה ואיכותית" לבין ועדת ההיתרים
ועדת ההיתרים נועדה לשמור על טוהר המידות - לא להעביר ביקורת. עם או בלי קשר לתפיסותיו של מבקר המדינה (הנוחות באופן מפתיע לשלטון שאינו רוצה ביקורת כלל - אבל מבחנו יהיה במעשיו: האם הוא אכן ינמיך את מעמדו של מוסד מבקר המדינה, כמצופה ממנו?), בעניין ועדת ההיתרים המבקר חצה קו אדום וחרג מסמכותו באופן בוטה, תוך התערבות בוטה בעבודתה, ודחף את חבריה להתפטר. יש לקוות שוועדת ההיתרים תשמור על טוהר המידות; וכמובן, דיון חוזר בעניינו של נתניהו יהיה פגיעה קשה וחמורה בטוהר המידות.
א | 20.08.19
72.
האג'נדה שלו והאינטרסים של ראש הממשלה
מבקר המדינה החדש מתניהו אנגלמן רוצה לקדם את האגנדה שלו ואת האינטרסים של ראש הממשלה, גם אם הם יקעקעו מיסודם ויבטלו את הרעיונות של הכרזת העצמאות שעמדו עד עתה בבסיס הקמת המדינה. לרוע המזל, לאנגלמן יש נסיון רב בהפעלת כוח אירגוני. הוא היה מנכ"ל המועצה להשכלה גבוהה, מנכ"ל הוועדה לתכנון ולתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה, מנכ"ל המועצה המקומית שוהם, מנכ"ל הטכניו, ויו"ר ועדת הביקורת של ג'וינט ישראל.. אנגלמן מבין מה הם מקורות הכוח בארגון ובממשל, והוא יודע ומוכן להשתמש בכוח זה לשרות האינטרסים של אדוניו, ולפעול לפי רוח המנהיג. הדרך היחידה למנוע את הרס המדינה היא בבחירות הבאות. אני חושש שאם נתניהו וחבר מרעיו ועושי דבריו כמו אנגלמן ימשיכו להיות בשלטון, זה יהייה סופה של מדינת ישראל הליברלית והדמוקרטית.
אמנון פורטוגלי | 13.08.19
62.
הליכוד וכנופייצו המושחתים!!!
בושה וחרפה שאיש בזוי כזה עוד בתפקיד! השחיתות של הליכוד תניע את ההמונים לקלפיות להצביע נגד-נגד-נגד הליכוד! ר--ק ל--א ב--י--ב--י!!! הצביעו לערבים! הצביעו לתימנים ! הצביעו להזויים! רק לא ביבי!!! הציבור יגיע בהמוניו למגר את השחיתות של ביבי וכנופייתו!
אירנה  | 12.08.19
59.
לידיעת בני גנץ....וכחול לבן.....
אני מצטער שאיני שומע/ קורא את הודעת כחול לבן בזו הלשון.... אני בני גנץ מתחייב בפני בוחריי שאם אתמנה להיות ראש הממשלה, אפטר את כל המינויים ההזויים שעשה הליכוד בחודשים האחרונים. עד שלא אשמע/ אקרא זאת אני מתחייב לא להצביע לכחול לבן.
יחיאל משה | 12.08.19
10.
צעד ראשון לבניית ביקורת איכותית ובונה?
זה צעד שני. הראשון היה למנות את אנגלמן כמבקר. הצעד השלישי בבניית ביקורת איכותית ובונה הוא לאפשר לביבי לקבל כסף מאילי הון כדי להגן על עצמו מהאשמות שהוא לקח כסף מאיילי הון.. הכל כמובן לפני, שהביקורת האיכותית והבונה מבינה שהביבי לא מוכן לגעת במקורות ההון שכבר יש לו. אנגלמן אנגלמן צא החוצה. ביבי ושרה יביאו לך עוגה
משען | 12.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת