אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך זה לחיות במדינה שנותקה בבת אחת מהאינטרנט?

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
"שלילת זכות אדם"???
ממתי אינטרנט זו זכות אדם? התבלבלתם לגמרי. זכות האדם הראשונה והחשובה במעלה היא הזכות לחיות. את זה דווקא טרוריסים שעושים פיגועים המוניים שוללים מחפים מפשע בכל הזדמנות. אני בעד שיחזירו את שיעורי האזרחות לבגרות בהקדם. זה נראה שלאנשים בימינו אין מושג בכלל מה המשמעות של זכויות אדם ובגלל זה העולם שלנו נראה כמו שהוא נראה.
WTF | 16.08.19
21.
למגיבה 15 אתם הופכים את עצמכם לבדיחה לא כל ביקורת הופך אדם לשונא
את רואה את עצמך כך או אחרת זה עניינך אל תצפי שאני יבין במבט ראשון מה את או איך אני אמור לפנות אליך ויותר מי זה המדינה לא תקבל את קיצוניות שלכם כמין נזיל זה פתח לסיבוכים משפטים שאין דרך לצאת מהם. מעניין אותי מה השלב הבא של הקהילה אחרי מין נזיל לאיפה זה עוד יכול להתפתח. אני יכול להוכיח לך את הצביעות של השמאל והקהילה כלפי עצמם בהרבה דרכים. לדוגמה נגיד את רוצה להתקבל לסטודיו C ואתה זכר באופן הביולוגי מה הם אמורות לעשות לקבל אותך ? אחרי זה יבוא משהו שהוא גבר שהוא עבריין מין והתחזה למקרה שלך איך תוכלי לסרב לקבלו אם אין לו עבר פלילי ? מקלחות משותפות בבריכה או בחדר כושר אותה שאלה מה תעשי? עינייני מיסוי ?
רובי | 16.08.19
15.
למגיב 11 הטרנסופוב אנטיקווירי החשוך
אני נולדתי זכר אבל מזדהה בתור נקבה שבתוכה כלוא עוד זכר, כלומר לזהות המגדרית שלי יש 3 שכבות שגם הן ג'נדרקוויריות אלסטיות לחלוטין ובעיקרון תלויות באיזה צד קמתי, לזהות שלי קוראים אקזיביט-קוויר והיא מסומנת באות היוונית תטא ואחריה הסימן הסיני לשמש. ההגדרה שלך כמובן מדירה אותי, ממרג'נת אותי ומועכת אותי במגף גס. תתנצל ומהר
שלומפי | 15.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת