אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סערה מתקרבת: חמש מהכלכלות הגדולות בעולם - בסכנת מיתון

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
אתם יודעים הריבית הנמוכה היא שורש כל רע .זה ריסק את יפן 25 שנות מיתון.
יפן שהייתה א מעצמה הכלכלית של שנות -80 התרסקה לאחר השתוללות ויוקר מחיה ללא מעצור וריבית 0.מי יערוב שזה לא העתיד של ישראל ? יוקר מחיה וריבית אפסית.כן ביבי נגמרו לך הטריקים בשרוול .ימיך קרובים מתמיד העם לא יסלח .
שושו | 19.08.19
22.
סיפור דומה של חיל האויר שלנו
במלחמת ששת הימים חזר פאנטום מהפצצה בעומק מצרים ומעל סיני קיבל הכוונה למסוק קומנדו מצרי שעמד להנחית כוחות קומנדו מאחורי קווי צהל. לפאנטום לא נשארה תחמושת שכן נשתמש בכולה בעת ההפצצה. הטייס הטיס את המטוס לכיוון המסוק ושניה לפני פגיעה משך אף למעלה והפעיל מבערים. המסוק מיותר לציין התפוצץ ועלה בלהבות
A.j  | 18.08.19
7.
איטליה, ברזיל ומקסיקו נמצאות בקשיים כלכליים כבר הרבה מאוד שנים.
במקסיקו ההכנסה מספר אחת זה מנפט והשנייה ממה שמקסיקנים שהיגרו לארה"ב שולחים למשפחותיהם. מה גם שהמדינה נשלטת באופן מוחלט על ידי קרטלי הסמים. אז איזו כלכלה בריאה זו? בשנת 2015 לדוגמא, ההכנסה העיקרית לכלכלה המקסיקנית היתה הכסף ששולחים מקסיקנים שגרים מחוץ למקסיקו למשפחות שלהן. In 2015, remittances overtook oil to become the single largest foreign source of income for Mexico, larger than any other sector איטליה כבר עשרות שנים של פערים עצומים בין הצפון העשיר לדרום העני. ברזיל זו שחיתות ועוני וכלכלה מקרטעת כבר עשרות שנים.
זה לא חדש | 18.08.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת