אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עבדים של הזמן: כמה שעות אתם עובדים בהשוואה לשאר העולם

69 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

64.
מה שבטוח בישראל הכי מתוסכלים בכללי
ובצדק. פקקים. יוקר מחיה. פיגועים. מוקפים באויבים. שחיתויות. מדינה שותה את הכיס. דלק. ותכלס אין כמו בארץ לא יעזור כלום אז אנחנו נשארים פה. אנחנו קהל שבוי והפוליטיקאים יודעים את זה. והם מנצלים את זה. ואנחנו ממשיכים לטקבק כאילו זה יעזור אי פעם. אולי מי יודע. כבר עדיף להתפלל למשיח. לפחות יש סיכוי שהוא יגיע. כי ממשלה נורמאלית זה כבר לא בטוח אפשרי.
מיכאל | 03.10.19
63.
ומה עם שעתיים וחצי כל יום בפקקים?
תוסיפו את זה, ותראו שאנחנו עוברים את קולומביה. לפי מחקר של משרד האוצר, אחד הגורמים הראשיים לפריון הנמוך הוא מצב התחבורה. כאשר עובד מגיע לעבודה אחרי שעה וחצי בפקק, או גרוע מזה, בתחבורה הציבורית המפגרת שיש כאן, אין לו כבר כוח ועצבים לכלום. ספרו את זה לישראל כץ הנפוח. מדינה של אהבלים.
יעקב | 02.10.19
57.
בעבודה אך לא עובד
מדינת שקר וכזב. רובכם הישראלים עובדים ביד 1, כל הזמן בנייד או מול האינטרנט. הפיריון בארץ הוא במקרה הטוב 1/3 מבמערב המפותח. מה שצרפתי או ספרדי עושה ביום ישראלי לא ישיג בשבועיים. לא כמותית ובטח לא איכותית. אני מעסיק ואומר לכם שאצלי הכל חייב להימדד. עובד ישראלי עובד בממוצע פחות איכותי, מבזבז משאבים, האיכות לא טובה ואין הקפדה על הפרטים הקטנים. רוב העובדים אצלי הם רוסים, רומנים, ארגנטינאיים ויש קצת אמריקאים ובריטים. הישראלים לא מתקרבים אליהם לא בתפוקה ולא באיכות. נ ק ו ד ה.
ישראלי מצוי עצלן וברברן | 02.10.19
53.
העיקר שהמעסיקים בוכים השנה שהיה פעמיים בחירות
הישראלים עובדים הכי הרבה בעולם המערבי, ומכל הסיפור שצריך לרדת ל-4 ימי עבודה בשבוע. קיבלנו קיצור יומי של 12 דק'. וגם אותם המעביד ידרוש שתעשו כשעה נוספת. ככה זה כשמגזרים שלמים לא עובדים והמדינה צריכה, שהמיסים שלכם ישלמו עבור כולם.
מדינת עולם 3 | 02.10.19
50.
הקניונים צריכים להתייעל
אם כבר מדברים על פריון נמוך ועבודה רבה...אפשר להסתכל על שעות עבודה בקניונים וסגירתם. לא ייתכן שקניונים הם כאילו יישות נפרדת מכל עבודה נורמלית במשק עם שעות סגירה שעוברות את תשע בערב, שכר חנות עצום...פתיחה בשבת או מוצ"ש...וכו וכו. עכשיו, העיריות הרסו את המרכזים הפתוחים ולמה? מה טוב בלעבוד בקניון כשאין לך שום אופציה לצאת לחופשה אף פעם כי המקום חייב להיות פתוח כל הזמן. איפה השכל הישר? האם אנחנו רק בעידן של עבודה שוחקת למען שום דבר? למי אני עובד כל כך קשה? זה בטח לא לעצמי כי מקניון אי אפשר לקנות דירה זה בטוח עם העלויות העצומות שם. לא מבין את המודל הכלכלי הזה. אבל במדינה שאין שום פיקוח,וחרטה על דיגלה עבודה עבודה ועבודה כדי לשלם חובות....אז לא יודע כבר מה הגיוני פה. קטונתי
לשנות הגיע הזמן | 02.10.19
45.
זה כי בישראל אתם עובדים בשביל שני אנשים- בשבילכם, ובשביל אברך כלשהו.
כן, זה נשמע רע, וגזעני, אבל זאת האמת. מישהו צריך לממן את הכוללים והמלגות. את המוני הילדים. בנוסף יש לכם גם את השחיתויות של הממשלה. זה נשמע קצת, טיפה טיפה, אבל טיפה טיפה ויש לכם אוקיינוס שלם של הוצאות. מיליארדים בשביל חינוך דתי גם בבתי ספר חילונים. מאות מיליונים בשביל מטוס ועוד מאות מיליונים בשביל ארמון. כל הזמן עוד קצת ועוד קצת עד שאתם עובדים כפול. ההורים שלי עבדו בעולם שבו ניתן היה לגדל 4 ילדים ולקנות בית פרטי כשהורה אחת עובד משרה מלאה והשני שליש משרה. היום שני הורים טוחנים למוות והילדים מבצעים אונס קבוצתי כי גידלו אותם להיות שטחיים. שיהיה לכם בהצלחה.
גכעגע | 01.10.19
24.
לרגע שלא תחשבו שזה המציאות !!! אני אסביר !
בגרמניה אין שכר מינימום ויש שיטה של חצי משרה בשביל להוריד נתוני אבטלה למשל האיש במערב גרמניה עובד ומרוויח טוב עבור 9 שעות עבודה , את המסים שהוא משלם והרבה לממשלה הוא מעביר לעובד במזרח גרמניה שעובד 5 שעות בחצי משרה , את הממוצע של שעות עבודה יוצא 7 שעות כפול 5 ימים , 35 שעות עבודה בשבוע ,הבנתם !!! . השאלה היא לא כמה עובדים בשבוע , היא כמה כסף נשאר לך ביד אחרי שעות עבודה ומחיר חשמל תחבורה ועוד וכמה חופש את מקבל בתשלום .
יודע דבר  | 01.10.19
17.
כתבה מטעה, לפחות לגבי ארה״ב
הנתונים המובאים הינם חסרי משמעות. איפה בארה״ב? באיזה מגזר? פרטי? ממשלתי? בעמק הסיליקון, בתעשיית ההי-טק לא עובדים 38 שעות בשבוע...עובדים יותר שעות...לא מתוך מדיניות מסויימת אלא מתוך בחירה...משרה מלאה נחשבת 40 שעות. רוב המהנדסים עובדים 50 שעות ....
צביקה | 01.10.19
10.
בחברות ממשלתיות עובדים בין 40 ל50 שעות שבועיות
ובחברה ממשלתית אם את/ה לא עובד/ת אז משחררים אותך לביתך כדי שלא ישלמו לך זמן שהייה במפעל ו/או כדי שתוכל/י לבוא לעבוד למשמרת נוספת. זה היתרון הכי משמעותי בחברה ממשלתית על השוק הפרטי, למעסיק כמובן.זה כמו לשרת שירות מילואים מפוצל רק מבלי לתת אישור למעסיק אלא כברירת מחדל עאלק 35 שעות שבועיות. פחחחחחח.....
שחור | 01.10.19
2.
נמצאים או עובדים
אין קשר בין השעות אותם מעביר עובד במקום עבודתו ויעילות עבודתו. בבירור ניתן לראות שמדינות יעילות עם הצלחה כלכלית מסחררת מאז תחילת המאה העשרים הן פשוט יעילות. כבר בברית המועצות שלטה האימרה: הם עושים כאילו הם משלמים, ואנחנו עושים כאילו אנחנו עובדים.
באמת? | 01.10.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת